46,2000 zł
-1,70% -0,8000 zł
Carlson Investments SA (CAI)

Ludzie - CARLSON

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Gruszczyński Aleksander Prezes Zarządu 2018-10-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Marczuk Łukasz Przewodniczący RN 2019-09-30 -
Goryszewski, Damian Piotr Członek RN 2021-03-31 HEMP - Członek RN
Dębicka Kinga Członek RN 2019-06-27 -
Telle Serge Członek RN 2021-09-01 -
Peeters Isabelle Członek RN 2021-09-01 -
Vrublevskaya Violetta Członek RN 2021-09-01 -
Andriotto Silvia Członek RN 2021-09-01 -
Hope Penelope Członek RN 2021-09-01 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Szewczyk Paweł Wiceprzewodniczący RN 2019-09-30 2021-09-01 -
Szewczyk Paweł Członek RN 2019-07-01 2019-09-29 -
Dębicka Kinga Prezes Zarządu 2019-07-01 -
Gruszczyński Aleksander Wiceprezes Zarządu 2018-10-01 -
Kubica Grzegorz Członek RN 2018-03-01 2021-09-01 -
Przybyła, Wojciech Radosław Członek RN 2017-06-27 2021-03-02 -
Pietrowicz Noemi Członek RN 2016-06-28 2019-06-27 -
Pietrowicz Noemi Członek RN 2016-06-28 -
Tyranowski Piotr Prezes Zarządu 2016-05-31 2019-01-14 -
Tyranowski Piotr Prezes Zarządu 2016-05-31 -
Jędrzejewska Anna Wiceprezes Zarządu 2015-02-18 2016-06-29 -
Jędrzejewska Anna Wiceprezes Zarządu 2015-02-18 -
Petrykowski Janusz Wiceprezes Zarządu 2014-08-12 2015-02-18 -
Petrykowski Janusz Wiceprezes Zarządu 2014-08-12 -
Milczarek Hanna Wiceprezes Zarządu 2014-04-04 2014-08-12 -
Milczarek Hanna Wiceprezes Zarządu 2014-04-04 -
Kisieliński Piotr Prezes Zarządu 2013-12-05 2016-05-18 -
Lorek Jacek Wiceprezes Zarządu 2013-12-05 2014-08-12 -
Lorek Jacek Wiceprezes Zarządu 2013-12-05 -
Kisieliński Piotr Prezes Zarządu 2013-12-05 -
Krajewski Łukasz Członek RN 2013-11-30 2016-06-28 -
Krajewski Łukasz Członek RN 2013-11-30 -
Gdańska Paulina Członek RN 2013-11-29 -
Marczuk Łukasz Członek RN 2013-06-04 2019-09-29 -
Ozon Daniel Członek RN 2013-06-04 2017-11-29 -
Ozon Daniel Członek RN 2013-06-04 -
Vincent, David Nicholas Prezes Zarządu 2013-04-22 2013-12-05 -
Vincent, David Nicholas Prezes Zarządu 2013-04-22 -
Tudziarz Zenon Członek RN 2012-06-28 2013-11-29 -
Tudziarz Zenon Członek RN 2012-06-28 -
Kisieliński Piotr Wiceprezes Zarządu 2012-06-22 2013-12-04 -
Kisieliński Piotr Wiceprezes Zarządu 2012-06-22 -
Flak Robert Prezes Zarządu 2012-05-08 2013-04-22 -
Flak Robert Prezes Zarządu 2012-05-08 2013-04-22 -
Szymański Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2012-05-08 2012-06-22 -
Szymański Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2012-05-08 -
Szymański Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2012-05-08 -
Grabski Adam Członek Zarządu 2011-11-08 2012-01-31 -
Grabski Adam Członek Zarządu 2011-11-08 -
Skrobisz Adam Członek RN 2011-11-03 2013-06-04 -
Kadłubowski Mikołaj Członek RN 2011-11-03 2012-06-28 -
Skrobisz Adam Członek RN 2011-11-03 -
Kadłubowski Mikołaj Członek RN 2011-11-03 -
Kozłowski Wojciech Wiceprzewodniczący RN 2011-06-29 2013-11-29 -
Grabski Adam Członek RN 2011-06-29 2011-11-03 -
Grabski Adam Członek RN / oddelegowany do pełnienia funkcji członka zarządu 2011-06-29 -
Kozłowski Wojciech Wiceprzewodniczący RN 2011-06-29 -
Grabski Adam Członek RN / oddelegowany do pełnienia funkcji członka zarządu 2011-06-29 -
Szymański Krzysztof Członek Zarządu 2011-05-09 2011-09-05 -
Szymański Krzysztof Członek Zarządu 2011-05-09 -
Jędrzejewski, Artur Piotr Przewodniczący RN 2010-10-14 2019-10-17 -
Fakadej Marcin Członek RN 2010-10-14 2013-06-04 -
Fakadej Marcin Członek RN 2010-10-14 2013-06-04 -
Tudziarz Zenon Wiceprzewodniczący RN 2010-10-14 2011-06-29 -
Jędrzejewski, Artur Piotr Przewodniczący RN 2010-10-14 -
Fakadej Marcin Członek RN 2010-10-14 -
Tudziarz Zenon Wiceprzewodniczący RN 2010-10-14 -
Słabosz Mariusz Członek RN 2010-06-29 2010-10-14 -
Słabosz Mariusz Członek RN 2010-06-29 -
Szukalski Michał Członek RN 2009-11-19 2010-10-14 -
Szukalski Michał Członek RN 2009-11-19 -
Składanek Jacek Członek RN 2007-09-01 2011-11-03 -
Jarosław Lenartowski Prezes Zarządu 2007-09-01 2011-09-06 -
Okręglicki Andrzej Członek RN 2007-09-01 2011-06-29 -
Stefańczyk Jarosław Członek RN 2007-09-01 2010-10-14 -
Zbigniew Sierka Członek RN 2007-09-01 2010-06-29 -
Dąbrowska-Macha Jolanta Przewodniczący RN 2007-09-01 2009-11-04 -
Stefańczyk Jarosław Członek RN 2007-09-01 -
Dąbrowska-Macha Jolanta Przewodniczący RN 2007-09-01 -
Jarosław Lenartowski Prezes Zarządu 2007-09-01 -
Okręglicki Andrzej Członek RN 2007-09-01 -
Składanek Jacek Członek RN 2007-09-01 -
Zbigniew Sierka Członek RN 2007-09-01 -

Zatrudnienie

Spółka
2020 0 -
2019 0 -
2018 2 -
2017 2 -
2016 2 -
2015 4 -
2014 4 -
2013 3 -
2011 15 -
2010 11 -
2009 12 -
2008 7 -
Grupa
2011 60 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.