0,5290 zł
0,38% 0,0020 zł
Bras SA (BSA)

Ludzie - BRAS

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Klomfas Piotr Prezes Zarządu 2014-07-31 UNITED - Prezes Zarządu
BIOERG - Prezes Zarządu
MAKORA - Członek Zarządu

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Rutnicki Mateusz Członek RN 2016-02-15 -
Moździerz Paweł Członek RN 2016-06-30 -
Zalewska-Kitka, Agnieszka Członek RN 2017-05-26 -
Korczak Tomasz Członek RN 2017-05-26 -
Graboś Radosław Członek RN 2020-06-30 SATIS - Wiceprzewodniczący RN
BIOERG - Członek RN
UNITED - Członek RN
DEVORAN - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Piróg Hanna Członek RN 2016-06-30 2017-05-26 -
Gałęski Piotr Członek RN 2016-06-30 2016-09-06 -
Piróg Hanna Członek RN 2016-06-30 -
Gałęski Piotr Członek RN 2016-06-30 -
Rasiński Robert Członek RN 2016-02-15 2020-07-21 -
Marczak Przemysław Członek RN 2016-02-15 2016-06-30 -
Marczak Przemysław Członek RN 2016-02-15 -
Zamysłowski Eugeniusz Członek RN 2014-11-28 2016-12-31 -
Borsuk Stanisław Członek RN 2014-11-28 2016-12-31 -
Ratyński Paweł Członek RN 2014-04-16 2016-02-15 -
Karpiński Jarosław Wiceprzewodniczący RN 2014-04-16 2016-02-10 -
Jasiński Cezary Członek RN 2014-04-16 2014-11-28 -
Jankowski Paweł Członek Zarządu 2014-04-16 2014-07-11 -
Jura Michał Członek RN 2014-04-16 2014-07-11 -
Karpiński Jarosław Wiceprzewodniczący RN 2014-04-16 -
Jankowski Paweł Członek Zarządu 2014-04-16 -
Ratyński Paweł Członek RN 2014-04-16 -
Jura Michał Członek RN 2014-04-16 -
Jasiński Cezary Członek RN 2014-04-16 -
Pejka Waldemar Członek RN 2014-03-06 2016-06-30 -
Pejka Waldemar Członek RN 2014-03-06 -
Knociński Mirosław Przewodniczący RN 2013-09-25 2016-06-30 -
Einstein, George P. Wiceprzewodniczący RN 2013-09-25 2014-04-16 -
Knociński Mirosław Przewodniczący RN 2013-09-25 -
Einstein, George P. Wiceprzewodniczący RN 2013-09-25 -
Zegarowski Maciej Sekretarz RN 2011-05-18 2016-01-18 -
Bednarowicz Ernest Członek RN 2011-05-18 2014-06-30 -
Kołosowski Tadeusz Prezes Zarządu 2011-05-18 2014-04-16 -
Szamocki Andrzej Członek RN 2011-05-18 2014-01-20 -
Batusiewicz Wojciech Przewodniczący RN 2011-05-18 2013-07-19 -
Zegarowski Maciej Sekretarz RN 2011-05-18 -
Kołosowski Tadeusz Prezes Zarządu 2011-05-18 -
Szamocki Andrzej Członek RN 2011-05-18 -
Bednarowicz Ernest Członek RN 2011-05-18 -
Batusiewicz Wojciech Przewodniczący RN 2011-05-18 -
Zachwieja Zdzisław Wiceprezes Zarządu 2010-06-29 2013-06-24 -
Zachwieja Zdzisław Wiceprezes Zarządu 2010-06-29 -

Zatrudnienie

Spółka
2020 0 -
2019 0 -
2018 0 -
2017 0 -
2015 4 -
2014 4 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.