0,2900 zł
0,00% 0,0000 zł
Bioerg SA (BER)

Ludzie - BIOERG

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Klomfas Piotr Prezes Zarządu 2020-08-26 BRAS - Prezes Zarządu
UNITED - Prezes Zarządu
MAKORA - Członek Zarządu

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Tymczyszyn Michał Członek RN 2016-03-29 CHEMOSER - Członek RN
Moszkiewicz Krzysztof Członek RN 2016-09-20 LETUS - Przewodniczący RN
BACD - Członek RN
UNITED - Członek RN
PC_GUARD - Członek RN
SATIS - Członek RN
CHEMOSER - Członek RN
Gołębiowska Natalia Członek RN 2020-06-23 SATIS - Sekretarz RN
DEVORAN - Sekretarz RN
UNITED - Członek RN
Graboś Radosław Członek RN 2020-06-23 SATIS - Wiceprzewodniczący RN
UNITED - Członek RN
BRAS - Członek RN
DEVORAN - Członek RN
Nyznar Michał Członek RN 2020-06-23 CHEMOSER - Członek RN
UNITED - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Karaszewski Sławomir Prezes Zarządu 2016-03-29 2020-08-26 -
Karaszewska Izabela Członek RN 2016-03-29 2020-06-23 -
Karaszewski Jerzy Członek RN 2016-03-29 2020-06-23 -
Mielczarek Katarzyna Członek RN 2016-03-29 2019-09-26 -
Marczak Przemysław Członek RN 2016-03-29 2016-09-20 -
Marczak Przemysław Członek RN 2016-03-29 -
Mielczarek Katarzyna Członek RN 2016-03-29 -
Groborz Robert Prezes Zarządu 2015-01-01 2016-03-29 -
Groborz Robert Członek Zarządu 2015-01-01 -
Purgał Maria Członek RN 2014-05-15 2016-03-29 -
Purgał Maria Członek RN 2014-05-15 -
Szewczyk Piotr Prezes Zarządu 2012-07-11 2015-03-31 -
Szewczyk Piotr Prezes Zarządu 2012-07-11 -
Błasiak Maciej Członek RN 2012-06-28 2016-03-29 -
Stańczyk Leszek Członek RN 2012-06-28 2016-03-29 -
Koczur-Purgał Anna Członek RN 2012-06-28 2016-03-29 -
Błasiak Maciej Członek RN 2012-06-28 -
Stańczyk Leszek Członek RN 2012-06-28 -
Koczur-Purgał Anna Członek RN 2012-06-28 -
Purgał Dariusz Prezes Zarządu 2012-04-30 2012-07-06 -
Purgał Dariusz Prezes Zarządu 2012-04-30 -
Agacka Katarzyna Członek RN 2011-06-30 2012-09-03 -
Agacka Katarzyna Członek RN 2011-06-30 -
Agacki Marcin Przewodniczący RN 2010-12-08 2020-06-23 -
Gąsior Anna Sekretarz RN 2010-12-08 2020-06-23 -
Tajak Józef Członek RN 2010-12-08 2016-03-29 -
Szewczyk Piotr Wiceprzewodniczący RN 2010-12-08 2012-07-10 -
Boszko Marcin Członek RN 2010-12-08 2011-06-30 -
Agacki Marcin Przewodniczący RN 2010-12-08 -
Szewczyk Piotr Wiceprzewodniczący RN 2010-12-08 -
Gąsior Anna Sekretarz RN 2010-12-08 -
Boszko Marcin Członek RN 2010-12-08 -
Tajak Józef Członek RN 2010-12-08 -
Błasiak Maciej Prezes Zarządu 2008-10-08 2012-02-01 -
Błasiak Maciej Prezes Zarządu 2008-10-08 -

Zatrudnienie

Spółka
2019 132 -
2018 140 -
2017 0 -
2016 0 -
2015 1 -
2014 1 -
2013 3 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.