154,5000 zł
1,31% 2,0000 zł
ZPUE SA (PUE)

Ludzie - ZPUE

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Wypychewicz Bogusław Prezes Zarządu 2019-01-01 -
Gajos Tomasz Wiceprezes Zarządu 2017-08-24 -
Jamróz Krzysztof Członek Zarządu 2019-08-01 -
Marcinkowski Wojciech Członek Zarządu 2020-02-01 -
Stępień Michał Członek Zarządu 2018-01-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Wypychewicz Małgorzata Przewodniczący RN 2019-06-27 -
Wypychewicz Michał Wiceprzewodniczący RN 2019-06-27 -
Wypychewicz Katarzyna Członek RN 2017-01-31 -
Myjak Jarosław Członek RN 2017-06-30 - Wiceprzewodniczący RN
Kukurba Piotr Członek RN 2017-09-26 BUDUS - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Wypychewicz Bogusław Prezes Zarządu / p.o. 2018-10-01 2018-12-31 -
Kosiński Wojciech Członek Zarządu 2018-03-21 2019-07-31 -
Kosiński Wojciech Członek Zarządu 2018-03-21 -
Dobosz Iwona Członek Zarządu 2017-09-01 2020-01-31 -
Dobosz Iwona Członek Zarządu 2017-09-01 -
Grzybek Andrzej Członek Zarządu 2017-08-24 2018-09-30 -
Grzybek Andrzej Członek Zarządu 2017-08-24 -
Wypychewicz Bogusław Przewodniczący RN 2017-06-30 -
Wypychewicz Małgorzata Przewodniczący RN 2017-06-30 -
Petrykowski Janusz Prezes Zarządu 2017-02-01 2018-03-21 -
Petrykowski Janusz Prezes Zarządu 2017-02-01 -
Kosiński Wojciech Członek Zarządu 2017-01-01 2018-03-20 -
Petrykowski Janusz Prezes Zarządu 2017-01-01 -
Petrykowski Janusz Prezes Zarządu 2017-01-01 -
Wypychewicz Michał Członek RN 2015-03-01 2018-06-18 -
Stępień Tomasz Członek Zarządu 2015-03-01 2017-08-31 -
Gajos Tomasz Członek RN 2015-03-01 2016-12-31 -
Jamróz Krzysztof Członek Zarządu 2015-03-01 2016-12-31 -
Jamróz Krzysztof Członek Zarządu 2015-03-01 2016-12-31 -
Gajos Tomasz Członek RN 2015-03-01 2016-12-31 -
Kozłowski Przemysław Członek Zarządu 2015-03-01 2016-04-13 -
Stępień Tomasz Członek Zarządu 2015-03-01 -
Kozłowski Przemysław Członek Zarządu 2015-03-01 -
Wypychewicz Michał Członek RN 2015-03-01 -
Stępień Tomasz Członek RN 2012-06-20 2015-02-28 -
Jamróz Krzysztof Członek RN 2012-06-20 2015-02-28 -
Kukurba Piotr Członek RN 2012-06-20 BUDUS - Członek RN
Jamróz Krzysztof Członek RN 2012-06-20 -
Stępień Tomasz Członek RN 2012-06-20 -
Wypychewicz Bogusław Przewodniczący RN 2010-06-14 2017-06-29 -
Wypychewicz Małgorzata Wiceprzewodniczący RN 2010-06-14 2017-06-29 -
Grzybek Andrzej Prezes Zarządu 2010-03-01 2016-12-31 -
Grzybek Andrzej Prezes Zarządu 2010-03-01 2016-12-31 -
Toborek Stanisław Członek Zarządu 2010-03-01 2014-10-31 -
Toborek Stanisław Członek Zarządu 2010-03-01 -
Stępień Tomasz Członek RN 2010-02-26 2010-06-14 -
Stępień Tomasz Członek RN 2010-02-26 -
Synowiec Mariusz Członek Zarządu 2010-01-04 2015-02-28 -
Stępień Tomasz Prezes Zarządu 2010-01-04 2010-02-25 -
Synowiec Mariusz Członek Zarządu 2010-01-04 -
Stępień Tomasz Prezes Zarządu 2010-01-04 -
Górniak Maksymilian Członek Zarządu 2009-04-03 2010-01-04 -
Górniak Maksymilian Członek Zarządu 2009-04-03 -
Jamróz Krzysztof Członek Zarządu 2008-10-01 2010-02-28 -
Jamróz Krzysztof Członek Zarządu 2008-10-01 -
Iwańczyk Ryszard Prezes Zarządu 2008-07-31 2010-01-04 -
Iwańczyk Ryszard Prezes Zarządu / p.o. przezesa zarządu 2008-07-31 -
Wypychewicz Małgorzata Członek RN 2007-05-22 2010-06-13 -
Wypychewicz Małgorzata Przewodniczący RN 2007-05-22 -
Grzybek Małgorzata Członek RN 2006-03-14 2014-12-31 -
Grzybek Małgorzata Członek RN 2006-03-14 -
Wypychewicz Małgorzata Przewodniczący RN 2005-06-07 2006-03-14 -
Wypychewicz Małgorzata Przewodniczący RN 2005-06-07 -
Grzybek Małgorzata Członek RN 2005-03-16 2005-06-07 -
Grzybek Małgorzata Członek RN 2005-03-16 -
Wypychewicz Czesław Członek RN 2004-06-29 2014-12-31 -
Wypychewicz Teresa Członek RN 2004-06-29 2014-12-31 -
Wypychewicz Czesław Członek RN 2004-06-29 -
Wypychewicz Teresa Członek RN 2004-06-29 -
Stępień Tomasz Członek Zarządu / Dyrektora ds Techniczno-Produkcyjnych 2002-12-09 -
Grzybek Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2000-01-26 2010-02-26 -
Wypychewicz Bogusław Prezes Zarządu 2000-01-26 2008-07-31 -
Wypychewicz Bogusław Prezes Zarządu 2000-01-26 2008-07-31 -
Wypychewicz Małgorzata Przewodniczący RN 2000-01-26 2005-03-14 -
Wypychewicz Małgorzata Przewodniczący RN 2000-01-26 -
Grzybek Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2000-01-26 -
Wypychewicz Bogusław Prezes Zarządu 2000-01-26 -
Wypychewicz Bogusław Prezes Zarządu 2000-01-26 -
Grzybek Henryka Członek RN 1000-01-01 2014-12-31 -
Grabiec Kazimierz Członek Zarządu / Dyrektor ds. Handlowych 1000-01-01 2002-12-09 -
Grabiec Kazimierz Członek Zarządu -
Grzybek Henryka Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 2 246 -
2017 2 184 -
2016 2 260 -
2015 1 653 -
2014 1 467 -
2011 1 155 -
2009 213 -
2008 1 113 -
2007 1 055 2007-12-31
2004 581 -
2003 558 -
2002 538 -
2001 504 -
1999 455 -
1998 446 -
1997 369 -
Grupa
2018 2 260 -
2017 2 277 -
2016 2 354 -
2015 2 293 -
2014 2 081 -
2013 1 951 -
2011 1 303 -
2003 604 -
2002 580 -
2001 545 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.