Ludzie - WISTIL

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kędzierski Mieczysław Prezes Zarządu 2011-09-27 -
Poborski Artur Wiceprezes Zarządu 2011-09-27 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Kwiecień Zenona Przewodniczący RN 2007-03-01 -
Surma Nina Członek RN 2004-05-24 -
Marczak Jarosław Członek RN 2010-12-10 -
Hausman Marcin Członek RN 2012-03-06 -
Turlakiewicz Zbigniew Członek RN 2012-06-21 IRENA - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Ścigała Łukasz Członek RN 2012-03-06 -
Ścigała Łukasz Członek RN 2012-03-06 -
Gręda Jarosław Członek RN 2011-09-27 2013-06-13 -
Gręda Jarosław Członek RN 2011-09-27 -
Przyjemska Justyna Członek RN 2010-12-10 2012-02-15 -
Przyjemska Justyna Członek RN 2010-12-10 2012-02-15 -
Boberek Łukasz Członek RN 2010-12-10 2011-08-24 -
Boberek Łukasz Członek RN 2010-12-10 -
Fedko Wojciech Prezes Zarządu 2010-08-27 2011-09-26 -
Adamiak Remigiusz Wiceprezes Zarządu 2010-08-27 2011-09-26 -
Fedko Wojciech Prezes Zarządu 2010-08-27 -
Adamiak Remigiusz Wiceprezes Zarządu 2010-08-27 -
Fedko Wojciech Wiceprezes Zarządu 2010-02-03 2010-07-01 -
Fedko Wojciech Wiceprezes Zarządu 2010-02-03 -
Majchrzak Andrzej Wiceprezes Zarządu 2009-10-26 2009-12-31 -
Majchrzak Andrzej Wiceprezes Zarządu 2009-10-26 2009-12-31 -
Kamińska Inga Członek RN 2009-07-31 2010-12-10 -
Kamińska Inga Członek RN 2009-07-31 -
Łubkowski Leszek Wiceprezes Zarządu 2009-04-20 2010-08-27 -
Łubkowski Leszek Wiceprezes Zarządu 2009-04-20 -
Kędzierski Mieczysław Wiceprezes Zarządu 2008-12-09 2009-04-20 -
Kędzierski Mieczysław Wiceprezes Zarządu 2008-12-09 -
Gręda Jarosław Członek RN 2004-05-24 2010-12-10 -
Gręda Jarosław Członek RN 2004-05-24 -
Kwiecień Marian Prezes Zarządu 1999-01-01 2010-08-12 -
Kwiecień Marian Prezes Zarządu 1999-01-01 -
Bielski Jerzy Członek RN 2010-12-10 -
Bielska Elżbieta Członek Zarządu 2010-09-03 -
Sękul Kazimiera Wiceprzewodniczący RN 2009-07-31 -
Kwiecień-Poborska, Iwona Wiceprezes Zarządu 2009-01-31 -
Kwiecień-Poborska, Iwona Wiceprezes Zarządu 2009-01-31 -
Błochowiak Krystyna Wiceprezes Zarządu 2008-12-31 -
Błochowiak Krystyna Wiceprezes Zarządu 2008-12-31 -
Roczek Radosław Wiceprezes Zarządu 2008-12-08 -
Tomczewski Stanisław Wiceprezes Zarządu 2004-03-31 -
Tomczewski Stanisław Wiceprezes Zarządu -
Roczek Radosław Wiceprezes Zarządu -
Bielska Elżbieta Członek Zarządu -
Sękul Kazimiera Wiceprzewodniczący RN -
Bielski Jerzy Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2016 3 -
2015 3 -
2014 5 -
2013 6 -
2011 63 -
2010 235 -
2009 319 -
2008 508 -
2007 683 2007-12-31
2006 668 2006-12-31
2004 761 -
2003 806 -
2002 821 -
2001 842 -
2000 821 -
1999 966 -
1998 1 175 -
1997 1 204 -
1996 1 340 -
1995 1 442 -
Grupa
2014 2 703 -
2004 5 730 -
2002 5 186 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl