47,9500 zł
-4,10% -2,0500 zł
Unimot S.A. (UNT)

Ludzie - UNIMOT

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Sikorski Adam Prezes Zarządu 2018-08-21 -
Brzozowski Robert Wiceprezes Zarządu 2018-01-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Golombek Andreas Przewodniczący RN 2018-05-17 -
Satława Bogusław Wiceprzewodniczący RN 2018-12-31 -
Cieślak Piotr Członek RN 2012-12-12 -
Querub Isaac Członek RN 2014-01-16 -
Prusakiewicz Piotr Członek RN 2014-10-07 -
Budzik Ryszard Członek RN 2015-09-29 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Wierzbicki Mikołaj Wiceprezes Zarządu 2021-01-01 2021-06-30 -
Formela Dariusz Członek RN 2018-09-07 2021-05-20 -
Moroz Marek Wiceprezes Zarządu 2018-08-21 2021-03-24 -
Szozda Maciej Prezes Zarządu 2018-01-01 2018-08-21 -
Szozda Maciej Prezes Zarządu 2018-01-01 -
Parkitny Michał Członek Zarządu 2017-06-20 2018-03-30 -
Al-Tubayyeb, Adil A. Członek RN 2017-06-20 2017-11-14 -
Parkitny Michał Członek Zarządu 2017-06-20 -
Al-Tubayyeb, Adil A. Członek RN 2017-06-20 -
Zawisza Marcin Członek Zarządu 2016-07-25 2018-08-21 -
Zawisza Marcin Członek Zarządu 2016-07-25 -
Smith Andrew Członek Zarządu 2015-10-27 2016-07-25 -
Brzozowski Robert Prezes Zarządu 2015-10-27 -
Brzozowski Robert Wiceprezes Zarządu 2015-10-27 -
Smith Andrew Członek Zarządu 2015-10-27 -
Satława Bogusław Członek RN 2014-10-07 2018-12-30 -
Garncarek Małgorzata Członek Zarządu 2014-08-25 2017-06-20 -
Podgórski Przemysław Prezes Zarządu 2014-08-25 2015-10-27 -
Podgórski Przemysław Prezes Zarządu 2014-08-25 -
Garncarek Małgorzata Członek Zarządu 2014-08-25 -
Jamski Paweł Członek RN 2013-10-25 2014-10-01 -
Jamski Paweł Członek RN 2013-10-25 -
Satława Bogusław Prezes Zarządu 2013-07-01 2014-08-25 -
Satława Bogusław Prezes Zarządu 2013-07-01 -
Satława Bogusław Prezes Zarządu 2013-07-01 -
Satława Bogusław Prezes Zarządu 2013-07-01 -
Kumor Karol Członek RN 2012-12-12 2014-10-07 -
Pasierb Tomasz Członek RN 2012-12-12 2013-06-28 -
Pasierb Tomasz Członek RN 2012-12-12 -
Kumor Karol Członek RN 2012-12-12 -
Sikorski Adam Przewodniczący RN 2011-01-14 2018-08-20 -
Maszczyk Dariusz Członek RN 2011-01-14 2014-01-16 -
Garncarek Małgorzata Członek RN 2011-01-14 2012-12-12 -
Witasik Rafał Prezes Zarządu 2011-01-14 2012-12-10 -
Garncarek Małgorzata Członek RN 2011-01-14 -
Maszczyk Dariusz Członek RN 2011-01-14 -
Maszczyk Dariusz Członek RN 2011-01-14 -
Podgórski Przemysław Członek Zarządu 2011-01-14 -
Witasik Rafał Prezes Zarządu 2011-01-14 -

Zatrudnienie

Spółka
2020 123 -
2019 128 -
2018 141 -
2017 152 -
2016 142 -
2015 128 -
2014 70 -
2013 67 -
2012 58 -
Grupa
2015 139 -
2014 83 -
2013 67 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.