145,0000 zł
0,00% 0,0000 zł
Tatry mountain resorts a.s. (TMR)

Ludzie - TATRY

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Rattaj Igor Prezes Zarządu 2020-04-30 -
Hodek Jozef Członek Zarządu 2009-06-29 -
Slavkovsky Dusan Członek Zarządu 2010-05-01 -
Krolak Michal Członek Zarządu 2011-02-18 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Hlavaty Bohus Przewodniczący RN 2020-04-30 -
Hodorovsky Frantisek Członek RN 2011-01-18 -
Komornicki, Jan Marian Członek RN 2011-01-18 -
Kudlacek Roman Członek RN 2012-04-21 -
Stetka Jan Członek RN 2012-06-30 -
Kubena Peter Członek RN 2012-06-30 -
Roth Miroslav Członek RN 2012-06-30 -
Tomis Adam Członek RN 2014-04-12 -
Kopecký Martin Członek RN 2015-04-25 -
Mikusiak Pavol Członek RN 2018-04-18 -
Devecka Andrej Członek RN 2020-04-28 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Devecka Andrej Członek Zarządu 2011-12-22 2020-04-28 -
Kollar Boris Członek RN 2011-04-30 2015-04-25 -
Kollar Boris Członek RN 2011-04-30 -
Gabris Branislav Wiceprezes Zarządu 2011-02-18 2020-04-28 -
Uvira Jiri Członek RN 2011-01-18 2014-04-12 -
Uvira Jiri Członek RN 2011-01-18 2014-04-12 -
Uvira Jiri Członek RN 2011-01-18 -
Hlavaty Bohus Prezes Zarządu 2009-06-29 2020-04-29 -
Rattaj Igor Przewodniczący RN 2009-06-29 2020-04-29 -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2018 1 420 -
2017 1 289 -
2016 1 095 -
2015 1 009 -
2014 1 018 -
2013 1 334 -
2012 1 232 -
2011 1 055 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.