0,0100 zł
0,00% 0,0000 zł
Swarzędz Meble SA (SWZ)

Ludzie - SWARZEDZ

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Stelmaszyk Łukasz Prezes Zarządu 2007-10-15 -
Kamiński Marek Wiceprezes Zarządu 2007-10-15 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Sarnowski Dariusz Przewodniczący RN 2007-06-29 PBG - Członek RN
Niedzielska-Czyż Katarzyna Członek RN 2006-08-28 -
Szułdrzyński Andrzej Członek RN 2007-06-29 -
Cioban Paweł Członek RN 2010-06-08 -
Swolkień Anna Członek RN 2010-12-13 -
Jakubowski Jerzy Członek RN 2010-12-13 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Baraniewski Krzysztof Członek RN 2010-06-08 2010-12-13 -
Baraniewski Krzysztof Członek RN 2010-06-08 -
Marcinkowski Jakub Wiceprezes Zarządu 2008-01-07 2008-10-14 -
Marcinkowski Jakub Wiceprezes Zarządu 2008-01-07 -
Stelmaszyk Łukasz Prezes Zarządu 2007-10-15 -
Kamiński Marek Wiceprezes Zarządu 2007-10-15 -
Kamiński Marek Prezes Zarządu 2007-08-06 -
Stobiecki Piotr Członek RN 2007-06-29 2010-11-02 -
Grynhoff Stanisław Członek RN 2007-06-29 2010-06-09 -
Kwapulińska Małgorzata Członek Zarządu 2007-06-29 2007-10-15 -
Grynhoff Stanisław Członek RN 2007-06-29 -
Stobiecki Piotr Członek RN 2007-06-29 -
Kwapulińska Małgorzata Członek Zarządu 2007-06-29 -
Sarnowski Dariusz Przewodniczący RN 2007-06-29 PBG - Członek RN
Szułdrzyński Andrzej Przewodniczący RN 2007-03-01 2007-06-28 -
Maślanka Wiesław Członek Zarządu 2006-11-07 2007-06-29 -
Maślanka Wiesław Członek Zarządu 2006-11-07 -
Niedzielska-Czyż Katarzyna Członek RN 2006-08-29 -
Morawski, Janusz Franciszek Członek RN 2006-08-28 2007-06-29 -
Morawski, Janusz Franciszek Członek RN 2006-08-28 -
Reichelt Juliusz Członek Zarządu 2006-07-12 2006-12-14 -
Reichelt Juliusz Członek Zarządu 2006-07-12 -
Witkowski Maciej Członek RN 2006-06-28 2007-06-29 -
Szułdrzyński Andrzej Członek RN 2006-06-28 2007-02-28 -
Witkowski Maciej Członek RN 2006-06-28 -
Załęcka-Banasiak, Danuta Ewa Członek RN 2006-02-08 2007-06-29 -
Załęcka-Banasiak, Danuta Ewa Członek RN 2006-02-08 -
Ehrenhalt Włodzimierz Prezes Zarządu 2006-01-30 2007-08-06 -
Ehrenhalt Włodzimierz Prezes Zarządu 2006-01-30 2007-08-06 -
Ehrenhalt Włodzimierz Prezes Zarządu 2006-01-30 -
Nuckowski Julian Członek RN 2005-12-01 2007-03-29 -
Żuk Łukasz Członek RN 2005-12-01 2006-06-28 -
Buchajski Robert Członek RN 2005-12-01 2006-02-08 -
Buchajski Robert Członek RN 2005-12-01 2006-02-08 -
Nuckowski Julian Członek RN 2005-12-01 -
Buchajski Robert Członek RN 2005-12-01 -
Żuk Łukasz Członek RN 2005-12-01 -
Król Jarosław Prezes Zarządu 2005-09-26 2006-01-30 -
Król Jarosław Prezes Zarządu 2005-09-26 -
Ehrenhalt Włodzimierz Wiceprezes Zarządu 2005-07-25 2006-01-29 -
Ehrenhalt Włodzimierz Wiceprezes Zarządu 2005-07-25 -
Skrobutan Romuald Członek RN 2005-06-28 2007-06-29 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2005-06-28 2006-06-28 -
Skrobutan Romuald Członek RN 2005-06-28 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2005-06-28 -
Eggink Raimondo Członek RN 2004-06-29 2005-06-28 -
Bogusławski Sebastian Członek RN 2004-06-29 2005-05-19 -
Bogusławski Sebastian Członek RN 2004-06-29 -
Eggink Raimondo Członek RN 2004-06-29 -
Barembruch Krzysztof Członek RN 2003-12-15 2005-12-01 -
Barembruch Krzysztof Członek RN 2003-12-15 -
Ornat Andrzej Wiceprezes Zarządu 2003-10-06 2005-09-25 -
Ornat Andrzej Wiceprezes Zarządu 2003-10-06 -
Błach Michał Członek Zarządu 2003-06-26 2003-10-06 -
Błach Michał Członek Zarządu 2003-06-26 -
Bojar Waldemar Członek RN 2003-06-10 2003-11-25 -
Bojar Waldemar Członek RN 2003-06-10 -
Zdybel Jacek Członek Zarządu 2002-09-16 2003-10-06 -
Zdybel Jacek Członek Zarządu 2002-09-16 -
Rychel Andrzej Członek Zarządu 2002-01-14 2002-09-04 -
Rychel Andrzej Członek Zarządu 2002-01-14 -
Nuckowski Julian Prezes Zarządu 1996-01-01 2005-09-25 -
Nuckowski Julian Prezes Zarządu 1996-01-01 -
Bosiakowski Zygmunt Członek RN 1000-01-01 2005-12-01 -
Kratiuk Andrzej Przewodniczący RN 1000-01-01 2005-12-01 -
Krzywiec Józef Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2005-01-21 -
Dziewulski Wojciech Członek RN 1000-01-01 2004-06-29 -
Zalewska Agnieszka Członek RN 1000-01-01 2004-06-29 -
Połeć Wojciech Członek RN 1000-01-01 2004-04-26 -
Antoniewicz Tomasz Członek Zarządu 1000-01-01 2003-06-26 -
Kuc Wiesław Sekretarz RN 1000-01-01 2003-05-14 -
Bosiakowski Zygmunt Członek RN -
Dziewulski Wojciech Członek RN -
Połeć Wojciech Członek RN -
Zalewska Agnieszka Członek RN -
Krzywiec Józef Wiceprezes Zarządu -
Kratiuk Andrzej Przewodniczący RN -
Antoniewicz Tomasz Członek Zarządu -
Kuc Wiesław Sekretarz RN -

Zatrudnienie

Spółka
2008 98 -
2004 16 -
2003 116 2003-12-31
2002 124 -
2001 47 2001-12-31
2000 138 2000-12-31
1999 1 375 -
1998 1 717 -
1997 2 368 -
1996 2 290 -
1995 2 403 -
1994 2 800 -
Grupa
2008 324 -
2007 260 2007-12-31
2006 157 2006-12-31
2004 422 -
2003 1 774 -
2002 1 849 -
2001 1 860 2001-12-31
2000 2 048 2000-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.