1,4000 zł
0,00% 0,0000 zł
Radpol SA (RDL)

Ludzie - RADPOL

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kułach Anna Prezes Zarządu 2017-02-07 WIKANA - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Ciżkowicz Piotr Przewodniczący RN 2016-05-17 -
Rogalski Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2018-06-18 -
Łajca Grzegorz Sekretarz RN 2019-08-12 -
Iwaniec Leszek Członek RN 2015-06-24 PANOVA - Członek RN
Kołodziejczyk Krzysztof Członek RN 2017-02-07 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Jabłoński Piotr Członek Zarządu 2017-06-08 2018-05-14 -
Jarczyński, Michał Piotr Prezes Zarządu 2017-06-01 2019-01-15 -
Formela Dariusz Członek RN 2017-02-22 2019-08-11 -
Kasperek Andrzej Sekretarz RN 2017-02-07 2019-08-09 -
Bocian Grzegorz Członek RN 2017-02-07 2017-02-21 -
Kowalczyk Marcin Prezes Zarządu 2016-04-11 2017-02-07 -
Markiewicz Jerzy Wiceprzewodniczący RN 2015-06-24 2019-08-11 -
Wysocki Marcin Sekretarz RN 2015-06-24 2017-02-07 -
Bielowicki Grzegorz Przewodniczący RN 2015-06-24 2017-01-18 -
Niedźwiecki Janusz Wiceprzewodniczący RN 2015-06-24 2016-12-23 -
Rejman Tomasz Członek RN 2015-06-24 2016-01-04 -
Niedźwiecki Janusz Członek RN 2015-06-24 -
Wysocki Marcin Wiceprzewodniczący RN 2015-06-24 -
Rejman Tomasz Członek RN 2015-06-24 -
Trzeciak Rafał Członek Zarządu 2015-06-09 2017-07-19 -
Dajewski Daniel Prezes Zarządu 2015-03-01 2016-04-11 -
Dajewski Daniel Prezes Zarządu 2015-03-01 -
Sielski Andrzej Wiceprezes Zarządu 2013-10-01 2016-08-17 -
Pióro Krzysztof Prezes Zarządu 2013-10-01 2014-12-17 -
Pióro Krzysztof Prezes Zarządu 2013-10-01 -
Sielski Andrzej Wiceprezes Zarządu 2013-10-01 -
Rusiecki Marcin Wiceprezes Zarządu 2012-06-01 -
Dombrowski Adam Wiceprezes Zarządu 2011-09-01 2013-08-14 -
Dombrowski Adam Wiceprezes Zarządu 2011-09-01 -
Pożarowszczyk Andrzej Wiceprezes Zarządu 2011-04-27 2014-06-11 -
Tomasik Jacek Członek RN 2011-04-27 -
Tomasik Jacek Członek RN 2011-04-27 -
Pożarowszczyk Andrzej Wiceprezes Zarządu 2011-04-27 -
Kowalczyk Marcin Członek RN 2008-04-21 2009-12-02 -
Kowalczyk Marcin Członek RN 2008-04-21 -
Kurowski Krzysztof Członek RN 2007-09-04 -
Kurowski Krzysztof Członek RN 2007-09-04 -
Malczyk Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2007-02-13 -
Malczyk Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2007-02-13 -
Janas Zbigniew Wiceprzewodniczący RN 2014-01-14 -
Kapliński Tomasz Członek RN 2012-04-11 -
Wachowski Krzysztof Członek RN 2008-04-21 -
Wachowski Krzysztof Członek RN -
Sielski Andrzej Prezes Zarządu -
Bielowicki Grzegorz Przewodniczący RN -
Janas Zbigniew Wiceprzewodniczący RN -
Firczyk Tomasz Sekretarz RN -
Firczyk Tomasz Sekretarz RN -
Kapliński Tomasz Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 541 -
2017 543 -
2016 512 -
2015 573 -
2014 489 -
2013 442 -
2011 366 -
2010 365 -
2009 230 -
2008 239 -
2007 223 2007-12-31
2006 186 za rok 2006/2007
Grupa
2014 554 -
2013 538 -
2012 444 -
2011 426 -
2010 545 -
2009 387 -
2008 414 -
2007 223 2007-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.