0,0100 zł
0,00% 0,0000 zł
Próchnik SA (PRC)

Ludzie - PROCHNIK

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kutrzeba Julian Prezes Zarządu 2017-07-02 -
Ruszel Jacek Członek Zarządu 2017-11-21 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Zientara Maciej Przewodniczący RN 2016-11-10 BOMI - Członek RN
Piela Maciej Członek RN 2017-10-19 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Staszewski Hubert Członek RN 2017-07-10 2018-11-21 -
Bauer Rafał Członek RN 2017-07-02 2017-08-28 -
Ungier Marcin Członek RN 2017-04-21 2018-11-07 -
Szlachcic Piotr Członek RN 2017-04-21 2017-07-10 -
Kutrzeba Julian Wiceprzewodniczący RN 2016-07-05 2017-07-02 -
Pałażej Marcin Członek RN 2015-09-11 2016-10-31 -
Pałażej Marcin Członek RN 2015-09-11 -
Kosiński Andrzej Członek RN 2015-06-22 2016-06-06 -
Kosiński Andrzej Członek RN 2015-06-22 -
Czapul Rafał Członek Zarządu 2015-05-04 2017-07-10 -
Nasiłowski Zbigniew Członek Zarządu 2015-05-04 2017-07-10 -
Janczewski Piotr Członek RN 2014-11-25 2015-06-22 -
Janczewski Piotr Członek RN 2014-11-25 -
Szumielewicz Jakub Sekretarz RN 2014-08-27 2018-11-05 -
Omieciński Mariusz Członek RN 2014-06-30 2017-03-01 -
Omieciński Mariusz Członek RN 2014-06-30 -
Pałażej Marcin Członek RN 2014-01-01 2016-10-31 -
Wandzel Maciej Przewodniczący RN 2013-11-14 2017-03-01 -
Olszewski Artur Członek RN 2013-11-14 2015-09-11 -
Olszewski Artur Członek RN 2013-11-14 -
Wandzel Maciej Przewodniczący RN 2013-11-14 -
Szumielewicz Jakub Członek RN 2013-10-02 -
Krawiec Jerzy Członek RN 2013-03-20 2014-06-30 -
Zydorowicz Andrzej Członek RN 2013-03-20 2014-06-26 -
Wandzel Maciej Członek RN 2013-03-20 2013-10-28 -
Omieciński Mariusz Członek RN 2013-03-20 2013-10-28 -
Janczewski Piotr Członek RN 2013-03-20 2013-10-28 -
Janczewski Piotr Członek RN 2013-03-20 -
Krawiec Jerzy Członek RN 2013-03-20 -
Omieciński Mariusz Członek RN 2013-03-20 -
Zydorowicz Andrzej Członek RN 2013-03-20 -
Wandzel Maciej Członek RN 2013-03-20 -
Zydorowicz Andrzej Członek RN 2013-02-12 2013-03-20 -
Wandzel Maciej Członek RN 2013-02-12 2013-03-20 -
Janczewski Piotr Członek RN 2013-02-12 2013-03-20 -
Zydorowicz Andrzej Członek RN 2013-02-12 -
Janczewski Piotr Członek RN 2013-02-12 -
Wandzel Maciej Członek RN 2013-02-12 -
Krawiec Jerzy Członek RN 2012-11-28 2013-03-20 -
Omieciński Mariusz Członek RN 2012-11-28 2013-03-20 -
Krawiec Jerzy Członek RN 2012-11-28 -
Omieciński Mariusz Członek RN 2012-11-28 -
Krawiec Jerzy Członek RN 2012-11-28 -
Kordalska Dorota Członek RN 2009-09-25 2013-02-12 -
Augustyniak Marcin Członek RN 2009-09-25 2013-02-12 -
Grabowski Tadeusz Członek RN 2009-09-25 2012-11-28 -
Kordalski, Jan Andrzej Członek RN 2009-09-25 2010-08-11 -
Kordalska Dorota Członek RN 2009-09-25 -
Augustyniak Marcin Członek RN 2009-09-25 -
Kordalski, Jan Andrzej Członek RN 2009-09-25 -
Grabowski Tadeusz Członek RN 2009-09-25 -
Truszkowski Piotr Członek RN 2009-06-26 2009-09-25 -
Bauer Rafał Członek RN 2009-06-26 2009-09-02 -
Bauer Rafał Członek RN 2009-06-26 -
Truszkowski Piotr Członek RN 2009-06-26 -
Grabowski Krzysztof Prezes Zarządu 2009-01-02 2013-02-12 -
Grabowski Krzysztof Prezes Zarządu 2009-01-02 -
Jaworski Paweł Wiceprezes Zarządu 2008-10-03 2013-02-12 -
Jaworski Wojciech Wiceprezes Zarządu 2008-10-03 -
Jaworski Wojciech Wiceprezes Zarządu 2008-10-03 -
Jaworski Paweł Wiceprezes Zarządu 2008-10-03 -
Kiszkurno Michał Przewodniczący RN 2008-09-23 2013-02-12 -
Maculewicz Radosław Wiceprzewodniczący RN 2008-09-23 2012-11-28 -
Maculewicz Radosław Wiceprzewodniczący RN 2008-09-23 2012-11-28 -
Karbowski Arkadiusz Członek RN 2008-09-23 2009-09-25 -
Zajkowski Artur Członek RN 2008-09-23 2009-08-31 -
Osiej Krzysztof Członek RN 2008-09-23 2009-04-20 -
Osiej Krzysztof Członek RN 2008-09-23 -
Zajkowski Artur Członek RN 2008-09-23 -
Maculewicz Radosław Wiceprzewodniczący RN 2008-09-23 -
Kiszkurno Michał Przewodniczący RN 2008-09-23 -
Karbowski Arkadiusz Członek RN 2008-09-23 -
Tuczko Jarosław Wiceprezes Zarządu 2008-07-31 2008-09-23 -
Tuczko Jarosław Wiceprezes Zarządu 2008-07-31 -
Pietrzak Piotr Członek RN 2008-06-27 2008-09-23 -
Pietrzak Piotr Członek RN 2008-06-27 -
Jaworski Paweł Członek RN 2008-06-27 -
Osiej Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2008-03-28 2008-06-27 -
Osiej Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2008-03-28 -
Truszkowski Piotr Wiceprzewodniczący RN 2008-03-19 2008-09-23 -
Andrzejak Przemysław Członek RN 2008-03-19 2008-09-23 -
Serafiński Robert Członek RN 2008-03-19 2008-09-23 -
Andrzejak Przemysław Członek RN 2008-03-19 -
Serafiński Robert Członek RN 2008-03-19 -
Truszkowski Piotr Wiceprzewodniczący RN 2008-03-19 -
Trociński Jarosław Przewodniczący RN 2007-11-14 2009-04-07 -
Pudło Jacek Prezes Zarządu 2007-11-14 2009-01-02 -
Mikulska Agnieszka Członek RN 2007-11-14 2008-09-23 -
Serafiński Marek Członek RN 2007-11-14 2008-04-25 -
Osiej Krzysztof Członek RN 2007-11-14 2008-03-28 -
Mikulska Agnieszka Członek RN 2007-11-14 -
Osiej Krzysztof Członek RN 2007-11-14 -
Serafiński Marek Członek RN 2007-11-14 -
Serafiński Robert Członek RN 2007-11-14 -
Maciaszczyk Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2007-11-14 -
Truszkowski Piotr Członek RN 2007-11-14 -
Maciaszczyk Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2007-11-14 -
Trociński Jarosław Przewodniczący RN 2007-11-14 -
Pudło Jacek Prezes Zarządu 2007-11-14 -
Andrzejak Przemysław Członek RN 2007-11-14 -
Filipczyk Sławomir Prezes Zarządu 2007-11-13 2007-11-14 -
Filipczyk Sławomir Prezes Zarządu 2007-11-13 -
Filipczyk Sławomir Członek RN 2006-02-14 2007-11-13 -
Panek Zdzisław Członek RN 2006-02-14 2007-11-13 -
Panek Zdzisław Członek RN 2006-02-14 2007-11-13 -
Filipczyk Sławomir Członek RN 2006-02-14 2007-11-13 -
Okońska-Kubica, Jolanta Członek RN 2005-06-30 2007-11-13 -
Okońska-Kubica, Jolanta Członek RN 2005-06-30 2007-11-13 -
Pietrzak, Piotr Stanisław Wiceprzewodniczący RN 2005-05-24 2007-11-13 -
Pietrzak, Piotr Stanisław Wiceprzewodniczący RN 2005-05-24 2007-11-13 -
Jurkiewicz Piotr Przewodniczący RN 2005-05-24 2007-11-13 -
Jurkiewicz Piotr Przewodniczący RN 2005-05-24 2007-11-13 -
Pietrzak, Piotr Stanisław Wiceprzewodniczący RN 2005-05-24 -
Pietrzak, Piotr Stanisław Wiceprzewodniczący RN 2005-05-17 2007-11-13 -
Rycharski, Bogdan Robert Członek RN 2005-05-17 2005-11-15 -
Rycharski, Bogdan Robert Członek RN 2005-05-17 -
Habit Mikołaj Wiceprezes Zarządu 2005-05-01 2008-05-08 -
Habit Mikołaj Wiceprezes Zarządu 2005-05-01 2008-03-28 -
Okoński Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2005-04-01 -
Majka Tomasz Członek RN 2004-12-14 2006-01-20 -
Jurkiewicz Piotr Członek RN 2004-12-14 -
Majka Tomasz Członek RN 2004-12-14 -
Okoński Krzysztof Przewodniczący RN 2004-04-29 2005-03-31 -
Okoński Krzysztof Przewodniczący RN 2004-04-29 -
Pudło Jacek Prezes Zarządu 2004-04-29 -
Niebrzydowski Maciej Członek RN 2004-02-23 2004-09-30 -
Gansner Tomasz Członek RN 2004-02-23 2004-09-30 -
Pudło Jacek Członek RN 2004-02-23 2004-04-29 -
Okoński Krzysztof Członek RN 2004-02-23 2004-04-29 -
Okoński Krzysztof Członek RN 2004-02-23 -
Gansner Tomasz Członek RN 2004-02-23 -
Pudło Jacek Członek RN 2004-02-23 -
Niebrzydowski Maciej Członek RN 2004-02-23 -
Żygłowicz Piotr Członek RN 2003-08-07 2005-06-30 -
Fabisiak, Rafał Ireneusz Członek RN 2003-08-07 2005-02-09 -
Rytel Krzysztof Przewodniczący RN 2003-08-07 2004-04-05 -
Rytel Krzysztof Przewodniczący RN 2003-08-07 -
Żygłowicz Piotr Członek RN 2003-08-07 -
Fabisiak, Rafał Ireneusz Członek RN 2003-08-07 -
Lewandowska Aleksandra Członek RN 2003-05-20 2003-08-07 -
Zawada Grzegorz Członek RN 2003-05-20 2003-08-07 -
Lewandowska Aleksandra Członek RN 2003-05-20 -
Zawada Grzegorz Członek RN 2003-05-20 -
Suszanowicz Katarzyna Prezes Zarządu 2002-10-11 2004-03-30 -
Suszanowicz Katarzyna Prezes Zarządu 2002-10-11 -
Suszanowicz Katarzyna Członek Zarządu 2002-10-01 2002-10-11 -
Okoński Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2008-03-28 -
Mądry Krzysztof Członek RN 2003-08-20 -
Białowolski Krzysztof Członek RN 2003-05-20 -
Kowalczuk Konrad Członek RN 2003-05-20 -
Morawski Roger Wiceprzewodniczący RN 2003-03-05 -
Stępień Janusz Prezes Zarządu 2002-10-11 -
Wojtera Zdzisław Członek RN 2002-09-30 -
Bielenia Janusz Wiceprezes Zarządu 2002-05-29 -
Morawski Roger Wiceprzewodniczący RN -
Kowalczuk Konrad Członek RN -
Okoński Krzysztof Wiceprezes Zarządu -
Mądry Krzysztof Członek RN -
Białowolski Krzysztof Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2016 175 -
2015 22 -
2014 22 -
2013 132 -
2011 85 -
2010 140 -
2009 106 -
2008 302 -
2007 299 -
2006 267 -
2004 190 -
2003 227 -
2002 277 -
2001 322 -
2000 281 -
1999 728 -
1998 1 020 -
1997 1 716 -
1996 1 798 -
1995 1 964 -
1994 2 062 -
Grupa
2016 22 -
2015 22 -
2014 22 -
2013 132 -
2012 81 -
2001 1 179 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.