3,5200 zł
0,00% 0,0000 zł
POLNORD SA (PND)

Ludzie - POLNORD

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Melaniuk Michał Prezes Zarządu 2020-04-24 -
Gomoła Marcin Członek Zarządu 2020-04-24 -
Bodis Peter Członek Zarządu 2020-07-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Földi Tibor Przewodniczący RN 2020-04-23 -
Janas Grzegorz Członek RN 2018-10-01 -
Woźniak Piotr Członek RN 2018-10-30 CKLIMA - Członek RN
QUMAK - Członek RN
Łapiński Tomasz Członek RN 2020-07-01 -
Pilniewicz Karol Członek RN 2020-07-01 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Łapiński Tomasz Członek Zarządu 2020-04-24 2020-06-30 -
Darida, Pál János Członek RN 2020-04-23 2020-07-01 -
Ezer Rezső Członek RN 2020-04-23 2020-07-01 -
Kocjan Jakub Członek Zarządu 2019-08-21 2019-11-22 -
Kocjan Jakub Członek Zarządu 2019-08-21 -
Miłek Katarzyna Członek RN 2019-05-09 2020-04-23 -
Borowik Kamil Członek RN 2019-05-09 2020-04-21 -
Krawczyk Dariusz Członek RN 2019-01-21 2019-03-04 -
Gabay Henry Członek RN 2019-01-21 2019-03-04 -
Gabay Henry Członek RN 2019-01-21 -
Krawczyk Dariusz Członek RN 2019-01-21 -
Pustelnik Artur Członek RN 2019-01-02 2020-04-10 -
Gomoła Marcin Prezes Zarządu 2018-12-01 2020-04-24 -
Mosz Marcin Członek Zarządu 2018-12-01 2018-10-17 -
Woźniak Piotr Członek Zarządu / oddelegowany 2018-10-30 2018-11-30 CKLIMA - Członek RN
QUMAK - Członek RN
Mosz Marcin Członek Zarządu 2018-10-17 2020-04-24 -
Milczarski Konrad Członek RN 2018-10-01 2020-02-19 -
Milczarski Konrad Członek RN 2018-10-01 -
Mosz Marcin Prezes Zarządu 2018-08-17 2018-12-01 -
Laskowski-Fabisiewicz Paweł Wiceprzewodniczący RN 2017-11-30 2019-01-21 -
Magdziarz Grzegorz Przewodniczący RN 2017-11-30 2019-01-21 -
Szymczak Magdalena Członek RN 2017-11-30 2018-10-01 -
Damzyn Tomasz Członek RN 2017-11-30 2018-10-01 -
Mosz Marcin Członek RN 2017-11-30 2018-08-16 -
Woźniak Piotr Członek RN 2017-11-30 2018-08-16 CKLIMA - Członek RN
QUMAK - Członek RN
Laskowski-Fabisiewicz Paweł Wiceprzewodniczący RN 2017-11-30 -
Magdziarz Grzegorz Przewodniczący RN 2017-11-30 -
Damzyn Tomasz Członek RN 2017-11-30 -
Szymczak Magdalena Członek RN 2017-11-30 -
Rokosz Michał Członek RN 2017-06-29 2020-04-23 -
Karski Eryk Członek RN 2017-06-29 2017-11-30 -
Karski Eryk Członek RN 2017-06-29 -
Krawczyk Dariusz Prezes Zarządu 2016-02-01 2018-08-17 -
Krawczyk Dariusz Prezes Zarządu 2016-02-01 -
Kotkowski Jerzy Członek Zarządu 2015-12-15 2018-07-27 -
Kotkowski Jerzy Członek Zarządu 2015-12-15 2018-07-27 -
Kamiński Jerzy Członek Zarządu 2015-12-15 -
Bartosiewicz Jerzy Wiceprzewodniczący RN 2015-10-30 2017-11-30 -
Stradomski Maciej Członek RN 2015-10-30 2017-11-27 -
Dawid Czcibor Przewodniczący RN 2015-10-30 2017-11-27 -
Stradomski Maciej Członek RN 2015-10-30 -
Kozłowski Mariusz Członek RN 2015-10-30 -
Dawid Czcibor Przewodniczący RN 2015-10-30 -
Kędzior Bartłomiej Członek RN 2015-10-30 -
Bartosiewicz Jerzy Wiceprzewodniczący RN 2015-10-30 -
Podgórski, Andrzej Tadeusz Przewodniczący RN 2014-01-29 2015-10-30 -
Chudzik, Piotr Stanisław Członek RN 2014-01-29 2015-10-30 -
Grelowski Maciej Członek RN 2014-01-29 2015-10-30 -
Nadolski, Piotr Jerzy Wiceprzewodniczący RN 2014-01-29 2015-10-30 -
Roman, Zygmunt Michał Członek RN 2014-01-29 2015-10-30 -
Podgórski, Andrzej Tadeusz Przewodniczący RN 2014-01-29 -
Jędrzejewski, Artur Piotr Członek RN 2014-01-29 -
Dukaczewski Marcin Członek RN 2014-01-29 -
Grelowski Maciej Członek RN 2014-01-29 -
Chudzik, Piotr Stanisław Członek RN 2014-01-29 -
Chudzik, Piotr Stanisław Członek RN 2014-01-29 -
Roman, Zygmunt Michał Członek RN 2014-01-29 -
Nadolski, Piotr Jerzy Wiceprzewodniczący RN 2014-01-29 -
Roman, Zygmunt Michał Członek RN 2013-12-03 2014-01-29 -
Jędrzejewski, Artur Piotr Członek RN 2013-12-03 2014-01-28 -
Jędrzejewski, Artur Piotr Członek RN 2013-12-03 -
Nadolski, Piotr Jerzy Członek RN 2013-12-03 -
Roman, Zygmunt Michał Członek RN 2013-12-03 -
Chudzik, Piotr Stanisław Członek RN 2013-03-20 2014-01-28 -
Chudzik, Piotr Stanisław Członek RN 2013-03-20 -
Podgórski, Andrzej Tadeusz Członek RN 2013-03-20 -
Wesołowski Piotr Prezes Zarządu 2012-11-08 2015-12-31 -
Wesołowski Piotr Prezes Zarządu 2012-11-08 2015-12-31 -
Sznajder Tomasz Wiceprezes Zarządu 2012-11-08 2015-12-31 -
Sznajder Tomasz Wiceprezes Zarządu 2012-11-08 2015-12-31 -
Sznajder Tomasz Członek Zarządu 2012-08-14 2012-11-07 -
Sznajder Tomasz Członek Zarządu 2012-08-14 -
Wawrzynowicz Piotr Członek RN 2012-06-29 2013-12-02 -
Wawrzynowicz Piotr Członek RN 2012-06-29 -
Sęczkowski Przemysław Członek RN 2011-11-07 2013-12-02 -
Sęczkowski Przemysław Członek RN 2011-11-07 -
Sęczkowski Przemysław Członek RN 2011-11-07 -
Dukaczewski Marcin Członek RN 2011-06-30 2014-01-28 -
Dukaczewski Marcin Członek RN 2011-06-30 -
Puzdrowski Bartosz Prezes Zarządu 2011-01-19 2012-11-08 -
Puzdrowski Bartosz Prezes Zarządu 2011-01-19 -
Spark Andre Członek RN 2010-06-30 2013-12-02 -
Juszczak Rafał Członek RN 2010-06-30 2012-06-29 -
Juszczak Rafał Członek RN 2010-06-30 2012-06-29 -
Spark Andre Członek RN 2010-06-30 -
Świerczyński Michał Wiceprezes Zarządu 2009-11-25 2012-11-08 -
Świerczyński Michał Wiceprezes Zarządu 2009-11-25 -
Raczkowski Robert Członek RN 2009-10-08 2010-06-30 -
Raczkowski Robert Członek RN 2009-10-08 -
Buzuk Tomasz Członek RN 2009-07-06 2013-12-02 -
Modecki Marek Członek RN 2009-07-06 2011-10-12 -
Modecki Marek Członek RN 2009-07-06 -
Grelowski Maciej Członek RN 2009-07-06 -
Buzuk Tomasz Członek RN 2009-07-06 -
Podgórski, Andrzej Tadeusz Wiceprezes Zarządu 2007-10-31 2013-03-19 -
Podgórski, Andrzej Tadeusz Wiceprezes Zarządu 2007-10-31 -
Okoński, Zbigniew Wojciech Członek RN 2007-06-28 2016-12-31 -
Walendziak Wiesław Członek RN 2007-06-28 2013-12-02 -
Okoński, Zbigniew Wojciech Członek RN 2007-06-28 -
Walendziak Wiesław Członek RN 2007-06-28 -
Ciurzyński, Wojciech Stanisław Prezes Zarządu 2007-06-01 2011-01-19 -
Ciurzyński, Wojciech Stanisław Prezes Zarządu 2007-06-01 -
Szachniewicz Zbigniew Członek RN 2006-11-15 2009-06-29 -
Górka Dariusz Członek RN 2006-11-15 2009-06-29 -
Szachniewicz Zbigniew Członek RN 2006-11-15 -
Górka Dariusz Członek RN 2006-11-15 -
Orłowski Witold Wiceprezes Zarządu 2006-08-03 2008-05-05 -
Piasecki Andrzej Członek RN 2006-08-03 2007-06-28 -
Okoński, Zbigniew Wojciech Prezes Zarządu 2006-08-03 2007-06-01 -
Piasecki Andrzej Członek RN 2006-08-03 -
Orłowski Witold Wiceprezes Zarządu 2006-08-03 -
Piasecki Andrzej Członek RN 2006-08-03 -
Okoński, Zbigniew Wojciech Prezes Zarządu 2006-08-03 -
Okoński, Zbigniew Wojciech Prezes Zarządu 2006-08-03 -
Orłowski Witold Wiceprezes Zarządu 2006-08-03 -
Kolubiński Bartłomiej Wiceprezes Zarządu 2006-06-30 2009-06-18 -
Kolubiński Bartłomiej Wiceprezes Zarządu 2006-06-30 -
Krauze Ryszard Przewodniczący RN 2006-06-29 2013-12-02 -
Jałowiecki Bartosz Członek RN 2006-06-29 2011-05-31 -
Krauze Ryszard Przewodniczący RN 2006-06-29 -
Jałowiecki Bartosz Członek RN 2006-06-29 -
Wesołowski Piotr Wiceprezes Zarządu 2005-06-10 2012-11-07 -
Wesołowski Piotr Wiceprezes Zarządu 2005-06-10 -
Góralewski Piotr Członek RN 2004-06-28 2006-06-29 -
Góralewski Piotr Członek RN 2004-06-28 -
Grzybowski Wojciech Wiceprzewodniczący RN 2003-12-19 2007-06-28 -
Juda, Paweł Sławomir Członek Zarządu 2003-12-19 2004-04-26 -
Susło Piotr Członek Zarządu 2003-12-19 2004-04-26 -
Grzybowski Wojciech Wiceprzewodniczący RN 2003-12-19 -
Juda, Paweł Sławomir Członek Zarządu 2003-12-19 -
Susło Piotr Członek Zarządu 2003-12-19 -
Ratnicka-Kiczka, Barbara Halina Członek RN 2003-12-05 2013-03-19 -
Pietraszko Andrzej Członek RN 2003-12-05 2007-06-28 -
Ratnicka-Kiczka, Barbara Halina Członek RN 2003-12-05 -
Pietraszko Andrzej Członek RN 2003-12-05 -
Ubertowski Andrzej Prezes Zarządu 1991-12-01 2005-06-10 -
Ubertowski Andrzej Prezes Zarządu 1991-12-01 -
Podgórski, Andrzej Tadeusz Przewodniczący RN 1000-01-01 2007-06-28 -
Raczyński Wiesław Członek Zarządu 1000-01-01 2006-04-27 -
Gawrychowski Andrzej Członek Zarządu 1000-01-01 2006-04-27 -
Wołyniec Ilona Członek RN 1000-01-01 2004-06-28 -
Ożóg Szymon Członek RN 1000-01-01 2004-04-29 -
Ochnik Wiesław Członek RN 1000-01-01 2003-12-05 -
Trykosko Ryszard Wiceprzewodniczący RN 1000-01-01 2003-12-05 -
Susło Piotr Członek RN 1000-01-01 2003-12-05 -
Pałucki Janusz Członek RN 1000-01-01 2002-11-22 -
Gawrychowski Andrzej Członek Zarządu 2006-04-27 -
Ochnik Wiesław Członek RN -
Ożóg Szymon Członek RN -
Susło Piotr Członek RN -
Wołyniec Ilona Członek RN -
Trykosko Ryszard Wiceprzewodniczący RN -
Gawrychowski Andrzej Członek Zarządu / Dyrektor ds. Marketingu, Fasad i Eksportu -
Raczyński Wiesław Członek Zarządu / Dyrektor ds. Ekonomicznych - Główny Księgowy -
Podgórski, Andrzej Tadeusz Przewodniczący RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 104 -
2017 84 -
2016 74 -
2015 65 -
2014 65 -
2013 61 -
2011 91 -
2010 64 -
2009 49 -
2008 58 -
2007 95 2007-12-31
2006 496 2006-12-31
2004 490 2004-12-31
2003 599 2003-12-31
2002 268 -
2001 240 -
2000 341 -
1999 318 -
1998 377 -
Grupa
2018 104 -
2017 84 -
2016 74 -
2015 66 -
2014 65 -
2013 98 -
2012 111 -
2011 166 -
2010 203 -
2009 213 -
2008 258 -
2007 272 2007-12-31
2006 666 2006-12-31
2002 338 2002-12-31
2001 440 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.