26,9000 zł
0,75% 0,2000 zł
Pfleiderer Group SA (PFL)

Ludzie - PFLEIDER

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Prokopowicz Zbigniew Prezes Zarządu / p.o. 2019-06-01 -
Reiner Nico Członek Zarządu 2018-04-01 -
Herrmann Frank Członek Zarządu 2019-05-01 -
Zinn Stefan Członek Zarządu 2019-05-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Keppel Michael Wiceprzewodniczący RN 2015-01-30 -
Woźniak Jan Członek RN 2010-01-12 ARMATURA - Przewodniczący RN
MENNICA - Członek RN
STOMIL_S - Członek RN
FERRO - Członek RN
Sędzikowski Krzysztof Członek RN 2016-02-19 -
O’Carroll Anthony Członek RN 2017-10-18 -
Brantl John Członek RN 2019-02-07 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Clark, Jason R. Członek RN 2018-06-11 2018-12-17 -
Kawohl Florian Członek RN 2017-10-18 2019-01-31 -
Schintz Ivo Członek Zarządu 2017-08-01 2018-12-17 -
Schäbinger Thomas Prezes Zarządu 2017-06-01 2019-05-31 -
Hardow Dirk Członek Zarządu 2016-11-01 2019-03-31 -
Mayer Richard Członek Zarządu 2016-03-02 2018-03-31 -
Wegener Stefan Członek RN 2016-02-19 2017-10-18 -
Mikulski Christoph Członek RN 2015-06-08 2016-06-22 -
Hammerschmidt Gerd Członek RN 2015-06-08 2016-01-19 -
Mikulski Christoph Członek RN 2015-06-08 -
Hammerschmidt Gerd Członek RN 2015-06-08 -
Gątkiewicz Wojciech Członek Zarządu 2015-02-16 2017-08-01 -
Wolff Michael Prezes Zarządu 2015-02-16 2017-07-01 -
Schubert Gerd Członek Zarządu 2015-02-16 2016-06-01 -
Schubert Gerd Członek Zarządu 2015-02-16 -
Antonietti Paolo Członek RN 2015-01-30 2016-06-23 -
Antonietti Paolo Członek RN 2015-01-30 -
Schubert Gerd Członek RN 2014-06-30 2015-01-30 -
Schubert Gerd Członek RN 2014-06-30 -
Schubert Gerd Członek RN 2014-06-30 -
Mayer Richard Członek RN 2013-02-26 2016-01-19 -
Mayer Richard Członek RN 2013-02-26 -
Hammerschmidt Gerd Członek RN 2012-11-07 2014-06-29 -
Hammerschmidt Gerd Członek RN 2012-11-07 -
Schapka Jochen Członek RN 2012-04-10 2016-01-19 -
Schapka Jochen Członek RN 2012-04-10 -
von Werder, Hans-Kurt Członek RN 2011-11-24 2013-02-26 -
von Werder, Hans-Kurt Członek RN 2011-11-24 2013-02-26 -
Ziems, Hans-Joachim Członek RN 2011-11-24 2012-04-10 -
Ziems, Hans-Joachim Członek RN 2011-11-24 2012-04-10 -
Bitzi Johann Wiceprezes Zarządu 2010-05-05 2011-02-08 -
Bitzi Johann Wiceprezes Zarządu 2010-05-05 -
Graeve Heiko Członek RN 2010-01-12 2011-10-17 -
Graeve Heiko Członek RN 2010-01-12 -
Wierzbicki Radosław Członek Zarządu 2009-11-01 2013-06-26 -
Wierzbicki Radosław Członek Zarządu 2009-11-01 -
Wyrzykowski Paweł Przewodniczący RN 2009-02-20 2011-11-24 -
Wyrzykowski Paweł Przewodniczący RN 2009-02-20 -
Gątkiewicz Wojciech Prezes Zarządu 2009-01-01 -
Bogusławski Rafał Członek RN 2008-06-27 2009-12-07 -
Bogusławski Rafał Członek RN 2008-06-27 -
Wolff Michael Przewodniczący RN 2008-03-07 2015-01-30 -
Wolff Michael Przewodniczący RN 2008-03-07 -
Lobert Krzysztof Członek Zarządu 2007-12-20 2008-11-03 -
Lobert Krzysztof Członek Zarządu / Dyrektor Operacyjny 2007-12-20 -
Hopperdietzel Robert Członek RN 2007-01-11 2009-11-15 -
Hopperdietzel Robert Członek RN 2007-01-11 -
Dudek Zbigniew Członek Zarządu 2006-08-28 2007-03-31 -
Dudek Zbigniew Członek Zarządu / Dyrektor ds. Produkcji 2006-08-28 -
Noe Derrick Członek RN 2006-05-11 2008-03-07 -
Noe Derrick Członek RN 2006-05-11 2008-03-07 -
Noe Derrick Członek RN 2006-05-11 -
Ernst Michael Członek RN 2005-06-28 2009-01-05 -
Ernst Michael Członek RN 2005-06-28 -
Kowalski, Wojciech Szymon Członek RN 2004-07-29 -
Kowalski, Wojciech Szymon Członek RN 2004-07-29 -
Tomaszewski Dariusz Członek Zarządu 2004-03-24 2016-03-02 -
Tomaszewski Dariusz Członek Zarządu 2004-03-24 -
Karcz Rafał Członek Zarządu 2004-01-15 2017-09-30 -
Karcz Rafał Członek Zarządu / Dyrektor Finansowy 2004-01-15 -
Overdiek, Hans H. Członek RN 2003-10-13 2012-10-31 -
Overdiek, Hans H. Członek RN 2003-10-13 2012-10-31 -
Rong Martin Członek RN 2003-05-09 2007-01-11 -
Riepl Jochen Członek RN 2003-05-09 2005-06-28 -
Schümann Boerge Członek RN 2003-05-09 2004-07-29 -
Bufe Ralf Członek RN 2003-05-09 2003-10-13 -
Bufe Ralf Członek RN 2003-05-09 -
Riepl Jochen Członek RN 2003-05-09 -
Rong Martin Członek RN 2003-05-09 -
Schümann Boerge Członek RN 2003-05-09 -
Stracke Rainer Członek Zarządu 2003-03-27 2006-03-01 -
Stracke Rainer Członek Zarządu / Dyrektor ds. Produkcji 2003-03-27 -
Wyrzykowski Paweł Prezes Zarządu 2003-02-01 2008-12-31 -
Wyrzykowski Paweł Prezes Zarządu 2003-02-01 2008-12-31 -
Koch Jürgen Członek RN 2002-08-23 2006-03-31 -
Koch Jürgen Członek RN 2002-08-23 -
Overdiek, Hans H. Członek Zarządu 2003-09-15 -
Sędzikowski Krzysztof Prezes Zarządu 2003-01-31 -
Overdiek, Hans H. Członek Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 1 805 -
Grupa
2017 18 -
2016 16 -
2015 584 -
2014 570 -
2013 575 -
2011 583 -
2010 569 -
2009 562 -
2008 585 -
2007 621 2007-12-31
2006 592 2006-12-31
2005 606 -
2004 505 -
2003 506 2003-12-31
2002 535 -
1999 733 -
1998 973 -
1997 996 -
1996 972 -
1995 990 -
1994 996 -
Grupa
2018 3 735 -
2017 3 521 -
2016 3 365 -
2015 1 269 -
2014 1 267 -
2013 1 272 -
2012 1 625 -
2011 1 639 -
2010 1 618 -
2009 1 625 -
2008 1 805 -
2007 1 773 2007-12-31
2006 1 550 2006-12-31
2005 1 216 -
2004 952 2004-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.