Ludzie - PEMUG

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Drobisz Tomasz Prezes Zarządu 2014-07-08 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Domogała Tomasz Przewodniczący RN 2010-05-28 -
Kisiel Czesław Wiceprzewodniczący RN 2014-07-08 PGOSA - Wiceprzewodniczący RN
FAMUR - Wiceprzewodniczący RN
ZAMET - Członek RN
Leonkiewicz Jacek Członek RN 2016-06-16 PGOSA - Członek RN
ZAMET - Członek RN
FAMUR - Członek RN
Zajączkowska-Ejsymont Magdalena Członek RN 2016-06-16 PGOSA - Członek RN
ZAMET - Członek RN
FAMUR - Członek RN
Nowak Michał Członek RN 2017-10-18 -
Wyjadłowska Dorota Członek RN 2017-10-18 ZAMET - Członek RN
PGOSA - Członek RN
FAMUR - Członek RN
PRIMETEC - Członek RN
Kruk Tomasz Członek RN 2018-10-10 PGOSA - Członek RN
PRIMETEC - Członek RN
FAMUR - Członek RN
ZAMET - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Rogowski Robert Członek RN 2017-10-18 2018-09-30 -
Rogowski Robert Członek RN 2017-10-18 -
Osowski Jacek Członek RN 2014-06-27 -
Zawiszowska Beata Członek RN 2013-06-26 2017-10-17 -
Mikuła-Palik Agnieszka Członek RN 2013-06-26 -
Zawiszowska Beata Członek RN 2013-06-26 -
Marek Irena Wiceprezes Zarządu 2012-03-30 2014-07-08 -
Marek Irena Wiceprezes Zarządu 2012-03-30 -
Drobisz Tomasz Prezes Zarządu 2011-01-01 2014-07-07 -
Drobisz Tomasz Prezes Zarządu 2011-01-01 -
Kisiel Czesław Członek RN 2010-05-28 2014-07-07 PGOSA - Wiceprzewodniczący RN
FAMUR - Wiceprzewodniczący RN
ZAMET - Członek RN
Domagała Jacek Wiceprzewodniczący RN 2010-05-28 2014-06-27 -
Witkowska Jadwiga Sekretarz RN 2010-05-28 2013-06-26 -
Witkowska Jadwiga Sekretarz RN 2010-05-28 2013-06-26 -
Łaski Waldemar Członek RN 2010-05-28 2013-06-26 -
Łaski Waldemar Członek RN 2010-05-28 2013-06-26 -
Domogała Tomasz Członek RN 2010-05-28 -
Domagała Jacek Wiceprzewodniczący RN 2010-05-28 -
Tomecki, Ireneusz Wiesław Prezes Zarządu 2010-03-04 2010-12-31 -
Tomecki, Ireneusz Wiesław Prezes Zarządu 2010-03-04 2010-12-31 -
Michałowski Waldemar Przewodniczący RN 2007-06-29 2010-05-28 -
Doleżał Roman Wiceprzewodniczący RN 2007-06-29 2010-05-28 -
Piasecki Kacper Sekretarz RN 2007-06-29 2010-05-28 -
Michałowski Waldemar Przewodniczący RN 2007-06-29 -
Doleżał Roman Wiceprzewodniczący RN 2007-06-29 -
Piasecki Kacper Sekretarz RN 2007-06-29 -
Doleżał Bożena Członek RN 2004-06-30 2010-05-28 -
Doleżał Bożena Członek RN 2004-06-30 -
Michałowska Małgorzata Członek RN 2003-06-30 2010-05-28 -
Michałowska Małgorzata Członek RN 2003-06-30 -
Pytlarz Waldemar Wiceprezes Zarządu 2002-08-31 2013-06-26 -
Urbańczyk Henryk Prezes Zarządu 2002-08-31 2010-03-04 -
Pytlarz Waldemar Wiceprezes Zarządu 2002-08-31 -
Urbańczyk Henryk Prezes Zarządu 2002-08-31 -
Czarski Mariusz Członek RN 2002-06-29 2004-06-30 -
Guz Adam Członek RN 2002-06-29 2003-06-30 -
Czarski Mariusz Członek RN 2002-06-29 -
Guz Adam Członek RN 2002-06-29 -
Woczka Krystian Wiceprezes Zarządu 2002-02-25 2002-08-31 -
Adamaszek Jan Prezes Zarządu 2002-01-08 2002-08-31 -
Cudak Ryszard Prezes Zarządu 1000-01-01 2002-05-31 -
Szemet Jan Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2001-04-26 -
Gałuch Włodzimierz Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2001-04-26 -

Zatrudnienie

Spółka
2017 3 -
2016 1 -
2015 0 -
2014 0 -
2013 0 -
2012 0 -
2009 233 -
2008 252 -
2007 291 2007-12-31
2004 280 -
2003 286 -
2002 303 -
2001 420 -
2000 922 -
1999 957 -
1998 1 024 -
1997 1 065 -
1996 1 113 -
1995 1 180 -
Grupa
2009 248 -
2008 266 -
2007 303 2007-12-31
2004 374 -
2003 447 -
2002 514 -
2001 656 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.