1,0150 zł
-4,69% -0,0500 zł
Open Finance SA (OPF)

Ludzie - OPENFIN

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Tomicka-Zawora, Joanna Prezes Zarządu 2019-11-13 -
Żuberek Marek Wiceprezes Zarządu 2018-07-10 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Lisik Jacek Przewodniczący RN 2016-11-15 GETINOBL - Członek RN
Czarnecki Leszek Wiceprzewodniczący RN 2016-11-21 GETIN - Przewodniczący RN
GETINOBL - Przewodniczący RN
IDEABANK - Przewodniczący RN
EUROPA - Wiceprzewodniczący RN
Wlazło Stanisław Członek RN 2016-11-15 GETIN - Członek RN
Kleczkiewicz Maciej Członek RN 2018-02-01 GETINOBL - Członek Zarządu
Liszcz Piotr Członek RN 2019-06-27 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kaczmarek Filip Członek RN 2018-06-26 2019-11-05 -
Tomicka-Zawora, Joanna Prezes Zarządu 2018-04-11 2019-08-12 -
Spławski Paweł Członek Zarządu 2017-06-01 2017-10-31 -
Bury Tobiasz Przewodniczący RN 2016-11-21 2018-06-19 -
Szturmowicz Małgorzata Członek RN 2016-10-04 2018-08-31 -
Guberow Przemysław Wiceprezes Zarządu 2016-02-01 2018-06-15 -
Skrodzka-Książek Aneta Członek RN 2016-01-19 2018-06-29 -
Komar Paweł Członek Zarządu 2015-09-08 2018-06-29 -
Dec Marcin Przewodniczący RN 2014-12-11 2015-12-15 -
Dec Marcin Przewodniczący RN 2014-12-11 -
Łukasiewicz Magdalena Członek Zarządu 2014-09-30 2016-12-01 -
Łukasiewicz Magdalena Członek Zarządu 2014-09-30 2016-12-01 -
Łukasiewicz Magdalena Członek Zarządu 2014-09-30 -
Augustyniak Jarosław Członek RN 2014-01-07 2016-10-01 -
Augustyniak Jarosław Członek RN 2014-01-07 2016-10-01 -
Spyra Krzysztof Przewodniczący RN 2014-01-07 2014-12-01 -
Spyra Krzysztof Przewodniczący RN 2014-01-07 -
Kamińska Helena Członek Zarządu 2013-12-13 2019-10-31 -
Kühn Maurycy Prezes Zarządu 2013-12-09 2016-02-01 -
Kühn Maurycy Prezes Zarządu 2013-12-09 2016-02-01 -
Lubczyńska Izabela Członek RN 2013-06-27 2019-06-27 -
Baliński Remigiusz Wiceprzewodniczący RN 2012-09-21 2016-11-15 -
Czarnecki Leszek Przewodniczący RN 2012-09-21 GETIN - Przewodniczący RN
GETINOBL - Przewodniczący RN
IDEABANK - Przewodniczący RN
EUROPA - Wiceprzewodniczący RN
Baliński Remigiusz Wiceprzewodniczący RN 2012-09-21 -
Gradowski Wojciech Członek Zarządu 2010-12-09 2014-09-30 -
Sokalski Krzysztof Członek Zarządu 2010-12-09 2014-09-30 -
Spyra Krzysztof Prezes Zarządu 2010-12-09 2013-12-09 -
Spyra Krzysztof Prezes Zarządu 2010-12-09 -
Sokalski Krzysztof Członek Zarządu 2010-12-09 -
Gradowski Wojciech Członek Zarządu 2010-12-09 -
Kaczałko Marek Członek RN 2010-11-20 2014-01-07 -
Tymoszyk Krzysztof Członek RN 2010-11-20 2012-09-06 -
Kaczałko Marek Członek RN 2010-11-20 -
Tymoszyk Krzysztof Członek RN 2010-11-20 -
Niedośpiał Dariusz Członek RN 2010-05-13 2014-01-07 -
Niedośpiał Dariusz Członek RN 2010-05-13 -
Augustyniak Jarosław Członek RN 2009-03-09 2013-06-26 -
Augustyniak Jarosław Członek RN 2009-03-09 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 3 842 -
2017 3 892 -
2016 3 533 -
2015 3 018 -
2014 2 617 -
2013 303 -
2012 415 -
2011 1 534 -
2010 1 231 -
Grupa
2018 4 035 -
2017 4 103 -
2016 3 684 -
2015 3 434 -
2014 3 178 -
2013 3 124 -
2012 2 890 -
2011 2 127 -
2010 1 232 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.