4,00 zł
-0,50% -0,02 zł
Netia SA (NET)

Ludzie - NETIA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Iwuć Katarzyna Prezes Zarządu 2017-08-29 -
Papazyan Aster Członek Zarządu 2017-08-29 -
Dakowski Tomasz Członek Zarządu 2017-08-29 -
Radzimiński Stefan Członek Zarządu 2017-08-29 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Jakubas Zbigniew Przewodniczący RN 2014-05-21 MENNICA - Przewodniczący RN
NEWAG - Przewodniczący RN
Głębocki Przemysław Członek RN 2014-05-21 PEMANAGE - Członek RN
- Członek RN
FLUCAR - Członek RN
Godlewski Mirosław Członek RN 2016-06-30 CLNPHARM - Członek RN
MBANK - Członek RN
Biedrzycki Adam Członek RN 2016-06-30 -
Zambrzycki Grzegorz Członek RN 2016-06-30 MENNICA - Prezes Zarządu
Szwarc Maciej Członek RN 2017-09-01 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Radzimiński Stefan Członek Zarządu 2017-01-31 2017-04-30 -
Szopa Tomasz Prezes Zarządu 2015-12-03 2017-06-01 -
Matuszewska Bogusława Prezes Zarządu / p.o. 2015-07-06 2015-10-06 -
Matuszewska Bogusława Prezes Zarządu 2015-07-06 2015-10-06 -
Chałupa Cezary Członek Zarządu 2015-04-01 2016-09-30 -
Szymański Paweł Prezes Zarządu 2015-04-01 2015-06-22 -
Szymański Paweł Prezes Zarządu 2015-04-01 -
Chałupa Cezary Członek Zarządu 2015-04-01 -
Sawicki Adam Prezes Zarządu 2014-06-02 2015-07-31 -
Sawicki Adam Prezes Zarządu 2014-06-02 2015-03-31 -
Smorszczewski Cezary Wiceprzewodniczący RN 2014-05-21 2015-06-01 -
Czernuszenko Jacek Członek RN 2014-05-21 2014-08-16 -
Czernuszenko Jacek Członek RN 2014-05-21 -
Smorszczewski Cezary Wiceprzewodniczący RN 2014-05-21 -
Szopa Tomasz Członek Zarządu 2014-02-03 2014-07-31 -
Szopa Tomasz Członek Zarządu 2014-02-03 -
Kułakowski Bogusław Członek RN 2014-01-13 -
Kułakowski Bogusław Członek RN 2014-01-13 -
Czernuszenko Jacek Członek RN 2013-06-28 -
Czernuszenko Jacek Członek RN 2013-06-28 -
Suszek Mirosław Członek Zarządu 2012-05-01 -
Suszek Mirosław Członek Zarządu 2012-05-01 -
Esz Grzegorz Członek Zarządu 2009-10-01 2012-03-16 -
Esz Grzegorz Członek Zarządu 2009-10-01 -
Karaplis George Wiceprzewodniczący RN 2009-04-09 2014-05-15 -
Duster Benjamin Przewodniczący RN 2009-04-09 2013-11-13 -
Żochowski Piotr Członek RN 2009-04-09 2010-05-25 -
Żochowski Piotr Członek RN 2009-04-09 2010-05-25 -
Maguin Nicolas Członek RN 2009-04-09 -
Pawluczuk Ewa Członek RN 2009-04-09 -
Duster Benjamin Przewodniczący RN 2009-04-09 -
Abbeloos Stan Członek RN 2009-04-09 -
Maguin Nicolas Członek RN 2009-04-09 -
Pawluczuk Ewa Członek RN 2009-04-09 -
Karaplis George Wiceprzewodniczący RN 2009-04-09 -
Abbeloos Stan Członek RN 2009-04-09 -
Gul Marek Przewodniczący RN 2008-09-30 2009-04-09 -
Gul Marek Przewodniczący RN 2008-09-30 2009-04-09 -
Nesterowicz Piotr Członek Zarządu 2008-09-15 2011-12-31 -
Nesterowicz Piotr Członek Zarządu 2008-09-15 2011-12-31 -
Czapski Piotr Członek RN 2008-09-09 2009-04-09 -
Marcinkiewicz Kazimierz Członek RN 2008-09-09 2009-04-09 -
Czapski Piotr Członek RN 2008-09-09 2009-04-09 -
Marcinkiewicz Kazimierz Członek RN 2008-09-09 -
de Vitry, Jerome Członek RN 2008-05-07 -
de Vitry, Jerome Członek RN 2008-05-07 -
Buława Piotr Członek Zarządu 2007-09-07 2007-12-21 -
Buława Piotr Członek Zarządu / dyrektor ds. sprzedaży 2007-09-07 -
Radzimiński Tadeusz Członek RN 2007-04-30 2015-04-17 -
Radzimiński Tadeusz Członek RN 2007-04-30 -
Gonticas Constantine Wiceprzewodniczący RN 2007-04-13 2009-04-09 -
Gonticas Constantine Wiceprzewodniczący RN 2007-04-13 2009-04-09 -
Sobieraj Wojciech Przewodniczący RN 2007-04-13 2008-05-07 -
Sobieraj Wojciech Przewodniczący RN 2007-04-13 -
Le Guern, Bertrand Członek Zarządu 2007-04-01 2008-12-15 -
Le Guern, Bertrand Członek Zarządu 2007-04-01 2008-12-15 -
Godlewski Mirosław Prezes Zarządu 2007-02-15 2014-08-31 CLNPHARM - Członek RN
MBANK - Członek RN
Godlewski Mirosław Prezes Zarządu 2007-02-15 2014-08-31 CLNPHARM - Członek RN
MBANK - Członek RN
Karłowski Paweł Członek Zarządu 2007-02-15 2007-03-20 -
Karłowski Paweł Członek Zarządu 2007-02-15 -
Karłowski Paweł Prezes Zarządu 2006-09-14 2007-02-15 -
Karłowski Paweł Prezes Zarządu / pełniący obowiązki 2006-09-14 -
Eastick Jonathan Członek Zarządu 2006-04-05 2014-08-27 -
Ruhan Tom Członek Zarządu 2006-04-05 2014-08-01 -
Kornasiewicz Alicja Przewodniczący RN 2006-04-05 2007-03-21 -
Kornasiewicz Alicja Przewodniczący RN 2006-04-05 -
Eastick Jonathan Członek Zarządu 2006-04-05 -
Ruhan Tom Członek Zarządu 2006-04-05 -
McInory Bruce Członek RN 2006-03-29 2009-04-09 -
McInory Bruce Członek RN 2006-03-29 2009-04-09 -
Tzortzakis Pantelis Członek RN 2006-03-29 2009-03-09 -
Eggink Raimondo Członek RN 2006-03-29 -
Eggink Raimondo Członek RN 2006-03-29 -
Tzortzakis Pantelis Członek RN 2006-03-29 -
Janiszewski, Hubert Andrzej Przewodniczący RN 2006-01-09 2006-03-29 -
Janiszewski, Hubert Andrzej Przewodniczący RN 2006-01-09 -
Czapski Piotr Członek Zarządu / ds. Strategii i Rozwoju 2005-03-01 2008-08-22 -
Czapski Piotr Członek Zarządu / ds. Strategii i Rozwoju 2005-03-01 2008-08-22 -
Holding Kent Członek Zarządu 2004-10-05 2005-12-14 -
Holding Kent Członek Zarządu / dyrektor finansowy 2004-10-05 -
Cackett Irene Członek Zarządu 2004-04-22 2005-08-31 -
Cackett Irene Członek Zarządu 2004-04-22 -
Kasprzyk Bogusław Członek RN 2004-03-11 2008-05-07 -
Holdsworth Mark Członek RN 2004-03-11 2006-03-29 -
Janiszewski, Hubert Andrzej Członek RN 2004-03-11 2006-01-09 -
Holdsworth Mark Członek RN 2004-03-11 -
Janiszewski, Hubert Andrzej Członek RN 2004-03-11 -
Kasprzyk Bogusław Członek RN 2004-03-11 -
Kearney Paul Członek Zarządu 2003-06-12 2007-03-20 -
Kearney Paul Członek Zarządu 2003-06-12 -
Kearney Paul Członek Zarządu 2003-06-12 -
McElroy Elizabeth Członek Zarządu 2003-04-10 2004-02-29 -
McElroy Elizabeth Członek Zarządu 2003-04-10 -
Łapiński Zbigniew Członek Zarządu 2003-03-06 2004-02-25 -
Łapiński Zbigniew Członek Zarządu 2003-03-06 -
Moon, Richard James Członek RN 2003-01-15 2006-01-09 -
Cournoyer, Nicholas N. Przewodniczący RN 2003-01-15 2006-01-05 -
Bauc Jarosław Członek RN 2003-01-15 2004-03-11 -
Ekberg Morgan Członek RN 2003-01-15 2004-03-11 -
Robertson, Maria Ewa Członek RN 2003-01-15 2004-03-11 -
Ekberg Morgan Członek RN 2003-01-15 -
Robertson, Maria Ewa Członek RN 2003-01-15 -
Wierciński, Andrzej Michał Członek RN 2003-01-15 -
Bauc Jarosław Członek RN 2003-01-15 -
Wierciński, Andrzej Michał Członek RN 2003-01-15 -
Cournoyer, Nicholas N. Przewodniczący RN 2003-01-15 -
Wierciński, Andrzej Michał Członek RN 2003-01-15 -
Moon, Richard James Członek RN 2003-01-15 -
Mądalski Wojciech Prezes Zarządu / Dyrektor Zarządzający 2002-09-17 2006-09-13 -
Mądalski Wojciech Prezes Zarządu / Dyrektor Zarządzający 2002-09-17 -
Albertsson, Tore Stefan Członek Zarządu 2002-06-01 2003-04-10 -
Albertsson, Tore Stefan Członek Zarządu / Dyrektor ds. Marketingu 2002-06-01 -
Jaroński Przemysław Członek RN 2002-03-12 2003-01-15 -
Ciurzyński, Wojciech Stanisław Członek RN 2002-01-18 -
Krysiak Leszek Członek RN 2002-01-18 -
Świerkowska Lucyna Członek RN 2002-01-18 -
Ciurzyński, Wojciech Stanisław Członek RN 2002-01-18 -
Szymańczyk Lech Członek RN 2002-01-18 -
Krysiak Leszek Członek RN 2002-01-18 -
Woronin Marian Członek RN 2002-01-18 -
Świerkowska Lucyna Członek RN 2002-01-18 -
Dalgiewicz Jan Prezes Zarządu 2002-01-18 -
Szymańczyk Lech Członek RN 2002-01-18 -
Woronin Marian Członek RN 2002-01-18 -
Szpejd Witold Członek Zarządu 2002-01-18 -
Dalgiewicz Jan Członek Zarządu 2002-01-18 -
Szpejd Witold Członek Zarządu 2002-01-18 -
Ahrnell, Jan Henrik Członek RN 2001-12-01 2003-01-14 -
Ahrnell, Jan Henrik Członek RN 2001-12-01 -
Piwowarczyk Mariusz Członek Zarządu 2001-06-11 2003-06-11 -
Don-Siemion Ewa Członek Zarządu 2001-06-11 2003-03-06 -
Chmielewski Mariusz Członek Zarządu 2001-06-11 2003-02-28 -
Wojcieszek, Antoni Dariusz Członek Zarządu 2001-06-11 2003-02-07 -
Piwowarczyk Mariusz Członek Zarządu / Wiceprezes Wykonawczy ds. Technologii 2001-06-11 -
Wojcieszek, Antoni Dariusz Członek Zarządu / Wiceprezes ds. Obsługi Klienta 2001-06-11 -
Chmielewski Mariusz Członek Zarządu / Wiceprezes Wykonawczy ds. Sprzedaży i Działalności Operacyjnej 2001-06-11 -
Don-Siemion Ewa Członek Zarządu / Wiceprezes ds. Prawnych 2001-06-11 -
Don-Siemion Ewa Członek Zarządu / Wiceprezes ds. Prawnych 2001-06-11 -
Ekberg Morgan Przewodniczący RN 2001-01-01 -
Hochman Avraham Członek Zarządu 2000-06-01 2003-03-06 -
Hochman Avraham Członek Zarządu 2000-06-01 -
Hochman Avraham Członek Zarządu 2000-06-01 -
Italia Roberto Członek RN 1999-07-01 2003-01-15 -
Guz Jan Członek RN 1999-05-01 2003-01-15 -
Radzimiński, Andrzej Stefan Członek RN 1996-01-01 2007-04-30 -
Radzimiński, Andrzej Stefan Członek RN 1996-01-01 -
Oertle, David Lawrence Członek RN 2003-01-15 -
Mucha Donald Członek RN 2003-01-15 -
Tuvehjelm Hans Członek RN 2003-01-14 -
Grette Charlotta Członek RN 2003-01-14 -
Blom Kjell-Ove Prezes Zarządu 2002-09-17 -
Jaworski Zbigniew Członek RN 2002-01-18 -
Chibowski Marek Członek RN 2002-01-18 -
Chordecki Andrzej Członek RN 2002-01-18 -
Nowak Elżbieta Członek RN 2002-01-18 -
Witka Ryszard Członek RN 2002-01-18 -
Borowski Albert Członek Zarządu 2002-01-18 -
Wawer Andrzej Członek Zarządu 2002-01-18 -
Osiadacz Andrzej Członek Zarządu 2002-01-18 -
Szczepański Waldemar Członek RN 2002-01-18 -
Oertle, David Lawrence Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2016 1 413 -
2015 1 420 -
2014 1 722 -
1999 7 -
1998 6 -
1997 12 -
1996 22 -
Grupa
2016 1 690 -
2015 1 756 -
2014 2 095 -
2008 1 673 -
2007 1 281 -
2006 1 111 -
2005 1 221 -
2004 1 234 2004-12-31
2003 1 279 -
2002 1 413 -
2001 1 576 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl