4,7200 zł
-1,05% -0,0500 zł
Monnari Trade SA (MON)

Ludzie - MONNARI

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Misztal Mirosław Prezes Zarządu 2016-04-22 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Leszczyński Jerzy Przewodniczący RN 2009-12-09 PELION - Przewodniczący RN
Majka Adam Członek RN 2009-04-28 -
Wojnicki Zbigniew Członek RN 2010-12-01 -
Augustyniak-Kala, Anna Członek RN 2011-06-30 -
Pierzyński Jacek Członek RN 2011-06-30 -
Zatorski Ryszard Członek RN 2011-06-30 -
Kotwas Jerzy Członek RN 2019-05-24 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Berman Marian Członek RN 2017-10-20 2019-05-08 -
Nowicki, Roman Bartosz Wiceprezes Zarządu 2010-03-12 2010-12-15 -
Nowicki, Roman Bartosz Wiceprezes Zarządu 2010-03-12 -
Zatorski Ryszard Wiceprzewodniczący RN 2009-12-09 2011-06-30 -
Zatorski Ryszard Wiceprzewodniczący RN 2009-12-09 -
Kisiel Tomasz Członek RN 2009-11-27 2010-09-30 -
Winogradski Grzegorz Prezes Zarządu 2009-11-27 2010-03-01 -
Kisiel Tomasz Członek RN 2009-11-27 -
Leszczyński Jerzy Członek RN 2009-11-27 PELION - Przewodniczący RN
Winogradski Grzegorz Prezes Zarządu 2009-11-27 -
Rachalewski Rafał Wiceprezes Zarządu 2009-07-02 2009-10-19 -
Rachalewski Rafał Wiceprezes Zarządu 2009-07-02 -
Zatorski Ryszard Przewodniczący RN 2009-04-28 2009-12-09 -
Zatorski Ryszard Przewodniczący RN 2009-04-28 -
Nowicki, Roman Bartosz Wiceprzewodniczący RN 2009-02-23 2010-03-12 -
Nowicki, Roman Bartosz Wiceprzewodniczący RN 2009-02-23 -
Morawski Tomasz Członek RN 2006-06-30 2011-06-30 -
Winogradski Grzegorz Członek RN 2006-06-30 2009-11-19 -
Kaniowski Tomasz Członek RN 2006-06-30 2007-06-25 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2006-06-30 2007-06-25 -
Kaniowski Tomasz Członek RN 2006-06-30 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2006-06-30 -
Morawski Tomasz Członek RN 2006-06-30 -
Winogradski Grzegorz Członek RN 2006-06-30 -
Banasiak Anna Wiceprezes Zarządu 2006-05-29 2009-11-27 -
Latek Katarzyna Wiceprezes Zarządu 2006-05-29 2009-11-27 -
Banasiak Anna Wiceprezes Zarządu 2006-05-29 -
Latek Katarzyna Wiceprezes Zarządu 2006-05-29 -
Berut Andrzej Członek RN 2006-04-28 2009-07-01 -
Berut Andrzej Członek RN 2006-04-28 -
Zawadzka Elżbieta Członek RN 2000-04-18 2011-06-30 -
Misztal Mirosław Wiceprezes Zarządu 2000-04-18 2010-03-12 -
Banasiak Marek Prezes Zarządu 2000-04-18 2009-08-17 -
Banasiak Marek Prezes Zarządu 2000-04-18 -
Misztal Mirosław Wiceprezes Zarządu 2000-04-18 -
Zawadzka Elżbieta Członek RN 2000-04-18 -

Zatrudnienie

Spółka
2017 2 -
2016 2 -
2015 20 -
2014 934 -
2013 811 -
2011 659 -
2010 714 -
2009 1 399 -
2008 1 419 -
2007 828 -
2006 542 2006-11-24
2005 338 -
2004 81 -
2003 26 -
Grupa
2017 1 274 -
2016 1 283 -
2015 1 081 -
2014 934 -
2013 811 -
2008 1 634 -
2007 926 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.