Ludzie - MIDAS

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Adaszewski Krzysztof Prezes Zarządu 2012-12-14 NETIA - Członek Zarządu
Janik Piotr Wiceprezes Zarządu 2014-12-16 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Pytel Wojciech Przewodniczący RN 2012-12-14 NETIA - Członek RN
Solorz Zygmunt Wiceprzewodniczący RN 2012-12-14 ELEKTRIM - Przewodniczący RN
Abramczuk Andrzej Sekretarz RN 2010-12-13 NETIA - Prezes Zarządu
Mikołajczyk Mirosław Członek RN 2010-05-26 -
Majkowski Krzysztof Członek RN 2010-05-26 -
Chajec Andrzej Członek RN 2013-06-21 -
Walendziak Wiesław Członek RN 2014-12-10 PAK - Wiceprzewodniczący RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Adaszewski Krzysztof Prezes Zarządu 2012-12-16 NETIA - Członek Zarządu
Łukasiewicz Dariusz Wiceprezes Zarządu 2012-12-14 2013-12-17 -
Kotlicki Maciej Wiceprezes Zarządu 2012-12-14 -
Łukasiewicz Dariusz Wiceprezes Zarządu 2012-12-14 -
Kotlicki Maciej Wiceprezes Zarządu 2012-12-14 -
Pytel Wojciech Prezes Zarządu 2011-11-15 NETIA - Członek RN
Solorz Zygmunt Członek RN 2010-12-13 ELEKTRIM - Przewodniczący RN
Abramczuk Andrzej Członek RN 2010-12-13 NETIA - Prezes Zarządu
Pytel Wojciech Prezes Zarządu 2010-09-03 NETIA - Członek RN
Kotlicki Maciej Członek Zarządu 2010-06-14 -
Mikołajczyk Mirosław Wiceprzewodniczący RN 2010-05-26 -
Majkowski Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2010-05-26 -
Chajec Andrzej Członek RN 2010-05-26 -
Chajec Andrzej Członek RN 2010-05-26 -
Palukiewicz Wojciech Członek Zarządu 2009-05-12 2009-10-31 -
Palukiewicz Wojciech Członek Zarządu 2009-05-12 -
Żurek Jerzy Członek RN 2008-10-15 2014-07-16 -
Żurek Jerzy Członek RN 2008-10-15 -
Felczykowski Jacek Prezes Zarządu 2008-06-18 2010-09-01 -
Felczykowski Jacek Prezes Zarządu 2008-06-18 -
Lebiecka Agnieszka Członek Zarządu 2007-09-13 2008-03-20 -
Siwek Leszek Członek Zarządu 2007-09-13 2008-03-20 -
Lebiecka Agnieszka Członek Zarządu 2007-09-13 -
Siwek Leszek Członek Zarządu 2007-09-13 -
Zymek Wojciech Sekretarz RN 2007-07-24 2010-12-13 -
Zymek Wojciech Sekretarz RN 2007-07-24 -
Wściubiak-Hankó Karina Prezes Zarządu 2007-05-17 2008-06-16 -
Wściubiak-Hankó Karina Prezes Zarządu 2007-05-17 -
Wściubiak-Hankó Karina Członek RN 2007-02-14 2007-05-17 -
Wściubiak-Hankó Karina Członek RN / pełniąca obowiązaki prezesa zarządu 2007-02-14 -
Wściubiak-Hankó Karina Członek RN / pełniąca obowiązaki prezesa zarządu 2007-02-14 -
Jeznach Krzysztof Sekretarz RN 2006-11-16 2010-04-22 -
Kutnik Mirosław Wiceprzewodniczący RN 2006-11-16 2010-04-22 -
Karkosik, Roman Krzysztof Przewodniczący RN 2006-11-16 2008-10-06 -
Jeznach Krzysztof Sekretarz RN 2006-11-16 -
Kutnik Mirosław Wiceprzewodniczący RN 2006-11-16 -
Karkosik, Roman Krzysztof Przewodniczący RN 2006-11-16 -
Kostrzewa Jacek Członek RN 2006-11-08 2010-12-13 -
Kostrzewa Jacek Członek RN 2006-11-08 -
Halk Mieczysław Wiceprezes Zarządu 2006-09-25 2007-02-14 -
Halk Mieczysław Wiceprezes Zarządu 2006-09-25 -
Zientara Andrzej Członek RN 2006-08-31 2006-11-08 -
Wojtaszek Michał Członek RN 2006-08-31 2006-10-25 -
Wojtaszek Michał Członek RN 2006-08-31 -
Zientara Andrzej Członek RN 2006-08-31 -
Gojny Agnieszka Prezes Zarządu 2006-07-25 2006-09-29 -
Gojny Agnieszka Prezes Zarządu 2006-07-25 -
Wiśniewski, Wiesław Franciszek Członek RN 2005-11-10 2006-11-08 -
Zakrzewski Krzysztof Członek RN 2005-11-10 2006-08-31 -
Sadowski Andrzej Członek RN 2005-11-10 2006-08-01 -
Sadowski Andrzej Członek RN 2005-11-10 -
Wiśniewski, Wiesław Franciszek Członek RN 2005-11-10 -
Zakrzewski Krzysztof Członek RN 2005-11-10 -
Rutowicz Dariusz Członek RN 2004-12-30 2005-10-14 -
Rutowicz Dariusz Członek RN 2004-12-30 -
Biczysko Jan Członek RN 2004-10-28 2006-11-08 -
Gawlikowska-Hueckel Krystyna Członek RN 2004-10-28 2006-11-08 -
Cąkała Artur Prezes Zarządu 2004-10-28 2006-07-25 -
Pichelski Jerzy Wiceprzewodniczący RN 2004-10-28 2005-10-14 -
Garwolińska Anna Członek RN 2004-10-28 2005-10-14 -
Traczyk Roman Członek RN 2004-10-28 2005-10-14 -
Rachelski Stanisław Przewodniczący RN 2004-10-28 2005-10-14 -
Majewska Janina Sekretarz RN 2004-10-28 2005-10-14 -
Garwolińska Anna Członek RN 2004-10-28 -
Gawlikowska-Hueckel Krystyna Członek RN 2004-10-28 -
Pichelski Jerzy Wiceprzewodniczący RN 2004-10-28 -
Traczyk Roman Członek RN 2004-10-28 -
Biczysko Jan Członek RN 2004-10-28 -
Rachelski Stanisław Przewodniczący RN 2004-10-28 -
Cąkała Artur Prezes Zarządu 2004-10-28 -
Majewska Janina Sekretarz RN 2004-10-28 -
Kiersznowski Jarosław Członek RN 2003-09-01 2004-10-28 -
Kiersznowski Jarosław Członek RN 2003-09-01 -
Szmbelan-Bakuła, Elżbieta Członek RN 2002-10-24 2004-10-28 -
Kulmińska-Jaroszyńska, Jolanta Członek RN 2002-10-24 2004-10-28 -
Kulmińska-Jaroszyńska, Jolanta Członek RN 2002-10-24 -
Kulmińska-Jaroszyńska, Jolanta Członek RN 2002-10-24 -
Wilk Wiesław Członek RN 2002-10-24 -
Szmbelan-Bakuła, Elżbieta Członek RN 2002-10-24 -
Połatyńska Izabela Członek RN 2002-06-30 2004-10-28 -
Karman Joanna Sekretarz RN 2002-06-30 2004-10-28 -
Połatyńska Izabela Członek RN 2002-06-30 -
Karman Joanna Sekretarz RN 2002-06-30 -
Cieślak Karol Prezes Zarządu 2002-05-20 2004-10-28 -
Cieślak Karol Prezes Zarządu 2002-05-20 -
Kupiec Waleria Członek Zarządu 2001-06-22 2005-08-29 -
Kupiec Waleria Członek Zarządu 2001-06-22 -
Kostkiewicz Zygmunt Wiceprzewodniczący RN 2001-06-20 2002-06-30 -
Zawiła-Niedźwiecki Janusz Członek RN 2001-06-20 2002-06-30 -
Leja Ryszard Przewodniczący RN 2001-06-20 2002-06-30 -
Krakowiak Elżbieta Sekretarz RN 2001-06-20 2002-06-30 -
Tapani Almonkari, Ilkka Toivo Członek RN 2001-06-20 -
Szulc Wiesław Członek RN 2001-06-20 -
Kostkiewicz Zygmunt Wiceprzewodniczący RN 2001-06-20 -
Jacaszek Andrzej Członek RN 2001-06-20 -
Tapani Almonkari, Ilkka Toivo Członek RN 2001-06-20 -
Leja Ryszard Przewodniczący RN 2001-06-20 -
Szulc Wiesław Członek RN 2001-06-20 -
Jacaszek Andrzej Członek RN 2001-06-20 -
Krakowiak Elżbieta Sekretarz RN 2001-06-20 -
Zawiła-Niedźwiecki Janusz Członek RN 2001-06-20 -
Czeladko Jacek Prezes Zarządu 2001-05-14 2002-05-20 -
Czeladko Jacek Prezes Zarządu 2001-05-14 -
Ciuk Jarosław Członek RN 2001-01-16 2001-06-20 -
Richter Sławomir Członek RN 2001-01-16 2001-06-20 -
Stypułkowski Sławomir Wiceprzewodniczący RN 2001-01-16 2001-06-08 -
Górski Michał Wiceprzewodniczący RN 2001-01-16 2001-06-08 -
Włodarczyk Mirosław Członek RN 2000-01-01 2001-06-20 -
Król Józef Członek RN 2004-10-28 -
Godula Jerzy Członek RN 2003-08-31 -
Grońska Violetta Wiceprzewodniczący RN 2002-10-24 -
Montkiewicz Zdzisław Przewodniczący RN 2002-10-23 -
Kądziela Stanisław Członek RN 2002-07-29 -
Brdyś Krzysztof Przewodniczący RN 2001-06-20 -
Skrzypek Sławomir Członek RN 2001-06-20 -
Parzydło Włodzimierz Prezes Zarządu 2001-05-11 -
Kocot Jacek Członek RN 2001-01-16 -
Kołodziejczuk Stanisław Członek RN 2001-01-16 -
Rundo Marek Członek RN 2001-01-16 -
Czyż Artur Wiceprzewodniczący RN 2001-01-16 -
Paluszyńska-Dawidowicz Maria Wiceprzewodniczący RN 2001-01-16 -
Król Józef Członek RN -
Godula Jerzy Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2015 2 -
2014 4 -
2013 4 -
2011 2 -
2010 2 -
2004 4 -
2003 4 -
Grupa
2015 70 -
2014 79 -
2013 34 -
2012 44 -
2011 38 -
2010 14 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.