0,7400 zł
0,00% 0,0000 zł
Mediatel SA (MTL)

Ludzie - MEDIATEL

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Paluchowski Paweł Prezes Zarządu 2015-02-26 IQMEDICA - Prezes Zarządu
DREWEX - Prezes Zarządu
B3SYSTEM - Prezes Zarządu
HAWE - Prezes Zarządu

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Jakubowski Mateusz Członek RN 2015-10-15 HAWE - Członek RN
DREWEX - Członek RN
Witkowski Andrzej Członek RN 2015-10-15 -
Łaszkiewicz Wojciech Członek RN 2015-10-15 HAWE - Członek RN
DREWEX - Członek RN
Matuszczyk, Piotr Jakub Członek RN 2015-10-15 HAWE - Członek RN
Bartczak, Michał Hieronim Członek RN 2016-06-30 EFEKT - Wiceprezes Zarządu

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Szwejda Maciej Członek RN 2015-10-15 2016-02-04 -
Szwejda Maciej Członek RN 2015-10-15 2016-02-04 -
Sobków Paweł Wiceprezes Zarządu 2015-02-26 2015-12-31 -
Sobków Paweł Wiceprezes Zarządu 2015-02-26 2015-12-31 -
Sobków Paweł Prezes Zarządu 2015-02-10 2015-02-25 -
Sobków Paweł Prezes Zarządu 2015-02-10 -
Paluchowski Paweł Członek RN 2015-01-19 2015-02-25 IQMEDICA - Prezes Zarządu
DREWEX - Prezes Zarządu
B3SYSTEM - Prezes Zarządu
HAWE - Prezes Zarządu
Kubit Marcin Wiceprezes Zarządu 2014-11-19 2015-02-26 -
Kubaszewski Piotr Prezes Zarządu 2014-11-19 2015-02-10 -
Kubaszewski Piotr Prezes Zarządu 2014-11-19 -
Kubaszewski Piotr Prezes Zarządu 2014-11-19 -
Kubit Marcin Wiceprezes Zarządu 2014-11-19 -
Wachacki Wojciech Członek RN 2014-11-17 2015-10-15 -
Syldatk Łukasz Członek RN 2014-11-17 2015-09-08 -
Banaczkowski Michał Członek RN 2014-11-17 2015-09-08 -
Kuczyński Grzegorz Członek RN 2014-11-17 2015-09-08 -
Syldatk Łukasz Członek RN 2014-11-17 -
Wachacki Wojciech Członek RN 2014-11-17 -
Kuczyński Grzegorz Członek RN 2014-11-17 -
Banaczkowski Michał Członek RN 2014-11-17 -
Pakosz Patrycja Członek RN 2014-07-31 2014-11-17 -
Głuchowski Andrzej Członek RN 2014-07-31 2014-11-17 -
Pakosz Patrycja Członek RN 2014-07-31 -
Głuchowski Andrzej Członek RN 2014-07-31 -
Drozdowski Dominik Członek RN 2014-07-07 2015-10-15 -
Witoń Krzysztof Członek RN 2014-07-07 2014-09-15 -
Witoń Krzysztof Członek RN 2014-07-07 -
Drozdowski Dominik Członek RN 2014-07-07 -
Falenta Waldemar Członek RN 2014-01-07 2016-12-31 -
Piotrowska-Oliwa Grażyna Członek RN 2014-01-07 2014-07-30 -
Misiak Tomasz Członek RN 2014-01-07 2014-07-30 -
Piotrowska-Oliwa Grażyna Członek RN 2014-01-07 -
Falenta Waldemar Członek RN 2014-01-07 -
Misiak Tomasz Członek RN 2014-01-07 -
Kubit Marcin Prezes Zarządu 2013-09-30 2014-11-19 -
Kubit Marcin Prezes Zarządu 2013-09-30 2014-11-18 -
Rybka Krzysztof Członek RN 2013-09-27 2016-12-31 -
Jędrzejczyk Dariusz Członek RN 2013-09-27 2015-01-09 -
Rybka Krzysztof Członek RN 2013-09-27 -
Jędrzejczyk Dariusz Członek RN 2013-09-27 -
Słomska Edyta Członek RN 2013-08-29 2016-12-31 -
Słomska Edyta Członek RN 2013-08-29 -
Pietka Tadeusz Członek RN 2013-08-07 2013-11-14 -
Bartkowiak Ryszard Członek RN 2013-08-07 2013-08-13 -
Bartkowiak Ryszard Członek RN 2013-08-07 -
Pietka Tadeusz Członek RN 2013-08-07 -
Cegliński Jerzy Przewodniczący RN 2013-06-07 2014-01-07 -
Cegliński Jerzy Przewodniczący RN 2013-06-07 -
Frączek Marcin Członek RN 2012-01-12 2013-07-15 -
Frączek Marcin Członek RN 2012-01-12 2013-07-15 -
Frączek Marcin Członek RN 2012-01-12 -
Kazimierczak Zbigniew Członek Zarządu 2011-12-21 2013-09-30 -
Mikos Jarosław Przewodniczący RN 2011-12-21 2013-02-22 -
Kazimierczak Zbigniew Członek Zarządu 2011-12-21 -
Mikos Jarosław Przewodniczący RN 2011-12-21 -
Michalik Jarosław Sekretarz RN 2011-06-08 2014-01-07 -
Michalik Jarosław Sekretarz RN 2011-06-08 -
Nowakowski Marek Członek Zarządu 2010-08-30 2014-11-20 -
Nowakowski Marek Członek Zarządu 2010-08-30 -
Janisiewicz Mirosław Prezes Zarządu 2010-07-15 2016-12-31 -
Kubit Marcin Sekretarz RN 2010-07-15 2010-10-15 -
Kubit Marcin Sekretarz RN 2010-07-15 2010-10-15 -
Janisiewicz Mirosław Prezes Zarządu 2010-07-15 -
Nadolski Piotr Członek RN 2009-05-26 2012-04-25 -
Nadolski Piotr Członek RN 2009-05-26 -
Rytel Iwona Członek Zarządu 2009-05-15 2010-07-14 -
Rytel Iwona Członek Zarządu 2009-05-15 -
Urbański Krzysztof Członek RN 2009-01-30 2013-07-16 -
Urbański Krzysztof Członek RN 2009-01-30 -
Kuźmicz Albert Członek RN 2009-01-15 2012-01-12 -
Kuźmicz Albert Członek RN 2009-01-15 -
Sieluk Piotr Członek RN 2008-09-24 2009-01-05 -
Sieluk Piotr Członek RN 2008-09-24 -
Sukacz Dawid Członek RN 2008-07-01 2009-01-26 -
Sukacz Dawid Członek RN 2008-07-01 -
Janisiewicz Mirosław Sekretarz RN 2008-06-24 -
Nowakowski Marek Członek Zarządu 2008-02-01 2009-10-31 -
Nowakowski Marek Członek Zarządu 2008-02-01 2009-10-31 -
Cegliński Jerzy Członek Zarządu 2008-02-01 2009-05-15 -
Cegliński Jerzy Członek Zarządu 2008-02-01 2009-05-15 -
Kubit Marcin Prezes Zarządu 2008-02-01 -
Ciećwierz Rafał Członek RN 2008-01-31 2008-06-30 -
Ciećwierz Rafał Członek RN 2008-01-31 2008-06-30 -
Kazimierczak Zbigniew Przewodniczący RN 2008-01-31 -
Łolik Marcin Członek RN 2007-09-28 2014-01-07 -
O'Connor Phil Członek RN 2007-09-28 2008-09-24 -
Chodnicki Paweł Członek RN 2007-09-28 2007-11-29 -
Chodnicki Paweł Członek RN 2007-09-28 2007-11-29 -
O'Connor Phil Członek RN 2007-09-28 -
Łolik Marcin Członek RN 2007-09-28 -
Kubit Marcin Przewodniczący RN 2007-09-28 -
Niedziałkowski Jacek Członek Zarządu 2007-09-01 2009-04-07 -
Gawęda Wojciech Sekretarz RN 2007-09-01 2008-06-23 -
Kazimierczak Zbigniew Prezes Zarządu 2007-09-01 2008-02-01 -
Gawęda Wojciech Sekretarz RN 2007-09-01 -
Kazimierczak Zbigniew Prezes Zarządu 2007-09-01 -
Niedziałkowski Jacek Członek Zarządu 2007-09-01 -
Zgórzak Wiesław Przewodniczący RN 2005-03-11 2007-09-28 -
Zgórzak Wiesław Przewodniczący RN 2005-03-11 2007-09-28 -
Gładyszewski Roman Członek RN 2005-03-11 2007-09-25 -
Nitecki Piotr Członek RN 2005-03-11 2007-09-25 -
Nitecki Piotr Członek RN 2005-03-11 -
Gładyszewski Roman Członek RN 2005-03-11 -
Gawęda Wojciech Prezes Zarządu 2002-06-12 2007-08-31 -
Rosiak Jerzy Członek Zarządu 2002-06-12 2007-08-31 -
Gawęda Wojciech Prezes Zarządu 2002-06-12 -
Rosiak Jerzy Członek Zarządu 2002-06-12 -
Manzelov Petre Członek RN 2001-06-29 2005-03-11 -
Manzelov Petre Członek RN 2001-06-29 -
Gawęda Maria Członek RN 2000-07-12 2007-09-28 -
Gawęda Maria Członek RN 2000-07-12 2007-09-28 -
Gawęda Maciej Członek RN 2000-07-12 2007-08-31 -
Sadlej Marcin Przewodniczący RN 2000-07-12 2005-03-11 -
Sadlej Marcin Przewodniczący RN 2000-07-12 -
Gawęda Maciej Członek RN 2000-07-12 -

Zatrudnienie

Spółka
2016 2 -
2015 2 -
2014 2 -
2013 2 -
2011 17 -
2010 40 -
2009 61 -
2008 36 -
2007 33 -
2006 24 -
2005 22 -
2004 21 -
2003 26 -
2002 23 -
2001 20 -
Grupa
2016 31 -
2015 28 -
2014 50 -
2013 20 -
2012 25 -
2011 34 -
2010 53 -
2009 133 -
2008 133 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.