9,8800 zł
0,20% 0,0200 zł
Lentex SA (LTX)

Ludzie - LENTEX

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Hoffmann Wojciech Prezes Zarządu 2011-04-28 POLWAX - Członek RN
Trenda Barbara Członek Zarządu 2013-11-01 -
Grabowski Adrian Członek Zarządu 2016-10-26 POLWAX - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Malarz Janusz Przewodniczący RN 2011-05-25 -
Moska Adrian Członek RN 2012-11-23 -
Wydmański Krzysztof Członek RN 2017-05-25 POLWAX - Członek RN
Woźniak Piotr Członek RN 2019-10-11 -
Gackowski Tomasz Członek RN 2020-06-04 LEASCO - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Rogóż Zbigniew Członek RN 2014-04-17 2019-10-01 -
Rogóż Zbigniew Członek RN 2014-04-17 -
Kwiecień Tomasz Członek RN 2012-11-23 2014-02-28 -
Kwiecień Tomasz Członek RN 2012-11-23 -
Mróz Michał Członek Zarządu 2012-09-18 2013-10-31 -
Mróz Michał Członek Zarządu 2012-09-18 2013-10-31 -
Pawlak Anna Członek RN 2012-06-26 2012-11-23 -
Pawlak Anna Członek RN 2012-06-26 -
Muzioł Radosław Członek Zarządu 2011-10-15 2016-08-16 -
Muzioł Radosław Członek Zarządu 2011-10-15 -
Banaszak Jakub Członek Zarządu 2011-08-16 2012-08-31 -
Banaszak Jakub Członek Zarządu 2011-08-16 2012-08-31 -
Zajdel Janusz Członek Zarządu 2011-08-16 2012-01-09 -
Zajdel Janusz Członek Zarządu 2011-08-16 -
Mazur Marek Sekretarz RN 2011-05-25 2012-11-23 -
Oleszczuk Paweł Członek RN 2011-05-25 2012-06-26 -
Oleszczuk Paweł Członek RN 2011-05-25 -
Markiewicz Halina Wiceprzewodniczący RN 2011-05-25 -
Mazur Marek Sekretarz RN 2011-05-25 -
Markiewicz Halina Członek RN 2011-05-25 -
Malarz Janusz Członek RN 2011-05-25 -
Gorczyca Jaromir Członek Zarządu 2011-04-29 2011-12-05 -
Gorczyca Jaromir Członek Zarządu 2011-04-29 -
Siempińska Joanna Członek Zarządu 2011-04-28 2011-05-02 -
Siempińska Joanna Członek Zarządu 2011-04-28 -
Hoffmann Wojciech Członek Zarządu 2011-04-11 2011-04-27 POLWAX - Członek RN
Hoffmann Wojciech Członek Zarządu / dyrektor ds. sprzedaży wykładzin 2011-04-11 POLWAX - Członek RN
Siempińska Joanna Prezes Zarządu 2011-03-11 2011-04-27 -
Siempińska Joanna Prezes Zarządu 2011-03-11 -
Siempińska Joanna Członek Zarządu 2010-03-05 2011-03-10 -
Siempińska Joanna Członek Zarządu 2010-03-05 -
Karski Eryk Prezes Zarządu 2009-08-14 2011-02-11 -
Karski Eryk Prezes Zarządu / zawieszenie w czynnościach do 2011-03-25 2009-08-14 -
Synytsya Boris Członek RN 2009-06-30 2020-06-04 -
Rostworowski Wojciech Sekretarz RN 2009-06-30 2011-05-25 -
Klapiński Przemysław Przewodniczący RN 2009-06-30 2011-05-25 -
Peisert Tadeusz Członek RN 2009-06-30 2011-05-25 -
Wielgus Paweł Wiceprzewodniczący RN 2009-06-30 2011-05-25 -
Rostworowski Wojciech Sekretarz RN 2009-06-30 -
Synytsya Boris Członek RN 2009-06-30 -
Klapiński Przemysław Przewodniczący RN 2009-06-30 -
Peisert Tadeusz Członek RN 2009-06-30 -
Wielgus Paweł Wiceprzewodniczący RN 2009-06-30 -
Filipiak Tomasz Członek RN 2008-12-04 2009-06-30 -
Filipiak Tomasz Członek RN 2008-12-04 -
Wysocki Marcin Członek RN 2008-06-26 2009-06-30 -
Rusiecki Marcin Członek RN 2008-06-26 2008-12-04 -
Rusiecki Marcin Członek RN 2008-06-26 2008-12-04 -
Wysocki Marcin Członek RN 2008-06-26 -
Gawroński Jan Członek RN 2007-12-11 2017-12-31 -
Gawroński Jan Członek RN 2007-12-11 -
Śmigielski Jan Członek RN 2007-06-05 2017-12-31 -
Ciaś Filip Członek RN 2007-06-05 2007-12-11 -
Śmigielski Jan Członek RN 2007-06-05 -
Ciaś Filip Członek RN 2007-06-05 -
Gawron Michał Sekretarz RN 2006-10-26 2008-12-04 -
Szpunar Maciej Wiceprzewodniczący RN 2006-10-26 2008-12-04 -
Gawron Michał Sekretarz RN 2006-10-26 -
Szpunar Maciej Wiceprzewodniczący RN 2006-10-26 -
Tajak Grzegorz Członek RN 2006-08-30 2007-06-05 -
Tajak Grzegorz Członek RN 2006-08-30 -
Badora Sławomir Członek Zarządu 2006-07-25 2009-09-14 -
Badora Sławomir Członek Zarządu 2006-07-25 -
Majchrzak Andrzej Prezes Zarządu 2006-06-29 2009-08-14 -
Koza Wojciech Przewodniczący RN 2006-06-29 2009-06-30 -
Gańko Piotr Członek RN 2006-06-29 2007-06-05 -
Gruszka Grzegorz Członek RN 2006-06-29 2006-10-26 -
Jesionowski, Witold Jerzy Członek RN 2006-06-29 2006-09-14 -
Borgosz Przemysław Członek RN 2006-06-29 2006-08-29 -
Jesionowski, Witold Jerzy Członek RN 2006-06-29 -
Borgosz Przemysław Członek RN 2006-06-29 -
Majchrzak Andrzej Prezes Zarządu 2006-06-29 -
Gańko Piotr Członek RN 2006-06-29 -
Koza Wojciech Przewodniczący RN 2006-06-29 -
Gruszka Grzegorz Członek RN 2006-06-29 -
Koza Wojciech Przewodniczący RN 2006-06-29 -
Sędkowski Tomasz Członek Zarządu 2005-10-27 2006-07-17 -
Sędkowski Tomasz Członek Zarządu 2005-10-27 -
Łukasik Piotr Członek RN 2005-10-14 2006-06-20 -
Łukasik Piotr Członek RN 2005-10-14 -
Gawryś Piotr Prezes Zarządu 2005-09-26 2006-06-20 -
Gawryś Piotr Prezes Zarządu 2005-09-26 -
Kusina Jerzy Prezes Zarządu / p.o. 2005-06-24 2005-09-26 -
Kusina Jerzy Prezes Zarządu / p.o. 2005-06-24 -
Broda Piotr Członek RN 2005-05-10 2006-06-29 -
Zagajewski Ewaryst Członek RN 2005-05-10 2006-06-29 -
Zagajewski Ewaryst Członek RN 2005-05-10 -
Broda Piotr Członek RN 2005-05-10 -
Wuczyński Michał Członek RN 2004-04-08 2006-06-29 -
Kiełbasiński Jerzy Członek RN 2004-04-08 2006-06-29 -
Gawryś Piotr Członek RN 2004-04-08 2005-09-25 -
Sojka Marek Członek RN 2004-04-08 2005-05-10 -
Gawryś Piotr Członek RN 2004-04-08 -
Wuczyński Michał Członek RN 2004-04-08 -
Sojka Marek Członek RN 2004-04-08 -
Kiełbasiński Jerzy Członek RN 2004-04-08 -
Podsiadło Paweł Członek RN 2003-10-17 2004-04-08 -
Podsiadło Paweł Członek RN 2003-10-17 -
Towpik Tomasz Prezes Zarządu 2003-07-01 2005-06-24 -
Tatarkiewicz Łukasz Członek RN 2003-07-01 2004-03-10 -
Hatala Janusz Członek Zarządu 2003-07-01 2003-12-11 -
Tatarkiewicz Łukasz Członek RN 2003-07-01 -
Hatala Janusz Członek Zarządu 2003-07-01 -
Towpik Tomasz Prezes Zarządu / Dyrektor Generalny 2003-07-01 -
Hatala Janusz Prezes Zarządu 2003-04-17 2003-06-30 -
Hatala Janusz Prezes Zarządu / Członek RN czasowo delegowany do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu 2003-04-17 -
Osiecki Piotr Członek RN 2003-04-11 2004-04-08 -
Osiecki Piotr Członek RN 2003-04-11 -
Maślankiewicz Jerzy Przewodniczący RN 1000-01-01 2004-04-08 -
Maślankiewicz Jerzy Członek RN 1000-01-01 2004-03-10 -
Zajączkowski Piotr Członek RN 1000-01-01 2004-03-10 -
Jarzombek Alfred Członek Zarządu 1000-01-01 2003-12-11 -
Gaik Robert Członek RN 1000-01-01 2003-10-17 -
Dłubała Ryszard Członek Zarządu 1000-01-01 2003-05-31 -
Hatala Janusz Członek RN / czasowo delegowany do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu 1000-01-01 2003-04-17 -
Koszarek Franciszek Prezes Zarządu 1000-01-01 2003-04-12 -
Kłobus Ireneusz Członek RN 1000-01-01 2003-04-11 -
Maślankiewicz Jerzy Przewodniczący RN -
Maślankiewicz Jerzy Członek RN -
Zajączkowski Piotr Członek RN -
Gaik Robert Członek RN -
Kłobus Ireneusz Członek RN -
Koszarek Franciszek Prezes Zarządu / Dyrektor Generalny -
Jarzombek Alfred Członek Zarządu / Dyrektor ds. Handlu i Marketingu -
Dłubała Ryszard Członek Zarządu / Dyrektor ds. Technicznych -

Zatrudnienie

Spółka
2018 379 -
2017 391 -
2016 399 -
2015 380 -
2014 391 -
2013 392 -
2011 466 -
2009 544 -
2008 583 -
2007 714 -
2004 717 -
2003 727 2003-12-31
2002 831 -
2001 928 -
1999 1 359 -
1998 1 252 -
1997 1 203 -
1996 1 216 -
Grupa
2018 1 200 -
2017 1 239 -
2016 1 286 -
2015 1 425 -
2014 1 117 -
2013 392 -
2012 419 -
2011 775 -
2009 544 -
2008 923 -
2004 865 -
2003 874 2003-12-31
2002 991 -
2001 1 102 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.