Ludzie - KREZUS

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Gromek Mateusz Prezes Zarządu 2018-11-30 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Cetera Grzegorz Członek RN 2018-11-30 GENERGY - Prezes Zarządu
Bujak Tomasz Członek RN 2018-11-30 GENERGY - Wiceprezes Zarządu
STARHED - Członek Zarządu
EFEKT - Członek Zarządu
DREWEX - Członek RN
WORKSERV - Członek RN
ONICO - Członek RN
Jasiński Cezary Członek RN 2018-11-30 INVENTIO - Wiceprezes Zarządu

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Boszko Bartosz Członek RN 2018-11-30 2020-03-03 -
Staroń Dominik Członek RN 2018-11-30 2020-02-07 -
Królikowski Mariusz Prezes Zarządu 2018-10-23 2019-01-23 -
Czech Maksymilian Sekretarz RN 2018-10-22 2018-11-30 -
Kofin Barbara Członek RN 2018-10-22 2018-11-30 -
Podlecka Anita Członek RN 2016-05-27 2018-10-22 -
Guryniuk , Marcin Jacek Przewodniczący RN 2016-03-08 2018-11-30 -
Popławski Jerzy Członek RN 2015-10-14 2018-11-30 -
Siatkowska Natalia Członek RN 2015-10-14 2018-10-22 -
Ptaszek Jacek Prezes Zarządu 2015-10-14 2018-10-22 -
Woźniak Jan Członek RN 2015-10-14 2016-03-07 -
Woźniak Jan Członek RN 2015-10-14 -
Chełminiak Halina Członek RN 2015-10-14 -
Tobiasz Marcin Członek RN 2015-07-13 2015-10-14 -
Tobiasz Marcin Członek RN 2015-07-13 -
Pakulski Damian Prezes Zarządu 2015-05-18 2015-10-14 -
Pakulski Damian Prezes Zarządu 2015-05-18 -
Krauze Małgorzata Członek RN 2013-12-05 2015-10-14 -
Krauze Małgorzata Członek RN 2013-12-05 -
Konzal Paweł Prezes Zarządu 2013-04-02 2014-11-28 -
Konzal Paweł Prezes Zarządu 2013-04-02 -
Zielińska-Dalasińska Agnieszka Sekretarz RN 2012-10-30 2015-10-14 -
Rychlicki Stanisław Członek RN 2012-10-30 2015-10-14 -
Jasiński Andrzej Członek RN 2012-10-30 2015-10-14 -
Wojciechowski Andrzej Członek RN 2012-10-30 2013-08-05 -
Rychlicki Stanisław Członek RN 2012-10-30 -
Jasiński Andrzej Członek RN 2012-10-30 -
Wojciechowski Andrzej Członek RN 2012-10-30 -
Zielińska-Dalasińska Agnieszka Sekretarz RN 2012-10-30 -
Jakubowski Wiesław Prezes Zarządu 2011-09-01 2013-04-02 -
Jakubowski Wiesław Prezes Zarządu 2011-09-01 2013-04-02 -
Krohn Marlena Członek RN 2009-06-22 2012-10-30 -
Pakulski Damian Przewodniczący RN 2009-06-22 2012-10-29 -
Krohn Marlena Członek RN 2009-06-22 -
Pakulski Damian Przewodniczący RN 2009-06-22 -
Jackowska Daria Sekretarz RN 2008-08-11 2012-10-30 -
Jackowska Daria Sekretarz RN 2008-08-11 -
Gawrońska Daria Członek RN 2008-08-11 -
Gawrońska Daria Członek RN 2008-08-11 -
Krauze Małgorzata Prezes Zarządu 2008-07-05 2011-08-31 -
Krauze Małgorzata Prezes Zarządu 2008-07-05 -
Krauze Małgorzata Sekretarz RN 2007-09-20 2008-07-04 -
Krauze Małgorzata Sekretarz RN 2007-09-20 -
Krauze Małgorzata Sekretarz RN 2007-09-20 -
Urbaniak Agnieszka Wiceprzewodniczący RN 2007-04-06 2012-10-30 -
Zielińska-Dalasińska Agnieszka Członek RN 2007-04-06 2012-10-30 -
Dobies Kamil Członek RN 2007-04-06 2009-06-30 -
Dobies Kamil Członek RN 2007-04-06 2009-06-30 -
Wiśniewski Piotr Wiceprzewodniczący RN 2007-04-06 2009-06-22 -
Wiśniewski Piotr Wiceprzewodniczący RN 2007-04-06 -
Urbaniak Agnieszka Wiceprzewodniczący RN 2007-04-06 -
Zielińska-Dalasińska Agnieszka Członek RN 2007-04-06 -
Sobczak Wojciech Prezes Zarządu 2007-03-09 2008-07-04 -
Sobczak Wojciech Prezes Zarządu 2007-03-09 -
Wandzel Maciej Prezes Zarządu 2006-01-11 2007-02-07 -
Wandzel Maciej Prezes Zarządu 2006-01-11 -
Zientara Maciej Członek Zarządu 2006-01-02 2007-02-01 -
Zientara Maciej Członek Zarządu 2006-01-02 -
Kamiński Sławomir Członek RN 2005-11-10 2007-09-20 -
Słonimska Dominika Członek RN 2005-11-10 2007-04-06 -
Żółkowski-Ziółek Paweł Wiceprzewodniczący RN 2005-11-10 2007-03-27 -
Iwanicki Jarosław Sekretarz RN 2005-11-10 2007-03-05 -
Pawłowicz Adam Członek RN 2005-11-10 2006-03-16 -
Żółkowski-Ziółek Paweł Wiceprzewodniczący RN 2005-11-10 -
Słonimska Dominika Członek RN 2005-11-10 -
Pawłowicz Adam Członek RN 2005-11-10 -
Pawłowicz Adam Członek RN 2005-11-10 -
Kamiński Sławomir Członek RN 2005-11-10 -
Iwanicki Jarosław Sekretarz RN 2005-11-10 -
Grzybowski Wojciech Prezes Zarządu 2005-08-29 2006-01-11 -
Grzybowski Wojciech Prezes Zarządu 2005-08-29 -
Zagrajek Maria Wiceprzewodniczący RN 2004-10-28 2005-11-10 -
Biedak, Jan Jerzy Członek RN 2004-10-28 2005-11-10 -
Wójcik Gwidon Przewodniczący RN 2004-10-28 2005-11-10 -
Biedak, Jan Jerzy Członek RN 2004-10-28 2005-11-10 -
Gryczman Jadwiga Członek RN 2004-10-28 2005-10-17 -
Olek-Pawłowska Aleksandra Sekretarz RN 2004-10-28 2005-10-14 -
Piaskowski Leszek Członek RN 2004-10-28 2005-10-14 -
Cholerzyński Dariusz Prezes Zarządu 2004-10-28 2005-08-29 -
Biedak, Jan Jerzy Członek RN 2004-10-28 -
Gryczman Jadwiga Członek RN 2004-10-28 -
Wójcik Gwidon Przewodniczący RN 2004-10-28 -
Olek-Pawłowska Aleksandra Sekretarz RN 2004-10-28 -
Piaskowski Leszek Członek RN 2004-10-28 -
Cholerzyński Dariusz Prezes Zarządu 2004-10-28 -
Zagrajek Maria Wiceprzewodniczący RN 2004-10-28 -
Jagnyziak, Remigiusz Filip Członek RN 2003-09-01 2004-10-28 -
Janowski, Konrad Ryszard Członek RN 2003-09-01 2004-10-28 -
Janowski, Konrad Ryszard Członek RN 2003-09-01 -
Jagnyziak, Remigiusz Filip Członek RN 2003-09-01 -
Graboń Jan Przewodniczący RN 2003-05-06 2007-04-06 -
Graboń Jan Przewodniczący RN 2003-05-06 -
Wikaliński Jarosław Członek RN 2003-02-26 2004-10-28 -
Wikaliński Jarosław Członek RN 2003-02-26 -
Kasprzyk Bogusław Członek RN 2002-10-23 2004-10-28 -
Kasprzyk Bogusław Członek RN 2002-10-23 -
Grzybowski Wojciech Prezes Zarządu 2002-09-23 2004-10-28 -
Grzybowski Wojciech Prezes Zarządu 2002-09-23 -
Rytel Krzysztof Prezes Zarządu 2002-05-16 2002-09-23 -
Łukowski Jacek Sekretarz RN 2002-03-27 2004-10-28 -
Jaśkow Adam Członek RN 2002-03-27 2003-08-31 -
Szejna Andrzej Przewodniczący RN 2002-03-27 2003-04-02 -
Staniszewska-Zielińska, Sławomira Marzena Członek RN 2002-03-27 2003-03-27 -
Szejna Andrzej Przewodniczący RN 2002-03-27 -
Łukowski Jacek Sekretarz RN 2002-03-27 -
Jaśkow Adam Członek RN 2002-03-27 -
Staniszewska-Zielińska, Sławomira Marzena Członek RN 2002-03-27 -
Jagodzińska Teresa Członek Zarządu 2002-01-01 2005-08-29 -
Jagodzińska Teresa Członek Zarządu 2002-01-01 -
Krawczyk Agnieszka Członek RN 2004-10-28 -
Sroczyński Roman Członek RN 2003-09-01 -
Górski Michał Przewodniczący RN 2002-10-23 -
Jastrzębski Edward Prezes Zarządu 2002-05-16 -
Strzałkowski Witold Członek RN 2002-03-27 -
Glik Tamara Członek RN 2002-03-27 -
Michalski Bogdan Członek RN 2002-03-27 -
Bartosiewicz Jerzy Członek RN 2002-03-27 -
Maklakiewicz Liliana Członek RN 2002-03-27 -
Sroczyński Roman Członek RN -
Krawczyk Agnieszka Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2017 4 -
2016 4 -
2014 7 -
2008 4 -
2007 5 -
2004 4 -
2003 4 -
Grupa
2016 39 -
2014 55 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.