0,4800 zł
-2,04% -0,0100 zł
Krakchemia SA (KCH)

Ludzie - KRAKCHEM

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Zdebski Andrzej Prezes Zarządu 2007-02-01 KCI - Członek RN
GREMINWE - Członek RN
Adach Łukasz Wiceprezes Zarządu 2019-03-21 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Mazgaj Jerzy Przewodniczący RN 2004-09-17 VRG - Przewodniczący RN
KRUK - Członek RN
Mazgaj Barbara Wiceprzewodniczący RN 2010-05-17 -
Kardasiński Władysław Sekretarz RN 2018-09-21 -
Szumański Andrzej Członek RN 2020-06-30 PKNORLEN - Wiceprzewodniczący RN
APLITT - Członek RN
VRG - Członek RN
FERRUM - Członek RN
Matusiak Maciej Członek RN 2020-06-30 BBI_DEV - Sekretarz RN
DROP - Członek RN
INTERLUB - Członek RN
MLPGR - Członek RN
ZPC_OTM - Członek RN
ATENDE - Członek RN
BEST - Członek RN
LIBET - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Andruszko Wacław Członek RN 2019-06-25 2020-06-30 -
Hajbos, Marek Kamil Członek RN 2019-06-25 2020-06-30 -
Frydrych Marek Członek RN 2018-10-26 2019-06-25 -
Frydrych Marek Członek RN 2018-10-26 -
Janas Grzegorz Sekretarz RN 2018-06-25 2018-09-21 -
Kardasiński Władysław Członek RN 2018-06-25 2018-09-20 -
Janas Grzegorz Członek RN 2018-06-25 -
Siedlecka-Hajbos, Katarzyna Członek RN 2017-04-28 2019-06-25 -
Dubiel Anna Członek RN 2017-04-28 2018-06-25 -
Mierzejewski Michał Członek RN 2017-04-28 2018-06-25 -
Siedlecka-Hajbos, Katarzyna Członek RN 2017-04-28 -
Dubiel Anna Członek RN 2017-04-28 -
Mierzejewski Michał Członek RN 2017-04-28 -
Bestrzyński Marek Członek RN 2016-06-27 2019-06-25 -
Hajbos, Marek Kamil Członek RN 2016-06-27 2017-04-27 -
Bestrzyński Marek Członek RN 2016-06-27 -
Oprzędek Włodzimierz Wiceprezes Zarządu 2016-03-21 2019-03-21 -
Oprzędek Włodzimierz Wiceprezes Zarządu 2016-03-21 -
Zdebski Andrzej Prezes Zarządu 2016-03-21 KCI - Członek RN
GREMINWE - Członek RN
Sowa Kazimierz Członek RN 2013-04-16 2016-12-31 -
Janicki Marian Członek RN 2013-04-16 2016-12-31 -
Sowa Kazimierz Członek RN 2013-04-16 -
Janicki Marian Członek RN 2013-04-16 -
Wyrobiec Elżbieta Członek RN 2011-01-26 2013-04-16 -
Kłuciński Marek Członek RN 2011-01-26 2013-04-16 -
Wyrobiec Elżbieta Członek RN 2011-01-26 -
Kłuciński Marek Członek RN 2011-01-26 -
Magiera Łukasz Członek RN 2010-05-17 2011-02-11 -
Magiera Łukasz Członek RN 2010-05-17 2011-01-26 -
Mazgaj Barbara Przewodniczący RN 2010-05-17 -
Malik Ilona Sekretarz RN 2009-03-03 2013-04-16 -
Malik Ilona Sekretarz RN 2009-03-03 -
Hajdarowicz Grzegorz Członek RN 2008-02-07 2009-03-02 -
Hajdarowicz Grzegorz Członek RN 2008-02-07 -
Wojdon Mariusz Członek RN 2007-04-17 2017-04-28 -
Pilch Grzegorz Członek RN 2007-04-17 2011-02-11 -
Pilch Grzegorz Członek RN 2007-04-17 2011-01-26 -
Hernik Konrad Członek RN 2007-04-17 2010-05-17 -
Ćwiąkalski Zbigniew Członek RN 2007-04-17 2007-11-20 -
Hernik Konrad Członek RN 2007-04-17 -
Ćwiąkalski Zbigniew Członek RN 2007-04-17 -
Wrześniak Bogdan Wiceprezes Zarządu 2007-02-01 2010-06-02 -
Wrześniak Bogdan Wiceprezes Zarządu 2007-02-01 -

Zatrudnienie

Spółka
2019 67 -
2018 79 -
2017 89 -
2016 90 -
2015 91 -
2014 88 -
2013 90 -
2011 82 -
2010 83 -
2008 84 -
2006 75 -
2005 79 -
2004 78 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.