0,3100 zł
6,90% 0,0200 zł
INDATA Software SA (IDT)

Ludzie - INDATA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Kucharzewski Przemysław Członek RN 2016-05-23 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Czapla Grzegorz Członek RN 2018-01-04 2018-02-26 -
Tomica Leszek Prezes Zarządu 2017-12-07 2018-09-21 -
Laszuk Tomasz Wiceprezes Zarządu 2017-08-01 2018-10-19 -
Gemra Kamil Członek RN 2016-06-30 2018-03-05 -
Adamczyk Piotr Członek RN 2015-05-18 2018-03-05 -
Plebański Maciej Wiceprezes Zarządu 2015-05-18 2016-03-16 -
Ratymirski Wojciech Wiceprezes Zarządu 2015-05-18 2015-11-27 -
Plebański Maciej Wiceprezes Zarządu 2015-05-18 -
Ratymirski Wojciech Wiceprezes Zarządu 2015-05-18 -
Miller Paweł Członek RN 2014-07-25 2018-03-05 -
Skrzek Przemysław Członek Zarządu 2014-07-16 2015-11-26 -
Moucka Rafael Członek Zarządu 2014-07-16 2015-07-02 -
Skrzek Przemysław Członek Zarządu 2014-07-16 -
Moucka Rafael Członek Zarządu 2014-07-16 -
Mróz Wojciech Członek RN 2014-05-19 2016-04-04 -
Kraska Piotr Członek RN 2014-05-19 2015-04-29 -
Mróz Wojciech Członek RN 2014-05-19 -
Kraska Piotr Członek RN 2014-05-19 -
Smagała Piotr Przewodniczący RN 2013-09-30 2018-03-05 -
Zając Andrzej Członek RN 2013-09-30 2014-07-21 -
Smagała Piotr Przewodniczący RN 2013-09-30 2014-06-23 -
Zając Andrzej Członek RN 2013-09-30 -
Czapla Grzegorz Prezes Zarządu 2012-10-12 2017-12-07 -
Czapla Grzegorz Prezes Zarządu 2012-10-12 -
Moskała Paweł Wiceprzewodniczący RN 2012-10-08 2018-03-05 -
Szuściak Mateusz Członek RN 2012-10-08 2013-09-30 -
Misiewicz Tomasz Członek RN 2012-10-08 -
Strzelczyk Szymon Członek RN 2012-10-08 -
Szuściak Mateusz Członek RN 2012-10-08 -
Kurek Tomasz Członek RN 2012-10-08 -
Strzelczyk Szymon Członek RN 2012-10-08 -
Kurek Tomasz Członek RN 2012-10-08 -
Misiewicz Tomasz Członek RN 2012-10-08 -
Łaba Damian Prezes Zarządu 2012-07-02 2012-09-11 -
Łaba Damian Prezes Zarządu 2012-07-02 -
Kaszuba Paweł Członek RN 2010-09-07 2012-10-08 -
Wykurz Marcin Członek RN 2010-09-07 2012-10-08 -
Maciuszek Arkadiusz Członek RN 2010-09-07 2012-10-08 -
Cisek Rafał Przewodniczący RN 2010-09-07 2012-10-08 -
Kędzierska Kinga Członek RN 2010-09-07 2012-08-06 -
Misztal, Marcin Paweł Prezes Zarządu 2010-09-07 2012-07-02 -
Cisek Rafał Przewodniczący RN 2010-09-07 -
Misztal, Marcin Paweł Prezes Zarządu 2010-09-07 -
Kaszuba Paweł Członek RN 2010-09-07 -
Maciuszek Arkadiusz Członek RN 2010-09-07 -
Wykurz Marcin Członek RN 2010-09-07 -
Kędzierska Kinga Członek RN 2010-09-07 -

Zatrudnienie

Spółka
2016 32 -
2015 16 -
2014 249 -
2013 7 -
2011 4 -
Grupa
2016 212 -
2015 237 -
2014 94 -
2013 16 -
2012 14 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.