4,0700 zł
6,54% 0,2500 zł
Ferrum SA (FER)

Ludzie - FERRUM

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kasprzycki Krzysztof Prezes Zarządu 2017-04-13 -
Szlachetka Honorata Wiceprezes Zarządu 2018-07-03 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Warzecha Marek Przewodniczący RN 2018-06-29 VOXEL - Przewodniczący RN
ESOTIQ - Członek RN
Kasperek Andrzej Członek RN 2017-06-30 SONEL - Członek RN
TIM - Członek RN
Wlezień Aleksander Członek RN 2018-06-29 BLIRT - Członek RN
Samolej, Dariusz Przemysław Członek RN 2018-06-29 -
Karwowski Zbigniew Członek RN 2018-06-29 -
Szumański Andrzej Członek RN 2018-06-29 APLITT - Członek RN
VRG - Członek RN
PKNORLEN - Członek RN
Łatała Wiesław Członek RN 2019-06-28 ELMONTEX - Wiceprzewodniczący RN
BAHOLDIN - Wiceprzewodniczący RN
MARVIPOL - Wiceprzewodniczący RN
SYNEKTIK - Wiceprzewodniczący RN
ECOTECH - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Warczyk Łukasz Wiceprezes Zarządu 2018-12-01 2019-10-11 -
Wilgus Krzysztof Członek RN 2018-06-29 2019-06-28 -
Kowalik Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2017-04-24 2018-03-19 -
Mirosławski Mariusz Członek RN 2016-12-28 2018-06-29 -
Mikuła Krzysztof Członek RN 2016-05-17 2016-08-17 -
Mikuła Krzysztof Członek RN 2016-05-17 -
Ślęzak Tomasz Członek RN 2016-02-09 2018-06-29 -
Mosz Marcin Członek RN 2016-02-09 2018-06-29 -
Plaskura Tomasz Członek RN 2016-02-09 2018-06-29 -
Makowski Marek Członek RN 2015-12-21 -
Makowski Marek Członek RN 2015-12-21 -
Miterski Konrad Prezes Zarządu 2015-04-28 2017-03-07 -
Pietrzak Hubert Członek RN 2014-07-30 2016-02-08 -
Pietrzak Hubert Członek RN 2014-07-30 -
Pietrzak Hubert Członek RN 2014-07-30 -
Podwiński Jacek Wiceprezes Zarządu 2014-03-01 -
Podwiński Jacek Wiceprezes Zarządu 2014-03-01 -
Bajor Sławomir Członek RN 2014-02-13 2018-06-29 -
Goncerz-Dachowska, Martyna Członek RN 2014-02-13 2018-06-29 -
Goncerz-Dachowska, Martyna Członek RN 2014-02-13 -
Bajor Sławomir Członek RN 2014-02-13 -
Kasztalski Włodzimierz Wiceprezes Zarządu 2013-11-14 2018-07-03 -
Miterski Konrad Prezes Zarządu 2013-11-14 -
Kasztalski Włodzimierz Członek Zarządu 2013-11-14 -
Kasztalski Włodzimierz Członek Zarządu 2013-11-14 -
Miterski Konrad Prezes Zarządu 2013-11-14 -
Ghosh, Surojit Kumar Członek RN 2013-07-19 -
Ghosh, Surojit Kumar Członek RN 2013-07-19 -
Skrzypczyk Lech Wiceprzewodniczący RN 2012-06-05 2016-02-09 -
Kropka Marcin Członek RN 2012-06-05 2014-02-13 -
Markowicz Bartłomiej Członek RN 2012-06-05 2014-02-13 -
Markowicz Bartłomiej Członek RN 2012-06-05 -
Kropka Marcin Członek RN 2012-06-05 -
Skrzypczyk Lech Wiceprzewodniczący RN 2012-06-05 -
Zuzelski Jarosław Wiceprezes Zarządu 2011-04-13 2013-11-14 -
Zuzelski Jarosław Wiceprezes Zarządu 2011-04-13 -
Chała Piotr Sekretarz RN 2010-09-24 2016-02-08 -
Marszałek Witold Członek RN 2010-09-24 2013-07-19 -
Marszałek Witold Członek RN 2010-09-24 2013-07-19 -
Stańczyk Przemysław Wiceprzewodniczący RN 2010-09-24 2012-06-05 -
Marszałek Witold Członek RN 2010-09-24 -
Chała Piotr Sekretarz RN 2010-09-24 -
Stańczyk Przemysław Wiceprzewodniczący RN 2010-09-24 -
Leśnodorski Bogusław Przewodniczący RN 2010-03-18 2017-03-08 -
Pietrzak Sławomir Członek RN 2010-03-18 2014-05-27 -
Szymczyk Grzegorz Prezes Zarządu 2010-03-18 2013-11-14 -
Pietrzak Sławomir Członek RN 2010-03-18 -
Ozon Daniel Sekretarz RN 2010-03-18 -
Ozon Daniel Sekretarz RN 2010-03-18 -
Leśnodorski Bogusław Przewodniczący RN 2010-03-18 -
Szymczyk Grzegorz Prezes Zarządu 2010-03-18 -
Dolina Marek Członek RN 2009-11-16 2010-03-18 -
Jędruch Józef Członek RN 2009-11-16 2010-02-19 -
Leśnodorski Bogusław Wiceprzewodniczący RN 2009-11-16 2010-01-25 -
Bieniek Piotr Członek RN 2009-11-16 2010-01-20 -
Bielecka, Marzena Beata Członek RN 2009-11-16 2010-01-20 -
Leśnodorski Bogusław Wiceprzewodniczący RN 2009-11-16 -
Bieniek Piotr Członek RN 2009-11-16 -
Jędruch Józef Członek RN 2009-11-16 -
Dolina Marek Członek RN 2009-11-16 -
Bielecka, Marzena Beata Członek RN 2009-11-16 -
Giemza Ryszard Prezes Zarządu 2009-07-23 2010-03-18 -
Giemza Ryszard Prezes Zarządu 2009-07-23 -
Dolina Marek Członek RN 2009-04-28 2009-11-16 -
Dolina Marek Członek RN 2009-04-28 -
Bilkiewicz Krzysztof Członek RN 2008-06-18 2012-06-05 -
Bilkiewicz Krzysztof Członek RN 2008-06-18 -
Czech Dariusz Członek RN 2007-06-30 2008-06-18 -
Czech Dariusz Członek RN 2007-06-30 -
Kwiatkowski Krzysztof Członek RN 2007-05-10 2007-06-30 -
Kwiatkowski Krzysztof Członek RN 2007-05-10 -
Sitek Jarosław Członek RN 2006-11-14 2007-06-30 -
Jeznach Krzysztof Członek RN 2006-11-14 2007-06-30 -
Jeznach Krzysztof Członek RN 2006-11-14 -
Sitek Jarosław Członek RN 2006-11-14 -
Kwiatkowski Krzysztof Członek RN 2005-03-24 2006-11-13 -
Kwiatkowski Krzysztof Członek RN 2005-03-24 -
Kaszowski Tadeusz Wiceprezes Zarządu 2004-09-10 2011-04-13 -
Waszczak Jan Prezes Zarządu 2004-09-10 2009-07-23 -
Kaszowski Tadeusz Wiceprezes Zarządu 2004-09-10 -
Waszczak Jan Prezes Zarządu 2004-09-10 -
Krawczyk Andrzej Członek RN 2004-05-27 2006-11-14 -
Glinicki Robert Członek RN 2004-05-27 2004-12-31 -
Krawczyk Andrzej Członek RN 2004-05-27 -
Glinicki Robert Członek RN 2004-05-27 -
Woźniak Jerzy Wiceprzewodniczący RN 2003-07-01 2009-11-12 -
Miterski Konrad Przewodniczący RN 2003-07-01 2009-04-28 -
Miterski Konrad Przewodniczący RN 2003-07-01 2009-04-28 -
Białek Bernard Sekretarz RN 2003-07-01 2004-12-31 -
Braksator Andrzej Członek Zarządu 2003-07-01 2003-12-30 -
Białek Bernard Sekretarz RN 2003-07-01 -
Woźniak Jerzy Wiceprzewodniczący RN 2003-07-01 -
Braksator Andrzej Członek Zarządu 2003-07-01 -
Zięcina Bernadeta Członek RN 2003-06-23 2004-05-27 -
Engel Zbigniew Członek RN 2003-06-23 2004-05-27 -
Miterski Konrad Członek RN 2003-06-23 2003-07-01 -
Woźniak Jerzy Członek RN 2003-06-23 2003-07-01 -
Miterski Konrad Członek RN 2003-06-23 -
Zięcina Bernadeta Członek RN 2003-06-23 -
Woźniak Jerzy Członek RN 2003-06-23 -
Engel Zbigniew Członek RN 2003-06-23 -
Nowak Zbigniew Członek RN 2002-09-19 2003-06-09 -
Nowak Zbigniew Członek RN 2002-09-19 -
Kaszowski Tadeusz Członek Zarządu 2002-09-19 -
Kaszowski Tadeusz Członek Zarządu 2002-09-19 -
Szumiał Jadwiga Członek Zarządu 2002-06-21 2003-12-30 -
Szumiał Jadwiga Członek Zarządu 2002-06-21 -
Białek Bernard Członek RN 2002-06-04 2003-07-01 -
Mastek Mirosława Członek RN 2002-06-04 2003-06-20 -
Mastek Mirosława Członek RN 2002-06-04 -
Białek Bernard Członek RN 2002-06-04 -
Goreń Andrzej Członek RN 2002-01-25 2003-06-23 -
Goreń Andrzej Członek RN 2002-01-25 -
Bajor Sławomir Członek RN 2012-06-05 -
Krawczyk Andrzej Sekretarz RN 2009-11-16 -
Pfeifer Henryk Prezes Zarządu 2004-03-29 -
Smędzik Jerzy Członek Zarządu 2003-12-30 -
Jędruch Józef Członek RN 2003-06-23 -
Krawczyk Andrzej Sekretarz RN -
Bajor Sławomir Członek RN -
Pfeifer Henryk Prezes Zarządu -
Jędruch Józef Członek RN -
Smędzik Jerzy Członek Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 669 -
Grupa
2018 302 -
2017 287 -
2016 304 -
2015 298 -
2014 292 -
2013 286 -
2011 376 -
2010 428 -
2008 457 -
2007 432 2007-12-31
2004 408 -
2003 449 -
2002 466 -
2001 626 2001-12-31
2000 763 -
1999 833 -
1998 1 030 -
1997 1 300 -
1996 1 451 -
1995 1 528 -
Grupa
2018 456 -
2017 449 -
2016 464 -
2015 298 -
2014 454 -
2013 447 -
2012 481 -
2011 376 -
2010 428 -
2009 631 -
2008 669 -
2007 627 2007-12-31
2004 543 -
2003 595 -
2002 628 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.