86,2500 zł
-0,86% -0,7500 zł
ČEZ, AS (CEZ)

Ludzie - CEZ

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Beneš Daniel Prezes Zarządu 2011-09-15 -
Novák Martin Wiceprezes Zarządu 2011-10-20 -
Pleskac Tomas Wiceprezes Zarządu 2017-06-21 -
Chaloupková Michaela Członek Zarządu 2011-10-20 -
Štěpánek Ladislav Członek Zarządu 2013-07-01 -
Cyrani Pavel Członek Zarządu 2011-10-20 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Hora Otakar Przewodniczący RN 2018-08-16 -
Klosik Lubomir Wiceprzewodniczący RN 2011-01-27 -
Hronek Vladimír Wiceprzewodniczący RN 2015-02-27 -
Blažek Petr Wiceprzewodniczący RN 2015-06-26 -
Landa Ondrej Wiceprzewodniczący RN 2016-06-23 -
Cerny Zdenek Wiceprzewodniczący RN 2018-08-16 -
Šimek Drahoslav Członek RN 2007-05-17 -
Kadrnku Jiřího Członek RN 2010-11-22 -
Gross Petr Członek RN 2011-10-20 -
Bajgar Milan Członek RN 2012-06-26 -
Volf Jiří Członek RN 2012-06-26 -
Poul Lubomír Członek RN 2012-12-18 -
Mucha Radek Członek RN 2013-04-11 -
Novotný Jiří Członek RN 2013-04-11 -
Říha Vladimír Członek RN 2013-06-27 -
Mejstřík Michal Członek RN 2013-10-25 -
Mareš Jan Członek RN 2013-10-25 -
Polak Petr Członek RN 2016-02-25 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Borovec Jiří Wiceprzewodniczący RN 2014-06-27 2015-06-11 -
Borovec Jiří Wiceprzewodniczący RN 2014-06-27 -
Hlaváč Ivo Członek Zarządu 2013-12-19 2017-03-01 -
Hlaváč Ivo Członek Zarządu 2013-12-19 -
Vorlová Jiřina Członek RN 2013-06-19 2013-07-31 -
Vorlová Jiřina Członek RN 2013-06-19 2013-07-31 -
Pačes Václav Przewodniczący RN 2013-03-20 -
Pačes Václav Wiceprzewodniczący RN 2013-03-20 -
Vacek Robert Członek RN 2012-06-26 2013-06-19 -
Vacek Robert Członek RN 2012-06-26 2013-06-19 -
Vacek Robert Członek RN 2012-06-26 -
Roman Martin Przewodniczący RN 2011-09-15 2013-10-25 -
Říman Martin Członek RN 2011-09-15 2011-12-20 -
Říman Martin Członek RN 2011-09-15 2011-12-20 -
Roman Martin Przewodniczący RN 2011-09-15 -
Foltýn Ivo Wiceprzewodniczący RN 2011-07-28 2013-03-19 -
Foltýn Ivo Wiceprzewodniczący RN 2011-07-28 -
Dzvoník Ján Członek RN 2011-06-01 2012-06-26 -
Dobrovolná Liběna Członek RN 2011-06-01 2012-06-26 -
Klepka Aleše Członek RN 2011-06-01 2011-09-16 -
Dobrovolná Liběna Członek RN 2011-06-01 -
Dzvoník Ján Członek RN 2011-06-01 -
Klepka Aleše Członek RN 2011-06-01 -
Kohout Jan Członek RN 2010-11-22 2013-08-22 -
Hampl Lukáš Członek RN 2010-11-22 2012-02-24 -
Lízal Lubomír Członek RN 2010-11-22 2011-02-24 -
Kohout Jan Członek RN 2010-11-22 -
Lízal Lubomír Członek RN 2010-11-22 -
Hampl Lukáš Członek RN 2010-11-22 -
Janota Eduard Wiceprzewodniczący RN 2010-08-13 2011-05-20 -
Janota Eduard Wiceprzewodniczący RN 2010-08-13 -
Bodnár Peter Członek Zarządu 2009-08-21 2013-11-21 -
Bodnár Peter Członek Zarządu 2009-08-21 -
Kebrdle Miloš Członek RN 2009-05-13 2010-11-22 -
Jiřík Vlastimil Członek RN 2009-05-13 2010-04-23 -
Jiřík Vlastimil Członek RN 2009-05-13 -
Kebrdle Miloš Członek RN 2009-05-13 -
Klosik Lubomir Członek RN 2009-01-22 -
Klosik Lubomir Członek RN 2009-01-22 -
Gross Petr Członek RN 2009-01-22 -
Hlavinka, Temelin Vladimír Członek Zarządu 2008-01-01 2012-01-31 -
Hlavinka, Temelin Vladimír Członek Zarządu 2008-01-01 -
Demjanovič Jan Członek RN 2007-05-17 2010-11-22 -
Trojan Zdeněk Członek RN 2007-05-17 2010-11-22 -
Jedlička Jiří Członek RN 2007-05-17 2009-01-22 -
Ševr Jan Członek RN 2007-05-17 2009-01-22 -
Židlický Zdeněk Członek RN 2007-05-17 -
Demjanovič Jan Członek RN 2007-05-17 -
Jedlička Jiří Członek RN 2007-05-17 -
Židlický Zdeněk Członek RN 2007-05-17 -
Ševr Jan Członek RN 2007-05-17 -
Trojan Zdeněk Członek RN 2007-05-17 -
Pasák Zdeněk Członek Zarządu 2007-05-09 2009-09-01 -
Borovec Jiří Wiceprezes Zarządu 2007-05-09 2007-12-31 -
Borovec Jiří Wiceprezes Zarządu 2007-05-09 2007-12-31 -
Roman Martin Prezes Zarządu 2007-05-09 -
Pasák Zdeněk Członek Zarządu 2007-05-09 -
Kalaąe Peter Członek RN 2007-04-23 2010-11-22 -
Kocourek Martin Przewodniczący RN 2007-04-23 2010-08-13 -
Kocourek Martin Przewodniczący RN 2007-04-23 2010-08-13 -
Fuksa Ivan Wiceprzewodniczący RN 2007-04-23 2010-08-13 -
Fuksa Ivan Wiceprzewodniczący RN 2007-04-23 2010-08-13 -
Hüner Tomáš Wiceprzewodniczący RN 2007-04-23 2009-05-13 -
Janeček Josef Członek RN 2007-04-23 2009-05-13 -
Janeček Josef Członek RN 2007-04-23 -
Kalaąe Peter Członek RN 2007-04-23 -
Hüner Tomáš Wiceprzewodniczący RN 2007-04-23 -
Fuksa Ivan Wiceprzewodniczący RN 2007-04-23 -
Hrubý Zdeněk Członek RN 2007-02-22 -
Hrubý Zdeněk Członek RN 2007-02-22 -

Zatrudnienie

Spółka
2014 5 525 -
2013 5 437 -
2011 2 008 -
Grupa
2018 31 385 -
2017 29 837 -
2016 27 000 -
2015 26 000 -
2014 26 248 -
2013 26 647 -
2005 29 905 -
2004 22 768 -
2003 23 098 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.