0,0400 zł
33,33% 0,0100 zł
B.A.C.D. SA (BAC)

Ludzie - BACD

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Karaszewska Izabela Członek RN 2016-06-30 BIOERG - Członek RN
UNITED - Członek RN
Mielczarek Katarzyna Członek RN 2016-06-30 -
Karaszewski Jerzy Członek RN 2016-06-30 UNITED - Członek RN
BIOERG - Członek RN
DEVORAN - Członek RN
Moszkiewicz Krzysztof Członek RN 2016-06-30 LETUS - Przewodniczący RN
DEVORAN - Członek RN
UNITED - Członek RN
BIOERG - Członek RN
PC_GUARD - Członek RN
IALBGR - Członek RN
CHEMOSER - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Karaszewski Sławomir Prezes Zarządu 2016-07-01 2017-04-24 -
Karaszewski Sławomir Prezes Zarządu 2016-07-01 -
Tymczyszyn Michał Członek RN 2014-11-28 2017-04-24 -
Karaszewski Jan Prezes Zarządu 2014-11-28 2016-07-01 -
Karaszewski Jan Prezes Zarządu 2014-11-28 2016-07-01 -
Matusiak Jakub Sekretarz RN 2014-11-28 2016-06-30 -
Marczak Przemysław Wiceprzewodniczący RN 2014-11-28 2016-06-30 -
Berzyński Krzysztof Członek RN 2014-11-28 2016-06-30 -
Krzyżanowski, Wojciech Adam Członek RN 2014-11-28 2016-06-30 -
Karaszewski Sławomir Wiceprezes Zarządu 2014-11-28 2015-10-13 -
Gutowski Tomasz Przewodniczący RN 2014-11-28 2015-02-27 -
Matusiak Jakub Sekretarz RN 2014-11-28 -
Gutowski Tomasz Przewodniczący RN 2014-11-28 -
Berzyński Krzysztof Członek RN 2014-11-28 -
Karaszewski Sławomir Wiceprezes Zarządu 2014-11-28 -
Krzyżanowski, Wojciech Adam Członek RN 2014-11-28 -
Marczak Przemysław Wiceprzewodniczący RN 2014-11-28 -
Krzyżanowski, Wojciech Adam Członek RN 2014-11-28 -
Tymczyszyn Michał Członek RN 2014-11-28 -
Ciach Robert Prezes Zarządu 2014-10-04 2014-11-27 -
Ciach Robert Prezes Zarządu 2014-10-04 -
Pokrowski Dariusz Członek RN 2014-08-27 2014-11-28 -
Żytniewski Marek Członek RN 2014-08-27 2014-11-17 -
Żytniewski Marek Członek RN 2014-08-27 -
Pokrowski Dariusz Członek RN 2014-08-27 -
Wantoła Krzysztof Członek RN 2014-07-03 2014-11-05 -
Rachwalska-Marko, Agnieszka Elżbieta Wiceprezes Zarządu 2014-07-03 2014-10-09 -
Wantoła Krzysztof Członek RN 2014-07-03 -
Rachwalska-Marko, Agnieszka Elżbieta Wiceprezes Zarządu 2014-07-03 -
Lechowicz Łukasz Sekretarz RN 2014-05-30 2014-11-28 -
Kozłowski, Jarosław Hieronim Przewodniczący RN 2014-05-30 2014-11-28 -
Banaszuk Mariusz Wiceprzewodniczący RN 2014-05-30 2014-10-09 -
Banaszuk Mariusz Wiceprzewodniczący RN 2014-05-30 2014-10-09 -
Pawlak Marcin Członek RN 2014-05-30 2014-08-27 -
Gruchoła Zbigniew Członek RN 2014-05-30 2014-08-27 -
Grygoruk Izabela Członek RN 2014-05-30 2014-07-28 -
Wantoła Krzysztof Członek RN 2014-05-30 2014-07-03 -
Kozłowski, Jarosław Hieronim Przewodniczący RN 2014-05-30 -
Grygoruk Izabela Członek RN 2014-05-30 -
Gruchoła Zbigniew Członek RN 2014-05-30 -
Pawlak Marcin Członek RN 2014-05-30 -
Wantoła Krzysztof Członek RN 2014-05-30 -
Lechowicz Łukasz Sekretarz RN / oddelegowany do czasowego wykonywania czynności członka Zarządu do 09-01-2015 r. 2014-05-30 -
Oziębło Andrzej Członek Zarządu 2014-03-31 2014-07-02 -
Oziębło Andrzej Członek Zarządu 2014-03-31 -
Kolouszek Karol Wiceprezes Zarządu 2014-03-11 2014-07-03 -
Kolouszek Karol Wiceprezes Zarządu 2014-03-11 -
Sobolewski Ludwik Przewodniczący RN 2013-06-11 -
Sobolewski Ludwik Przewodniczący RN 2013-06-11 -
Szornak Andrzej Wiceprezes Zarządu 2013-03-08 2014-03-31 -
Szornak Andrzej Wiceprezes Zarządu 2013-03-08 2014-03-31 -
Rachwalska-Marko, Agnieszka Elżbieta Prezes Zarządu 2013-02-27 2014-07-03 -
Rachwalska-Marko, Agnieszka Elżbieta Prezes Zarządu 2013-02-27 -
Bogutyn Tomasz Wiceprezes Zarządu 2012-06-14 2013-06-30 -
Bogutyn Tomasz Wiceprezes Zarządu 2012-06-14 2013-06-30 -
Jagiełło Łukasz Członek RN 2012-04-10 2014-04-30 -
Jagiełło Łukasz Członek RN 2012-04-10 -
Banaszuk Mariusz Członek RN 2012-04-10 -
Banaszuk Mariusz Członek RN 2012-04-10 -
Jagiełło Łukasz Członek Zarządu 2009-07-21 2012-03-13 -
Jagiełło Łukasz Członek Zarządu 2009-07-21 -
Kukowski Piotr Prezes Zarządu 2008-01-01 2012-11-27 -
Kukowski Piotr Prezes Zarządu 2008-01-01 -
Rachwalska-Marko, Agnieszka Elżbieta Członek RN / oddelegowana do czasowego sprawowania funkcji Prezesa Zarządu 2008-01-01 -
Bogutyn Tomasz Członek RN 2006-01-01 -
Abratański Rafał Wiceprzewodniczący RN 2006-01-01 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2006-01-01 -
Abratański Rafał Wiceprzewodniczący RN 2006-01-01 -
Derlatka Piotr Sekretarz RN 2006-01-01 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2006-01-01 -
Derlatka Piotr Sekretarz RN 2006-01-01 -
Skrzynecki Marek Członek Zarządu 2005-04-12 -
Kruglej Dariusz Wiceprezes Zarządu -
Krawczyk Grzegorz Wiceprezes Zarządu -
Adamski Tomasz Prezes Zarządu -
Adamski Tomasz Prezes Zarządu -
Kruglej Dariusz Wiceprezes Zarządu -
Krawczyk Grzegorz Wiceprezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2015 1 -
2014 4 -
2011 25 -
2010 21 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.