0,8500 zł
0,24% 0,0020 zł
3R Games SA (3RG)

Ludzie - 3RGAMES

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Czernecki Wojciech Prezes Zarządu 2015-11-16 -
Dymecki Wiktor Członek Zarządu 2016-04-27 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Rąpała Krzysztof Przewodniczący RN 2017-06-21 -
Gaworecki Kamil Członek RN 2016-06-28 IMCSA - Dyrektor
Szymanowski Olaf Członek RN 2019-06-28 -
Paczka Wojciech Członek RN 2019-06-28 -
Chorowiec Włas Członek RN 2020-12-04 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Woźniak Małgorzata Członek RN 2017-06-21 2020-09-30 -
Dobrowolski Łukasz Członek RN 2017-06-21 2019-06-28 -
Dobrowolski Łukasz Członek RN 2017-06-21 -
Dymecki Wiktor Członek Zarządu 2016-04-27 -
Patyna Wojciech Wiceprezes Zarządu 2015-11-16 2018-10-19 -
Czernecki Wojciech Członek Zarządu / p.o. 2015-11-16 2015-11-15 -
Patyna Wojciech Wiceprezes Zarządu 2015-11-16 -
Czernecki Wojciech Przewodniczący RN 2015-11-16 -
Patyna Wojciech Wiceprezes Zarządu 2015-06-24 2015-06-30 -
Patyna Wojciech Wiceprezes Zarządu 2015-06-24 -
Englicht Monika Prezes Zarządu 2015-06-01 2017-05-25 -
Kitowski Patryk Członek Zarządu 2015-06-01 2015-12-31 -
Kitowski Patryk Członek Zarządu 2015-06-01 -
Englicht Monika Prezes Zarządu 2015-06-01 -
Rąpała Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2015-04-02 2017-06-20 -
Rąpała Krzysztof Członek RN 2015-03-25 2015-04-01 -
Czernecki Wojciech Prezes Zarządu 2015-01-29 2015-03-31 -
Czernecki Wojciech Prezes Zarządu 2015-01-29 2015-03-31 -
Kitowski Patryk Członek Zarządu 2014-06-30 2015-01-28 -
Jaskólski, Michał Aleksander Prezes Zarządu 2014-06-30 2015-01-28 -
Kitowski Patryk Członek Zarządu 2014-06-30 -
Jaskólski, Michał Aleksander Prezes Zarządu 2014-06-30 -
Gola Bartłomiej Członek RN 2014-01-17 2015-06-30 -
Gola Bartłomiej Członek RN 2014-01-17 -
Filipkowski Maciej Członek RN 2014-01-16 2019-06-10 -
Czernecki Wojciech Przewodniczący RN 2014-01-16 2014-07-15 -
Czernecki Wojciech Członek RN 2014-01-16 -
Topczewski Sławomir Członek Zarządu 2013-02-01 2014-12-31 -
Topczewski Sławomir Członek Zarządu 2013-02-01 -
Marczuk Marcin Wiceprzewodniczący RN 2011-10-21 2015-12-31 -
Piszczatowski Dariusz Członek RN 2011-10-21 2014-06-30 -
Marczuk Marcin Wiceprzewodniczący RN 2011-10-21 -
Piszczatowski Dariusz Członek RN 2011-10-21 -
Brzoska Rafał Członek RN 2011-06-15 2017-12-31 -
Meller Michał Członek RN 2011-06-15 2016-12-31 -
Wężyk Marcin Członek RN 2011-06-15 2014-06-30 -
Wężyk Marcin Członek RN 2011-06-15 -
Jaskólski, Michał Aleksander Wiceprezes Zarządu 2010-11-10 2014-06-29 -
Jaskólski, Michał Aleksander Wiceprezes Zarządu 2010-11-10 -
Czernecki, Wojciech Robert Prezes Zarządu 2010-10-11 2014-06-30 -
Czernecki, Wojciech Robert Prezes Zarządu 2010-10-11 -

Zatrudnienie

Spółka
2019 7 -
2018 7 -
2017 6 -
2016 5 -
2015 2 -
2014 9 -
2013 54 -
Grupa
2019 22 -
2018 23 -
2017 45 -
2016 60 -
2015 31 -
2014 21 -
2013 55 -
2012 58 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.