REKLAMA

mBank rezygnuje z obsługi eMaklera w oddziałach

2020-07-30 09:33
publikacja
2020-07-30 09:33
mBank rezygnuje z obsługi eMaklera w oddziałach
mBank rezygnuje z obsługi eMaklera w oddziałach
fot. ksokolowska / / Shutterstock

mBank rezygnuje z obsługi platformy eMakler w oddziałach. Klienci m.in. nie zlecą kupna i sprzedaży akcji na Giełdzie Papierów Wartościowych w placówkach banku.

- Od 1 sierpnia kończymy obsługę spraw związanych z usługą maklerską eMakler w placówkach.
Nadal, tak jak do tej pory, można korzystać z eMaklera za pośrednictwem serwisu transakcyjnego mBanku, aplikacji mobilnej mDM czy mLinii. Tutaj nic się nie zmieniło. Rezygnujemy jedynie z placówek i przechodzimy na w pełni zdalną obsługę rachunku maklerskiego - czytamy w komunikacie prasowym mBanku.

Klienci mBanku korzystający z usługi eMakler od początku sierpnia będą mogli m.in. zlecić kupno lub sprzedaż akcji, obligacji, opcji, certyfikatów oraz kontraktów terminowych za pośrednictwem serwisu transakcyjnego, aplikacji mobilnej oraz infolinii.

mBank nie podaje powodów zakończenia obsługi eMaklera w placówkach banku. Decyzja może być częściowo podjęta w związku z pandemią COVID-19, podczas której w krótkim czasie poziom cyfryzacji społeczeństwa w Polsce posunął się do przodu. Programy testowe takie jak zakupy online z dowozem m.in. w Biedronce czy Kauflandzie zostały wprowadzone w szybkim tempie w życie.

DF


Źródło:
Tematy
Wyprodukuj wodę pod własną marką

Wyprodukuj wodę pod własną marką

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki