REKLAMA

Kaufland testuje zakupy online w trzech miastach

2020-05-22 09:40
publikacja
2020-05-22 09:40

Od przyszłego tygodnia klienci Kauflandu zrobią zakupy przez stronę internetową. Ruszają testy nowej usługi Click & Collect. Początkowo zamówienia online będą dostępne w trzech polskich miastach.

/ fot. Anatol Chomicz / FORUM

Od przyszłego tygodnia klienci Kauflandu skorzystają z nowej usługi. Sieć spożywcza udostępni sklep online z ofertą ponad 1500 produktów pierwszej potrzeby m.in. produkty żywnościowe, artykuły
higieniczne i kosmetyki, produkty dla dzieci czy żywność dla zwierząt domowych. Początkowo pilotażowy projekt będzie dostępny w trzech marketach w Polsce w:

  • Bydgoszczy przy ul. Ludwika Solskiego 5,
  • Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej 64,
  • Wrocławiu przy ul. Legnickiej 62.

- Aby skorzystać z usługi Click & Collect, wystarczy zarejestrować się w serwisie internetowym, wykorzystując do tego adres e-mail lub logując się przy pomocy konta z serwisów społecznościowych Facebook, Google+ lub Twitter - przeczytamy w komunikacie przesłanym do redakcji przez biuro prasowe Kauflandu.

Klienci Kauflandu będą mogli zamówić produkty, korzystając ze strony internetowej lub specjalnej aplikacji, która będzie dostępna na smartfony z systemem Android oraz iOS w najbliższym czasie. Zakupy w sieci konsumenci odbiorą w wybranym markecie Kaufland. Płatności za towary będzie można dokonać w oddzielonej kasie gotówką lub kartą przy odbiorze zamówienia.

- Możliwość zdalnej rezerwacji produktów to kolejne rozwiązanie wprowadzone z myślą o komforcie i bezpieczeństwie klientów, które pozwoli im także zaoszczędzić czas związany z planowaniem i dokonywaniem zakupów. Jeżeli nowa usługa zostanie dobrze przyjęta przez konsumentów, rozszerzymy ją o kolejne sklepy - mówi Maja Szewczyk, dyrektor działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska.

DF

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki