REKLAMA

Kolejne podwyżki opłat. Bankowy rozkład jazdy na kwiecień 2021 r.

2021-03-31 13:56
publikacja
2021-03-31 13:56
fot. Michał Dyjuk / FORUM

Klienci Credit Agricole, którzy nie zmienili wariantu rachunku na Konto dla Ciebie, będą musieli się przygotować na podwyżki, bowiem w kwietniu wchodzi w życie nowy cennik. Pewne zmiany dla korzystających z jego usług przygotował także mBank.

9 kwietnia 2021 r. w mBanku wejdzie w życie nowa taryfa prowizji i opłat. Aktualizacja cennika nie wiąże się ze zmianami obowiązujących opłat, a ma jedynie charakter porządkowy. Tego samego dnia dojdzie do połączenia prawnego spółek AXA i UNIQA, co wiąże się z koniecznością dokonania zmiany nazwy towarzystwa ubezpieczeniowego w dokumentach.

16 kwietnia br. zmieni się TOiP także w Credit Agricole. Nowe, podwyższone opłaty będą dotyczyły rachunków przesuniętych w 2019 r. do obsługi. Od tego dnia będzie obowiązywała wyższa stawka za m.in. prowadzenie ROR-u (Konto PROSTOoszczędzające), obsługę karty debetowej (1Konto oraz Konto PROSTOoszczędzające) czy wypłatę z bankomatów obcych (1Konto, Konto PROSTOoszczędzające oraz Konto PROSTOoszczędzające PLUS). Czytaj więcej: Podwyżki w Credit Agricole.

19 kwietnia br. mBank weźmie na tapet kolejne dokumenty. Tym razem są to regulaminy dotyczące kart. Od tego dnia obowiązuje zapis dotyczący powiadomień o łącznej kwocie opłat za przeliczenie waluty. Klient otrzyma odpowiednią informację w bankowości internetowej i mobilnej w przypadku dokonania transakcji w walucie, również na terenie kraju należącego. Wraz z tym zapisem pojawił się kolejny, który mówi o możliwości wyłączenia tego typu powiadomień.

Pełne zestawienie na PRNews.pl: Bankowcu, zobacz, co twoja konkurencja szykuje na kwiecień 2021 r.

MDe

Źródło:
Tematy
Propozycje ugód z wierzycielami… tylko z Programem Ulga od Długu

Propozycje ugód z wierzycielami… tylko z Programem Ulga od Długu

Komentarze (4)

dodaj komentarz
bha
Obracają latami grubymi miliardami zł ludzi na kontach, bez oprocentowania za darmo i jeszcze jest stale niestety co roku mało i mało brak słów na to notorycznie krojenie bez końca .
masekrut555
Dojenie klasy średniej na każdym kroku. Niedługo pewnie nowy podatek, powiedzą że "inflacja idzie w górę więc musimy wprowadzić podatek aby wyrównać sobie straty". A drukarki ciągle tylko brrr brrr
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
demeryt_69
Nawet tutaj spamujesz? Cyrk!

Powiązane: Zmiany w bankach

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki