REKLAMA

Żabka wycofuje piwo Miłosław

2020-06-15 09:30
publikacja
2020-06-15 09:30
fot. Bartlomiej Kudowicz / FORUM

Żabka wycofała całą partię piwa Miłosław Niefiltrowanego ze sprzedaży. W produkcie stwierdzono obecność fragmentu szkła. Towar może być niebezpieczny dla konsumenta, ostrzega sieć sklepów.

- Informujemy, że w związku ze stwierdzeniem ciała obcego – fragmentu szkła w produkcie: Piwo Miłosław Niefiltrowane 0,5l, którego producentem jest Browar Fortuna Sp. z o.o. SP. k. oznakowanego terminem przydatności: 28-11-2020 podjęto decyzję o wycofaniu ze sprzedaży całej partii towaru. Produkt może być niebezpieczny dla konsumenta – ostrzega Żabka w komunikacie prasowym.

Klienci sklepów Żabka, którzy w ostatnim czasie kupili piwo Miłosław Niefiltrowane o pojemności 0,5l, powinni upewnić się, czy towar nie pochodzi z serii, w której wykryto obecność fragmentu szkła. Jeżeli klient ustalił, że produkt pochodzi z wycofanej partii, może dokonać zwrotu piwa w placówce Żabki, w której zostało zakupione.

O zaistniałej sytuacji został poinformowany producent piwa - Browar Fortuna. Sieć sklepów Żabka oraz Browar Fortuna wyjaśniają przyczyny powstania zaistniałego zdarzenia, poinformowała Żabka.

DF

Źródło:
Tematy

Otwórz konto sobie i dziecku i zyskaj 200 zł w promocji na zakupy u naszych partnerów.

Komentarze (4)

dodaj komentarz
zkonopko
Żabka wycofała Miłosława i od razu giełdy mają zjazd ponad 2%. Przypadek? Nie sądze;)
loool
Skoro piwo jest niefiltrowane , jak sama nazwa wskazuje, to znaczy że kupujący wie że tam są różne dodatki jak szkło, włosy, myszy itp. Niektórym to pasuje więc po co wycofywać ze sklepów?
gregzacha
Ponieważ ta sieć flirtuje z PISem postanowiłem, ze moja noga tam nigdy nie postanie. Nie bede brał udziału w demontażu swojego kraju.
detektorjusia
Polecam Lidla, sieć która flirtuje z Merkel. Niczym Trzaskowski który bojkotuje Okęcie i lata tylko z Berlina, prawdziwy patriota.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki