Wyjątkowy konkurs inwestycyjny

2022-05-20 14:41
publikacja
2022-05-20 14:41

W tegorocznej edycji konkursu BPS TRADER 2022 organizowanego przez Dom Maklerski Banku BPS S.A. dzięki inwestowaniu można wygrać do 30 tys. zł. Konkurs odbędzie się w dniach 30 maja - 8 lipca.

BPS TRADER 2022 to wyjątkowa okazja dla klientów Domu Maklerskiego Banku BPS S.A. Konkurs polega na inwestycji środków w wysokości 2-20 tys. zł na realnym rachunku maklerskim prowadzonym przez DM BPS. Jego celem jest uzyskanie jak najwyższej stopy zwrotu z zainwestowanego kapitału. Instrumentami dopuszczalnymi do obrotu na rachunkach konkursowych są wyłącznie akcje WIG20 nabywane w ramach transakcji na GPW, zlecane drogą internetową. Za trzy pierwsze miejsca zostaną przyznane nagrody pieniężne (wielokrotność wypracowanego zysku) - do 30 tys. zł. Kolejne miejsca są premiowane niższymi stawkami prowizji maklerskich.

Zgłoś się do konkursu już dziś: 👉  https://dmbps.pl/konkurs  👈

DM BPS operuje w Polsce od 2008 r. i od lat plasuje się wśród liderów cenowych na rynku prowizji internetowych. W ofercie dla inwestorów giełdowych są dwa rodzaje rachunków maklerskich: „podstawowy” z opłatą kwartalną 15 zł za prowadzenie rachunku i stawką internetową prowizji od akcji 0,16 proc. min 3 zł oraz „ekonomiczny” bez opłaty za prowadzenie rachunku i ze stawką internetową prowizji od akcji 0,24 proc., min 3 zł. Prowizje internetowe od kontraktów indeksowych w ramach rachunku „podstawowego” to zaledwie 5 zł za kontrakt. Są one oferowane wszystkim klientom, bez dodatkowych warunków obrotu czy konieczności zamykania pozycji w dniu ich otwarcia. Inwestorzy mają również możliwość dostępu do notowań w czasie rzeczywistym (w pakiecie bezpłatnym: 1 najlepsza oferta). W ofercie DM BPS są także rachunki IKE i IKZE, dzięki którym inwestorzy mogą efektywniej oszczędzać na emeryturę.

Wygraj do 30 tys. zł

Zgłoś się do konkursu już dziś: 👉  https://dmbps.pl/konkurs  👈

Źródło:Materiał partnera
0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym.  Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym. Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki