REKLAMA

Wszystkie oczy na technologię [Podcast]

Paweł Sołtys2020-10-24 08:00redaktor Bankier.tv
publikacja
2020-10-24 08:00
Puls Biznesu

Globalne wydatki rzędu 5 bln dol. Ekonomiczne być albo nie być wielu biznesów. Trudno ukryć, że inwestycje w technologie to najważniejszy biznesowy trend 2020 roku.

W „Pulsie Biznesu do słuchania” o tym, jak polskie firmy podchodzą do przeformatowania swojego działania z wykorzystaniem cyfrowych technologii rozmawiamy z Michałem Potoczkiem, prezesem Operatora Chmury Krajowej. Z kolei Robert Busz z polskiego oddziału Equinixa opowiada o tym, w co i dlaczego inwestują dostawcy cyfrowych rozwiązań, przygotowując się na zwiększone wydatki ze strony firm.

Karol Okoński, który przez 3,5 roku był wiceministrem cyfryzacji, pochyla się nad sprawą cyberbezpieczeństwa w firmach, czyli aspektu, który przytłaczająca większość menedżerów dostrzega i nie zamierza na nim oszczędzać. Na koniec zerkniemy na technologię oczami… giełdowych inwestorów. Dwóch obeznanych w sektorze zarządzających aktywami – Piotr Żółkiewicz z funduszu Zolkiewicz&Partners Inwestycji w Wartość FIZ, a także Tomasz Kuciński z mBanku opowiadają o tym jak analizować spółki technologiczne, które z nich mają szanse na większe wzrosty niż pozostałe oraz o tym czy nie grozi nam powtórka z dotcomowej bańki.

Wszystkie odcinki Pulsu Biznesu do słuchania znajdziecie na stronie www.pb.pl/dosluchania i w aplikacjach podcastowych, w tym na Spotify i Apple Podcasts.

Źródło:
Paweł Sołtys
Paweł Sołtys
redaktor Bankier.tv

Śledzi wydarzenia ekonomiczne i tłumaczy z polskiego na nasze. Z pochodzenia radiowiec i warszawiak. W "Pulsie Biznesu" i Bankier.pl od 2017 roku - przesłuchuje audio, dogląda wideo oraz współtworzy na obu polach. Po godzinach kibic Legii Warszawa i pasjonat narciarstwa alpejskiego, również jako telewizyjny komentator. Tel.: 22 333 99 09

Tematy
Wybierz konto firmowe, które zarabia na Ciebie i zyskaj premię do 1250 zł.

Wybierz konto firmowe, które zarabia na Ciebie i zyskaj premię do 1250 zł.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Podcast

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki