REKLAMA

Wróżbici radzą: rzuć klątwę na Amber Gold

2012-08-13 06:00
publikacja
2012-08-13 06:00

Jeżeli firma, której powierzyłeś swoje pieniądze, opóźnia się z ich zwrotem, to wiedz, że coś się dzieje. Dla osób, które wierzą w astrologię, chiromancję i horoskopy, specjalną ofertę przygotowały wirtualne wróżki, przewodnicy duchowi i kabaliści.

rzuć klątwę na amber gold

Źródło: thetaXstock

Być może jesteś klientem Amber Gold i nie możesz wypłacić nawet tej kwoty, którą włożyłeś w nadziei na wysoki zysk. Być może wierzysz w ezoterykę i szukasz sposobów na odzyskanie swoich pieniędzy albo przynajmniej odczynienie pecha w przyszłości. Poprosiliśmy specjalistów usług magicznych o przedstawienie ich oferty. Uwaga: pytaliśmy konkretnie o Amber Gold; niewykluczone, że usługi związane z innymi instytucjami są wyceniane inaczej.

Ceny u wróżbitów zaczynają się od 6,99 zł


Zobacz także:
OPIS
Zagubieni biznesmeni nakręcają astrologiczny biznes
Po przeprowadzeniu wstępnego rozeznania rynku usług magicznych dowiadujemy się, że 45- minutowa konsultacja z wróżką będzie nas kosztowała 100 zł. Inna czarodziejka proponuje nam e-wróżbę za jedyne 30 zł, ale tylko za jedno pytanie. Dodaje też, że często zgłaszają się do niej inwestorzy, którzy proszą ją o ocenę kondycji finansowej spółek giełdowych. Analiza techniczna (czy raczej: magiczna) każdej z nich kosztuje 30 zł. Kolejna tarocistka oferuje nam konsultację za 150 zł, a przeprowadzenie zabiegu rzucania klątwy na instytucję to wydatek 450 zł. Musisz tylko mieć dokumenty związane z inwestycją, wodę święconą i gromnicę – jeśli nie przyjdziesz osobiście, to przygotuj je przy komputerze na czas połączenia online.

SMS-y są tańsze. Jeżeli specjalista od inwestycji wyssał z nas ostatni grosz, możemy pożyczyć od sąsiada 6,99 zł i wysłać SMS do firmy, która specjalizuje się w rzucaniu uroków techniką voodoo. Pakiet 15 klątw kosztuje zaledwie 19,99 zł. Pakiet to dobra opcja, gdyż z pewnością znajdziemy jeszcze inne obiekty nienawiści – w końcu mieszkamy w Polsce.

 »Jak nie powtórzyć błędu klientów Amber Gold? 


Duchowy przewodnik normalnie chce stówkę


W walce z żalem, złością i nienawiścią, którymi pałamy do Amber Gold lub jakiejkolwiek innej instytucji, pomoże nam duchowy przewodnik. Co prawda medycyna niekonwencjonalna nie została jeszcze potwierdzona przez obserwacje naukowe, ale kto nie uwierzyłby w istnienie energii duchowej reiki. Stosuje się ona do pięciu podstawowych zasad: nie martw się, nie złość się, bądź uprzejmy, uczciwie zarabiaj na życie oraz bądź wdzięczny za wszystko. Nie martw się – i tak nie odzyskasz tych pieniędzy, ale następnym razem będziesz mądrzejszy. Nie złość się – i tak nic już nie zmienisz. Bądź uprzejmy – choćby dla konsultantów pracujących w call center Amber Gold. Uczciwie zarabiaj na życie, a nie licz na to, że ktoś da ci 14 proc. zysku za darmo. Bądź wdzięczny za wszystko – zawsze mogło być gorzej, przecież mogłeś śmiertelnie zachorować albo stracić nogę pod tramwajem.

Duchowy przewodnik bierze 100 zł. Dla pierwszego klienta ogromna zniżka – 50 procent.

 »Ile zarabiają wróżki? 


Walcz z pechem za 200 zł
To już nie pierwszy raz, kiedy straciłeś duże pieniądze? Może najzwyczajniej w świecie masz życiowego pecha? Centrum zdrowia i bioenergoterapii pomoże ci pozbyć się rzuconej na ciebie klątwy lub uroku. Wystarczy wysłać e-mail ze swoimi danymi i zdjęciem i oczywiście przelew na 200 zł. W 24 godziny otrzymamy kompleksową usługę dostosowaną do bieżącej sytuacji energetycznej Ziemi, która oczyści nasz umysł, duszę i oczywiście portfel. Jeżeli dodatkowo chcielibyśmy oczyścić i naenergetyzować swój amulet, talizman lub kamień mocy, otrzymamy 10 proc. rabatu (od kolejnych 200 złotych).

Wróżka-ekonomistka zaleca zdrowy rozsądek


Wróżka z profesjonalnymi kwalifikacjami i skończoną wyższą szkołą holistyczną i ezoteryczną doradziła nam coś bardzo nietypowego. Jej zdaniem należy zachować zdrowy rozsądek i wnieść pozew zbiorowy. – Ale jak to? – pytamy. Wróżka-ekonomistka twierdzi, że w odniesieniu do Amber Gold nie należy prosić o pomoc sił wyższych. Jedynym sensownym rozwiązaniem takiej sytuacji ma być według niej zgłoszenie sprawy na policję oraz do sądu, przy czym pozew zbiorowy będzie mniej kosztowny i będzie miał większą siłę przebicia. Ta porada była całkowicie darmowa.

Justyna Niedbał
Bankier.pl
Źródło:
Tematy
Tanie przelewy i ekstra premia na koncie firmowym - kwiecień 2022

Tanie przelewy i ekstra premia na koncie firmowym - kwiecień 2022

Komentarze (15)

dodaj komentarz
~michal
przedstawiam ofertę numerów ksiąg wieczystych: ambergold.parabanki.info/viewtopic.php?f=9&t=443
zapraszam do sprawdzenia!
~Dlaczego?
To proste dlaczego się śmieją z poszkodowanych, wystarczy zwrócić uwagę na nazwę portalu - to walka z konkurencją dla sektora bankowego!
A co to są banki? To instytucje para gotówkowe;-D
~Sk8
Żenada!! Potral Bankier.pl w tym momencie stracił dla mnie jakąkolwiek wartość. Artykuł jest chamskim sposobem wyśmiewania się z ludzi, którzy stracili pieniądze. Rozumiem, że zdania na temat tego kto jest winien są mocno podzielone, ale artykuły takie jak powyższy są poniżej pasa.

Do osoby, która stworzyła te wypociny: Żeby
Żenada!! Potral Bankier.pl w tym momencie stracił dla mnie jakąkolwiek wartość. Artykuł jest chamskim sposobem wyśmiewania się z ludzi, którzy stracili pieniądze. Rozumiem, że zdania na temat tego kto jest winien są mocno podzielone, ale artykuły takie jak powyższy są poniżej pasa.

Do osoby, która stworzyła te wypociny: Żeby móc nazwać siebie dziennikarzem, trzeba umieć wyczuć granicę pomiędzy dowcipem, który śmieszy a zwyczajnym chamstwem. Teraz sam odpowiedz sobie kim jesteś i jaka jest Twoja wartość dziennikarska.
~trelemorele
aha pewnie. jednego naciągacza mało.
Tacy frajerzy, że do wróżki na pewno się zgłoszą
~Tomek
A czy mógłbym rzucić klątwę na Tuska żeby go już więcej nie wybrali ? :)
~czytelnik
Chialbym pogratulowac bardzo specyficznie napisanego artykolu. Tak trzymac :)
~weefs
Przypomnę tylko słowa Biblii, która kazała wszystkich wróżbitów zabijać, jako ludzi wybitnie społecznie szkodliwych.
~endi
A może jeden z niezadowolonych klientów Amper Colta zamówił rzucenie klątwy i się spełniła .... może to wszystko to jego wina , a nie Plichty ?
~kasia
no cóż jedni wierzą w rydzyka i piSSlamistyczną sekte inni w amber gold + skutek ten sam, s anabijani w butelke. Ale to wolny kraj...
ivona.gan
Świetny artykuł, porządnie się uśmiałam. Powinno być więcej tego typu zabawnych treści na portalu, zwłaszcza w sezonie ogórkowym.

Powiązane: Amber Gold

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki