Wielki Brat zaprasza na casting!

Chcesz odkryć tajemnice domu Wielkiego Brata? Już jutro w Warszawie obędzie się pierwszy casting do reality show "Big Brother 4.1". Aby wziąć udział w programie wystarczy mieć ukończone 18 lat, wysłać SMS o treści BB na numer 75550 i wraz z otrzymanym kodem zjawić się na jednym z ogólnopolskim castingów.

Pierwszy z nich odbędzie się już w sobotę, o 10 w budynku przy ulicy Ludnej 9 w Warszawie. Kolejne odbędą się 9 czerwca w Gdańsku w klubie studenckim Żak, 16 czerwca w Poznaniu i Katowicach, 23 czerwca we Wrocławiu i Lublinie. Po raz pierwszy zorganizowany zostanie również casting poza granicami kraju emisji programu - w Londynie, 30 czerwca. Dodatkowe informacje na temat przesłuchań można znaleźć na stronie internetowej www.bigbrother4.interia.pl.

Kolejna edycja popularnego reality show rozpocznie emisję już 2 września na antenie TV4. Stacja zapowiada wiele innowacji. Producent gier komputerowych Electronic Arts wraz z Endemolem mają stworzyć "pomost" pomiędzy tradycyjną telewizją a grą, umożliwiając internautom wirtualny udział w "Big Brother 4.1” show bez wychodzenia z domu.

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne