REKLAMA

Totalizator Sportowy podwyższa cenę zakładów dużego lotka o 70 proc.

2006-07-05 06:55
publikacja
2006-07-05 06:55
"Trybuna" dowiedziała się, że Totalizator Sportowy zamierza podwyższyć cenę zakładów dużego lotka aż o 70 procent. Jeden zakład będzie wkrótce kosztować 2 złote. Gazeta podkreśla, że mimo iż plany podwyżek zakładów są najbardziej chronioną tajemnicą firmy, to redakcji udało się dotrzeć do informacji o zamierzeniach państwowego monopolisty.

Dziennik zwraca jednak uwagę, że podwyżka cen zakładów zamiast przynieść korzyści może tylko pogłębić nie najlepszą sytuację Totalizatora Sportowego. Ma on bowiem na rynku coraz silniejszą konkurencję w postaci różnego rodzaju gier hazardowych i zdrapek - zauważa gazeta.

"Trybuna" pisze, że w ubiegłym roku Totalizator przekazał na inwestycje sportowe 480 milionów złotych, a na kulturę narodową 120 milionów. Jeśli wpływy TS w wyniku podwyżek spadną jeszcze bardziej, wiele miejscowości będzie mogło się pożegnać z nowymi boiskami, halami sportowymi, basenami oraz utrzymywanymi za pieniądze Totalizatora dziecięcymi i młodzieżowymi drużynami sportowymi - alarmuje "Trybuna".

trybuna/jurczynski/jędras
Źródło:IAR
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki