REKLAMA

Tesco rozszerza usługę „Zamów i odbierz"

2020-06-01 09:45
publikacja
2020-06-01 09:45

Tesco rozszerza usługę „Zamów i odbierz". Klienci z kolejnych miast zamówią produkty z dostawą do domu lub odbiorem w markecie.

/ fot. materiały prasowe / Tesco

Klienci Tesco zamówią i odbiorą zakupy w kolejnych pięciu miastach w Polsce. Sieć marketów rozszerzyła usługę „Zamów i odbierz” o dodatkowe sklepy w:

  • Częstochowie,
  • Opolu,
  • Kielcach,
  • Jeleniej Górze,
  • Zielonej Górze.

Łącznie w Polsce działa już 14 takich punktów. Usługa zakupów online w ramach opcji „Zamów i odbierz” umożliwia klientom skompletowanie zamówienia w e-sklepie Tesco. Wybrane produkty można odebrać w markecie lub zamówić dostawę pod drzwi, korzystając z dowozu firmy taksówkarskiej.

- Zamówienia można składać przez stronę internetową lub aplikację mobilną przez całą dobę, z możliwością odbioru w dowolnym dniu i w wybranych godzinach. Zamówienia na kolejny dzień przyjmowane są do godz. 23:00. Pracownicy Tesco rozpoczynają kompletowanie produktów już od samego rana. Dzięki temu czas między pakowaniem i odbiorem jest bardzo krótki i zapewnia świeżość towarów - czytamy w komunikacie Tesco.

Klienci, którzy zamawiają produkty do domu z dostawą przez firmę taxi, muszą zapłacić za towary, korzystając z płatności online. Kupując online z odbiorem w markecie, można uregulować należność korzystając z karty płatniczej.

DF

Źródło:
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki