REKLAMA

Ten Square Games ma duże oczekiwania wobec gry w Chinach

2021-07-02 13:26
publikacja
2021-07-02 13:26
Ten Square Games ma duże oczekiwania wobec gry w Chinach
Ten Square Games ma duże oczekiwania wobec gry w Chinach
/ Ten Square Games

Ten Square Games ma duże oczekiwania wobec "Fishing Clash" w Chinach, ze względu na wielkość tego rynku oraz lokalne upodobanie od gier sportowych. Rozwój gry w Chinach ma być jednak stopniowy - poinformowali przedstawiciele spółki.

"Myślimy o naszej chińskiej podróży długoterminowo. Będziemy budować bazę graczy, eksperymentować, sprawdzać, którzy gracze są zainteresowani naszą grą w Chinach. Wiemy, że ten rynek jest inny, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z partnerem, który pokaże nam drogę" - powiedziała członkini zarządu Anna Idzikowska podczas piątkowej konferencji.

"Chiny to największy rynek gier na świecie. Wiemy też, że gry sportowe - a 'Fishing Clash' jest grą sportową - są bardzo popularne w Chinach. Nasze oczekiwania są wysokie" - dodała.

W poniedziałek gra Ten Square Games "Fishing Clash" otrzymała od chińskiej regulatora licencję na wydanie tytułu w Chinach. Spółka rozpoczęła prace nad wejściem do Chin w 2018 roku.

Gra w najbliższych tygodniach ma zostać uruchomiona na największych platformach gier mobilnych w Chinach przez lokalnego partnera Ten Square Games, NetEase.

Spółka zamierza wprowadzić do Chin również inne swoje gry, ale obecnie nie trwają jeszcze prace w tym zakresie.

"Myślimy o tym jak lepiej wprowadzać nasze gry do Chin. 'Fishing Clash' to nie jedyna gra, z która chcemy być tam obecni" - powiedziała Idzikowska.

Członkini zarządu podała, że w sierpniu spółka przedstawi model rozliczeń na chińskim rynku z NetEase.

kuc/ pr/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Dokonaj kolejnego zrównoważonego wyboru

Dokonaj kolejnego zrównoważonego wyboru

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki