Świeżaki z Biedronki dostępne na Allegro

- W Biedronkach w całej Polsce brakuje Świeżaków – alarmują zaniepokojeni klienci. Akcja „Gang Świeżaków”, w ramach której można wymienić zbierane przy zakupach naklejki na maskotki, cieszy się tak dużą popularnością, że w wielu dyskontach zabawki, a nawet naklejki, są już niedostępne. Szczególnie niecierpliwi klienci mogą zamówić jednak wybranego Świeżaka na Allegro lub AliExpress.

Świeżaki z Biedronki dostępne na Allegro
Świeżaki z Biedronki dostępne na Allegro (Biedronka)

Wieści o brakujących Świeżakach docierają od połowy listopada. W promocji Biedronki wzięło udział tak wielu klientów, że w wielu dyskontach próżno szukać maskotek, mimo że naklejki można zbierać do 20 listopada, zaś czas na odebranie Świeżaków klienci mają do 4 grudnia. Mało tego, niektóre sklepy nie dysponują też naklejkami uprawniającymi do odbioru zabawek. W serwisach aukcyjnych kwitnie więc handel Świeżakami i zestawami naklejek.

Na Allegro można znaleźć wiele ofert sprzedaży Świeżaków. Ceny maskotek rozpoczynają się od dwudziestu kilku zł i sięgają nawet 60 zł + koszty przesyłki. Wszystko zależy od czasu dostawy – wiele zabawek wysyłanych jest z zagranicy. Do kupienia są też naklejki. Komplet 60 naklejek uprawniający do odbioru jednego z ośmiu Świeżaków można kupić już za 30-40 zł, w zależności od aukcji. Dostępne są też pojedyncze naklejki.

Podobne maskotki można kupić też w serwisie AliExpress. Zabawki wysyłane są z Chin i kosztują około 5-7 dolarów. Co więcej, na chińskiej stronie można znaleźć inne warianty Świeżaków, niedostępne w Biedronkach.

Aby otrzymać maskotkę, należy zebrać 60 naklejek. Klient otrzymuje jedną za każde wydane 40 zł, dodatkowe punkty przysługują za okazanie karty „Moja Biedronka”, zakup owocu lub warzywa oraz produktów oznaczonych specjalnym logo. Aby otrzymać Świeżaka, trzeba więc wydać, w najdroższym wariancie, nawet 2400 zł. Wartość jednej zabawki to, według organizatorów promocji, 49,99 zł.

Jeronimo Martins zapewnił klientów, że w Biedronkach powinna pojawić się nowa dostawa zabawek, nie doprecyzował jednak, kiedy ona nastąpi. - Klientów, którym będzie przysługiwał odbiór maskotek, zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszych sklepów w celu uzgodnienia odbioru wybranej maskotki, jak tylko będzie ona dostępna - czytamy w informacji przesłanej mediom.

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 1 ~stenia1258

wstydzic sie BIEDRONKA

! Odpowiedz
0 1 ~Kk

Ja czekam na marchewkę chyba od 17.11

! Odpowiedz
0 0 ~świadomykonsument

Jak wszystkie zabawki z chin posiadają to samo :)

! Odpowiedz
8 8 ~pracownikBiedronki

Akcja trwa 3 miesiące. Kwota 2400 zł jest wyssana z palca tylko dla laików bez mózgu. Wprowadzono karty klienta. Za 40 zł są 3 a w listopadzie nawet 4 naklejki więc najdroższą opcją są zakupy za max. 800 zł przez 3 miesiące. Należy tylko nosić kartę i pamiętać o owocach i warzywach. Stali klienci Biedronki nie mieli problemu żeby uzbierać nawet kilka świeżaków. Więc artykuł wprowadza ludzi w błąd. Gdyby się autor zastanowił nie zrobiłby nam darmowej reklamy. Dziękujemy gdyż zainteresowanie naszą siecią sklepów wyraźnie wzrosło. Gdybyśmy wiedzieli wcześniej moglibyśmy ograniczyć koszty reklamy.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
2 5 ~ps

http://codziennefakty.prv.pl/melanina/swiezaki-z-biedronki-posiadaja-rakotworcza-melanine-to-dlatego-zniknely-z-biedronki/

! Odpowiedz
1 1 ~Mawi

Przeciez biedronka tez zamawia u chinczykow taniej u nas sprzedaja drozej inie chodzi o bajkejki sam swiezak kosztuje 49.99 tak a na ali widzialam za nie cale 5 euro tyle ze trzeba czekac ok 2-3tyg

! Odpowiedz
0 6 ~debil

ludzie tow ielkie debile wczoraj bili sie w arkatach o stare sierdxzace rzecenione kurczaki

! Odpowiedz
0 4 ~debil

brali o 15 sztuk

! Odpowiedz
0 1 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
5 5 ~stach

Szkoda, że nikt nie opisał prawdy !!!
Swieżaki uczulaja i zostały wycofane

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne