REKLAMA

Sikorski: "Ewidentny deal Seremeta z Tuskiem"

2014-06-22 12:01
publikacja
2014-06-22 12:01
Sikorski: "Ewidentny deal Seremeta z Tuskiem"
Sikorski: "Ewidentny deal Seremeta z Tuskiem"

"To jest ewidentny deal Seremeta z Tuskiem. To, co robią" - tak Radosław Sikorski mówi o zarzutach pod adresem Antoniego Macierewicza.

To fragment rozmowy Radosława Sikorskiego i Jacka Rostowskiego, z której nagrania ujawnił tygodnik "Wprost". Politycy mówili między innymi o komisji specjalnej w sprawie Antoniego Macierewicza. "Ty, ja uważam, że można zaj.... PiS komisją specjalną w sprawie Macierewicza" - mówi minister spraw zagranicznych. "No, a co innego jest dzisiaj?" - pyta Rostowski. "No taaak. Kaczyński się przyspawał do Macierewicza i teraz trzeba Macierewiczem ich obu na dno pociągnąć. To, co jest w materiałach prokuratorskich, jest miażdżące. Można zrobić dwuletni cyrk. I niech oni się tłumaczą" - mówi Sikorski. "Musisz Donalda namówić" - mówi Rostowski. "Robię, robię. (...) Donald się waha, ale lekko za. Powiedział: niewykluczone. Niech oni, najpierw będzie skarga do sądu na prokuraturę. (...) To jest ewidentny deal Seremeta z Tuskiem. To, co robią" - mówi Sikorski.

"Tygodnik "Wprost" podaje, że nagrania rozmów z wiosny 2014 roku dostarczył anonimowy biznesmen.


"Wprost"/IAR/dw/mitro/
Źródło:IAR
Tematy
Sprawdź ile możesz zyskać z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź ile możesz zyskać z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (5)

dodaj komentarz
~dealer
i co z tym dealem? Są już publikacje nagrań i w 2:00 - 2:04 słychać: DEAL SEREMETA Z PIS-em
~Zwykły-Kowalski
Mam nadzieję że więcej anonimowych biznesmenów będzie sponsorować podsłuchy polityków i wkońcu naród polski przejrzy na oczy kto jest u władzy. 25 lat wolności w okradaniu obywateli wystarczy, zmieńmy wszystkie partie, wszystkich polityków, powiedzmy dość!!!
~marco
Zgodnie z tym co mówił Sikorski można stwierdzić, że głosując na Tuska głosuje się na Macierewicza, bo Tusk jest dogadany z Seremetem w sprawie "ochrony" Macierewicza.
~asd
A może by tak link do nagrania żeby sprawdzić oryginalność?
~Marta
Jeszcze nie opublikowano nagrań. Póki co media dysponują tylko odczytanymi w rmf stenogramami.

Powiązane: Rząd Donalda Tuska

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki