REKLAMA

Ryanair rusza z wynajmem prywatnych odrzutowców

2016-03-10 09:30
publikacja
2016-03-10 09:30

Ryanair wprowadził do swojej oferty nową propozycję korporacyjnych lotów czarterowych. Samolot na własne potrzeby będą mogły wynająć firmy, drużyny sportowe czy większe grupy podróżnych - zachęca przewoźnik.

/ fot. Malwina Wrotniak / Bankier.pl

Boeing 737-700 został zapowiedziany jako idealny samolot m.in. dla prywatnych przedsiębiorstw i drużyn sportowych. Irlandzka firma nie podała jeszcze dokładnych cen za wynajem Boeinga, biuro prasowe informuje jednak, że całkowity koszt podróży będzie zależny od ceny za godzinę wynajmu odrzutowca oraz trasy przelotu.

Dostosowany Boeing Ryanaira pomieści maksymalnie 60 osób. Fotele zostały rozmieszczone w układzie 2x2, a odległość między zagłówkami wynosi ponad 1,2 m (w pozostałych samolotach Ryanaira odległość ta wynosi maksymalnie 0,81 m) – donosi serwis Independent.co.uk. 

Mimo nowej propozycji, rzecznik prasowy Robin Kiely poinformował CNNMoney, że firma nie zamierza rezygnować z polityki niskich cen i ofert tanich lotów w Europie.

Weronika Szkwarek

Źródło:
Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (11)

dodaj komentarz
~ih
ZUS juz zamawia na firmowe wyloty integracyjne do Macao z miedzyladowaniami w Dubaju i na Seszelach...
~Promocja
Ja latam tylko palcem po mapie. Najtaniej!!!
~s6
Ryanair ma 300 samolotów i 300 zamówionych. Jak mały jest żebrzący o dopłaty Locik przy nim, a też mogli być głównym przewoźnikiem w Europie. Wybudowało by się Centralny Port Lotniczy z długimi pasami zamiast Okęcia i mogliśmy być centrum lotów jak Frankfurt, bo leżymy w Europie CENTRALNEJ. Okęcie rozparcelować Ryanair ma 300 samolotów i 300 zamówionych. Jak mały jest żebrzący o dopłaty Locik przy nim, a też mogli być głównym przewoźnikiem w Europie. Wybudowało by się Centralny Port Lotniczy z długimi pasami zamiast Okęcia i mogliśmy być centrum lotów jak Frankfurt, bo leżymy w Europie CENTRALNEJ. Okęcie rozparcelować na działki.
~Anonimka
Ja mieszkam w Wielkiej Brytanii i zawsze do Polski latam Ryanairem i jakoś nie narzekam ;]
poza tym cena biletu też zależy skąd dokąd się leci ;]..
~Glizda
A mnie przeraża dyktat taniości i tandety...
~mz
Dlatego lataj Lot-em lub Lufthansa w biznes klasie. Polecam
~Glizda odpowiada ~mz
Dziękuję wyłącznie latam biznes klasą... a nie samolotem ze sprzątaczkami i innym spoconym personelem pchającym się na deszczu do samolotu jak bydło.. Szef firmy , który każe pracownikom iść do pobliskiego hotelu po darmowe długopisy działa na wyobraźnie...
~rs odpowiada ~Glizda
Latasz ale tylko w marzeniach. Pozdrowienia z Kolumbii.
~Dżejms
Czasem się zastanawiam czy to nie jest po cichu sponsorowane aby tanią wykwalifikowaną siłę roboczą wozili np od nas. A my się potem dziwimy jakim cudem to funkcjonuje.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki