REKLAMA

Ruszyła warszawska wypożyczalnia Tesli

2018-04-19 09:35
publikacja
2018-04-19 09:35

Miłośnicy Tesli, których nie stać na zakup własnego egzemplarza elektrycznego samochodu, mogą przekonać się, jak autem jeździ się w praktyce. W Warszawie działa już wypożyczalnia pojazdów tej marki.

fot. Yichuan Cao / / ZUMA Press

Usługa wypożyczenia samochodu od Tesla Warszawa Lease & Rent nie należy do najtańszych, chętnych na przejażdżkę jednak nie brakuje. Samochód można wypożyczyć na dowolną liczbę dni, popularny jest też wynajem na weekend. Inną usługą oferowaną przez firmę jest też wypożyczenie Tesli na ślub.

Do dyspozycji klientów są trzy modele S – 60D, 75D i 100D. Koszt wypożyczenia pierwszych dwóch na jeden dzień to 899 zł, trzeciego to już aż 1499 zł. Mimo to największą popularnością cieszy się najdroższa opcja – teslę S 100D wypożyczymy najwcześniej… 6 grudnia. Dla fanów większego luksusu dostępne są też dwie wersje X – 100D i 90D. Za dzień za kierownicą tego pierwszego zapłacimy 1899 zł, drugiego – 2199 zł. Podobnie jak w przypadku modeli S, to droższa oferta jest bardziej rozchwytywana i chętni na przejażdżkę teslą X 100D muszą czekać co najmniej do 20 września.

Jak czytamy na stronie internetowej firmy, w ofercie Tesla Warszawa Lease & Rent już w drugiej połowie 2018 r. dostępny w wynajmie ma być model 3. Portal Spider’s Web donosi, że w przyszłym roku do floty dołączy ciężarówka semi, zaś od 2020 r. będzie można wybrać się na przejażdżkę teslą roadster – egzemplarz tego modelu z 2008 r. wystrzelono w przestrzeń kosmiczną, w ofercie pojawi się zaś jego najnowsza wersja.

Teslę wynająć mogą nie tylko warszawiacy. Podobna usługa działa już w Poznaniu, jest jednak skierowana do klientów firmowych. O możliwość wypożyczenia przez osobę prywatną trzeba dopytać indywidualnie, wtedy też poznamy cennik usługi – jak czytamy na stronie internetowej Tesla Wynajem, koszty zaczynają się od kwoty 1000 zł za dzień. Działająca we Wrocławiu wypożyczalnia Go Tesla poza rezerwacją na doby (cena w przypadku modelu S to 999 zł, a modelu X – 1999 zł), oferuje też przejażdżki trwające jedną lub dwie godziny. Koszt to odpowiednio 315 zł i 650 zł.

Źródło:
Tematy

To żabkość na rynku

17 000 zł przychodu gwarantowanego przez rok do 12 000 zł na rozwój biznesu tylko 5000 zł wkładu własnego w pełni wyposażony sklep

Komentarze (8)

dodaj komentarz
q-tas
A wypożyczalnia Arrinera Hssarya też będzie jak po 25 latach skończą się sponsorzy naiwniacy i będzie trzeba choć jeden egzemplarz wyprodukować?

Tak jak w przypadku Tesli na hasło motoryzacyjna rewolucja nabiera się wielu sponsorów naiwniaków...
dasbot
Tesla to jeden z większych przekrętów w historii. Spółka notorycznie paląca gotówkę, jak podzielić wartość rynkową przez ilość sprzedanych samochodów wychodzi średnio 700-800 tys USD/auto............... Cenom się nie dziwię, można się dziwić tylko tym, którzy za takie pieniądze chcą się polansować, ale próżniaków Tesla to jeden z większych przekrętów w historii. Spółka notorycznie paląca gotówkę, jak podzielić wartość rynkową przez ilość sprzedanych samochodów wychodzi średnio 700-800 tys USD/auto............... Cenom się nie dziwię, można się dziwić tylko tym, którzy za takie pieniądze chcą się polansować, ale próżniaków zawsze było na pęczki i zawsze będą. Jak ich stać, to nic nam do tego.
ajwaj
Chcialem sobie pojezdzic kiedys, ale kolezanka fajna blondynka, pieknie tanczy itd.itp. twierdzi:
"sama na elektryczne krzeslo nie pójde" :)
and00
Tesla to takie Amber...
Ale wypożyczalnia spoko biznes jak za takie ceny mają chętnych. Ciekae czy to Tesli czy ktoś wpadł na pomysł?
hfjdj
A skad wiesz czy spoko biznes skoro to jeszcze nie przynosi zysku i niewiadomo czy kiedykolwiek przyniesie?
pomorzaninm
dobry biznes taka wypozyczalnia.
hfjdj odpowiada pomorzaninm
Kolejny janusz. A dlaczego dobry?

Powiązane: Motoryzacja

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki