REKLAMA

Reserved otwiera sklep w największym centrum handlowym na świecie

2020-12-03 12:20
publikacja
2020-12-03 12:20
Reserved

Reserved otworzył nowy sklep w Dubaju. Tym razem klienci zrobią zakupy w największej galerii handlowej na świecie. Grupa LPP rozbudowuje sieć o kolejne punkty na mapie. 

LPP rozszerza ekspansję na zagranicznych rynkach. W Dubaju, w największym centrum handlowym na świecie, powstał nowy sklep Reserved - marki należącej do grupy LPP. Oprócz Reserved należą do niej następujące sklepy:

  • Cropp,
  • House,
  • Sinsay,
  • Mohito.

Sieć sklepów odzieżowych grupy LPP od kilku lat systematycznie zwiększa liczbę swoich punktów m.in. w krajach na Bliskim Wschodzie. W 2016 roku Reserved otworzył pierwszy sklep w Egipcie, a rok później w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Teraz przyszedł czas na Dubaj.

Posted by LPP on Thursday, December 3, 2020

– Na mapie salonów Reserved pojawiła się nowa lokalizacja - zawitaliśmy do największego centrum handlowego na świecie w samym sercu Dubaju! – informuje Reserved na swoim profilu na Facebooku.

DF

Źródło:
Tematy

Otwórz konto w promocjach: 300 zł premii za otwarcie i polecenie konta

Advertisement

Komentarze (12)

dodaj komentarz
pol_anka
Będzie to kolejna wizytówka Reserved po Londynie. Jak chce się istnieć na świecie to są miejsca gdzie po prostu trzeba mieć salony, nawet jak nie przynoszą zysków. W końcu do reklama marki na cały świat.
obeserwator
Bardzo dobrze, że polska firma wchodzi na takie rynki, mają ambicje żeby zaistnieć w wielkim świecie. Cenię takie podejście.
jkg
Kolejny salon w renomowanym miejscu. Ładnie się polska marka rozwija. Salon w takim centrum to reklama marki na świecie, zwiększenie rozpoznawalności.
wtymmomencie
Bardzo ciekawy kierunek, oby im się udało zawojować ten rynek.
langdon25
Sasyn ucz się jak robić dobrą dla Polski !
Brawo LPP.

endes
Miło poczytać jak się Polska firma rozwija
dziki_losos
Z jednej strony tak, a z drugiej czy naprawdę nie było jakiegoś bardziej atrakcyjnego handlowo miejsca, które na przykład nie uznaje kary ukamienowania (szariat), albo takiego, które przyznaje kobietom jakieś prawa? Co będzie następne, Korea Północna?
nanader1 odpowiada dziki_losos
Nie musimy się zgadzać z tymi prawami, żeby handlować. O ile szariat to prymitywny i barbarzyński system prawny, o tyle władze mają tam przyzwoitość w tym, że nie narzucają się ze swoimi poglądami innym w innych krajach. Wymagają tylko poszanowania dla swoich praw w swoim kraju. Korea Północna to inna historia, bo Nie musimy się zgadzać z tymi prawami, żeby handlować. O ile szariat to prymitywny i barbarzyński system prawny, o tyle władze mają tam przyzwoitość w tym, że nie narzucają się ze swoimi poglądami innym w innych krajach. Wymagają tylko poszanowania dla swoich praw w swoim kraju. Korea Północna to inna historia, bo tam dyktator lubi straszyć swojego południowego sąsiada bronią atomową.
pstrzezek
Chwyt marketingowy. Bo jeśli dobrze pamiętam to w innych lokalizacjach pozamykali sporo sklepów. No i kto w Dubaju będzie kupował ciuchy Reserved
meryt
pstrzezek "No i kto w Dubaju będzie kupował ciuchy Reserved"

Odwiedzający centrum handlowe :)

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki