50,4000 zł
0,80% 0,4000 zł
Ryvu Therapeutics SA (RVU)

Powołanie nowego Członka Zarządu

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 31 / 2019
Data sporządzenia: 2019-10-14
Skrócona nazwa emitenta
RYVU THERAPEUTICS S.A.
Temat
Powołanie nowego Członka Zarządu
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd spółki Ryvu Therapeutics S.A. z siedzibą w Krakowie (dawniej: Selvita S.A., dalej: "Spółka") informuje że w dniu dzisiejszym, tj. 14 października 2019 roku Rada Nadzorcza Spółki podjęła uchwałę o powołaniu Pani Setareh Shamsili pełniącej obowiązki dyrektora ds. medycznych do Zarządu Spółki i powierzenia jej funkcji Członka Zarządu z dniem 14 października 2019 roku. Jako Członek Zarządu Pani Setareh Shamsili będzie bezpośrednio odpowiedzialna za rozwój kliniczny, a także wszelkie kwestie medyczne i regulacyjne związane z rozwojem projektów onkologicznych.

Poniżej Spółka przekazuje biogram Pani Setareh Shamsili.

Dr n. med. Setareh Shamsili dołączyła do Spółki w sierpniu 2019 r., wnosząc ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze onkologii klinicznej i rozwoju leków. Wcześniej Dr Shamsili była zewnętrznym konsultantem wielu amerykańskich i europejskich firm biotechnologicznych, specjalizującym się m.in. w rozwoju projektów immunoonkologicznych, przyczyniając się do rozwoju programów badawczych na różnych etapach, od małych cząsteczek do przeciwciał i szczepionek przeciwnowotworowych. Przed dołączeniem do Spółki pełniła funkcję dyrektora ds. medycznych w amerykańskiej firmie AxImmune działającej w obszarze immunoonkologii. Dr Shamsili była również pierwszym dyrektorem ds. medycznych w Merus NV, gdzie wprowadziła do badań klinicznych dwóch kandydatów o potencjalnym zastosowaniu w leczeniu ostrej białaczki szpikowej i guzów litych. Dr Shamsili odegrała też istotną rolę w pozyskiwaniu finansowania i nawiązywaniu partnerstw strategicznych. W latach 2006-2012 dr Shamsili pełniła funkcję Global Medical Leader Oncology w Astellas Pharma Global Development. Dr Shamsili uzyskała stopień naukowy doktora w obszarze onkologii na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie i zdobyła tytuł zawodowy lekarza chorób wewnętrznych ze specjalnością w onkologii na National University of Medical Sciences w Teheranie. Dr Shamsili jest również absolwentką programu Global Strategic Leadership Program w Wharton Business School na Uniwersytecie Pensylwanii.

Pani Setareh Shamsili nie wykonuje działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności wykonywanej w Spółce, nie jest wspólnikiem konkurencyjnej spółki cywilnej lub osobowej, nie jest też członkiem organów konkurencyjnych spółek kapitałowych, nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu, a także nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-10-14 Paweł Przewięźlikowski Prezes Zarządu
2019-10-14 Krzysztof Brzózka Wiceprezes Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.