REKLAMA

Ubrania do kupienia w... hotelu. Znana marka obeszła lockdown i obostrzenia

2021-04-15 10:40
publikacja
2021-04-15 10:40
fot. materiały prasowe / Quiosque

Firmy walczą o klientów w czasach pandemii. Odzieżowa marka Quiosque oferująca odzież dla kobiet otworzyła tymczasowe sklepy w hotelach Focus. Klientki zrobią zakupy stacjonarne w siedmiu miastach w Polsce.

Z powodu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 sklepy Quiosque nie mogą działać w galeriach handlowych. Zgodnie z rygorem sanitarnym wprowadzonym w Polsce zamknięte są także hotele. Odzieżowa marka dla kobiet, po czwartym zamknięciu salonów zlokalizowanych w centrach handlowych, rozpoczęła współpracę z hotelami Focus. To właśnie tam pojawiła się nowa kolekcja ubrań.

"Ta akcja to krok ku normalności, której wszystkim nam teraz bardzo brakuje" – podkreśla Agnieszka Krzywańska, dyrektor zarządu PBH S.A. Tymczasowe sklepy marki Quiosque zostały otwarte 10 kwietnia w hotelach Focus w siedmiu polskich miastach:

  • Gdańsku,
  • Bydgoszczy,
  • Lublinie,
  • Szczecinie,
  • Łodzi,
  • Chorzowie,
  • Poznaniu.
/ fot. materiały prasowe / Quiosque

– Chcieliśmy dać naszym klientkom możliwość wyboru i decydowania o tym, czy odwiedzą nas osobiście, czy pozostaną z nami w kontakcie online. Po kilku dniach funkcjonowania akcji, wiemy, że jest ona strzałem w dziesiątkę. Klientki – nie tylko chętnie nas odwiedzają, lecz także dziękuję nam za tą inicjatywę, podkreślając, że bardzo brakowało im kontaktu z drugim człowiekiem, możliwości przymierzenia naszych rzeczy czy skorzystania z porady konsultanta sprzedaży – mówi Agnieszka Krzywańska, dyrektor zarządu PBH S.A.

Quiosque to marka modowa dla kobiet obecna na polskim rynku od blisko 30 lat. Sieć salonów
liczy ponad 160 sklepów stacjonarnych. Większość z nich z powodu obostrzeń jest zamknięta. Działać mogą tylko salony przyuliczne.

DF

Źródło:
Tematy
Kredyt balonowy na samochód. Wszystko, co musisz wiedzieć.

Kredyt balonowy na samochód. Wszystko, co musisz wiedzieć.

Komentarze (3)

dodaj komentarz
wtomek
„Marka obeszła”- za to powinno być przywalonej z grubej rury, tak by już nigdy nie stanęła na nogi. Tylko w tym kraju coś takiego znajduje aplauz w mediach.

and00
Naprawdę komuś będzie się chciało specjalnie do hotelu żeby poprzebierać w ciuchach od mało znanej firmy?

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki