REKLAMA

Przychody gry "Fishing Clash" w sierpniu wyniosły ok. 9 mln USD

2020-09-01 15:00
publikacja
2020-09-01 15:00
Ten Square Games

Przychody gry "Fishing Clash", której producentem jest Ten Square Games, wyniosły w sierpniu ok. 9 mln USD, tyle samo co miesiąc wcześniej - szacuje portal Sensor Tower. Według szacunków, grę pobrano w ubiegłym miesiącu ze sklepów Google i Apple łącznie ok. 2,5 mln razy wobec 3,6 mln w lipcu.

Szacunkowe przychody gry w sklepie Google wyniosły ok. 5 mln USD, a w sklepie Apple ok. 4 mln USD. W sklepie Google Play pobrano grę ok. 2 mln razy, a w App Store ok. 500 tys. razy.

Sensor Tower oszacował, że łączne przychody Ten Square Games w sierpniu wyniosły 9 mln USD. Gry spółki pobrano 5 mln razy.

Portal oblicza przychody gier mobilnych pochodzące z płatności od graczy, po odjęciu 30 proc. prowizji przekazywanej przez producentów na rzecz właścicieli sklepów, czyli Google i Apple. Przychody powyżej 1 mln USD są zaokrąglane do pełnych mln USD.

Sensor Tower podał, że gra Ten Square Games, "Wild Hunt", w sierniu przyniosła w obu sklepach na urządzeniach mobilnych ok. 140 tys. USD przychodów i została pobrana 630 tys. razy.

Tytuł "Let's Fish" - według szacunków - wypracował 39 tys. USD przychodów i był pobrany 40 tys. razy.

"Hunting Clash" - jedną z trzech nowych gier studia - pobrano w sierpniu 860 tys. razy, z czego 60 tys. pobrań miało miejsce w sklepie Apple. Gra osiągnęła 90 tys. USD przychodów. Globalne testy gry rozpoczęły się 24 sierpnia. W lipcu, jak szacowało Sensor Tower, grę pobrano 220 tys. razy, a jej przychody wyniosły 66 tys. USD.

Drugi nowy tytuł, "Solitales", zanotował 460 tys. pobrań (wzrost z 48 tys. w lipcu), a przychody wyniosły w ubiegłym miesiącu 120 tys. USD, rosnąc z 27 tys. USD miesiąc wcześniej. Gra znajduje się w fazie globalnych testów od 27 lipca.

Gra "Flip this House", która ma trafić do testów we wrześniu, odnotowała 60 tys. pobrań na urządzeniach z systemem Android i wygenerowała 20 tys. USD przychodów. (PAP Biznes)

kuc/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki