REKLAMA

Banki informują o przerwach. Niedostępne niektóre usługi

2022-01-28 13:24, akt.2022-01-30 08:51
publikacja
2022-01-28 13:24
aktualizacja
2022-01-30 08:51
Banki informują o przerwach. Niedostępne niektóre usługi
Banki informują o przerwach. Niedostępne niektóre usługi
fot. lucadp / / Shutterstock

Brak dostępu do modułu Makler, problemy z zalogowaniem się na konto czy przerwa płatności Blik. To najczęściej pojawiające się utrudnienia, z którymi mogą się spotkać klienci w ten weekend. Niektóre banki informują również o przerwie w składaniu wniosków w programie „Rodzina 500+”

Prace serwisowe w Santander Consumer Banku

Santander Consumer Bank jako jeden z nielicznych przeprowadzi prace serwisowe w niedzielę (30 stycznia). W godzinach 8.00 – 10.00 bankowość elektroniczna nie będzie dostępna.

Przerwa w banku BPS

W poniedziałek (31 stycznia 2022 r.) w wybranych godzinach w Banku BPS nie będzie dostępu do wniosku Tarcza PFR. Jest to związane z pracami serwisowym, które się odbędą między 6.00 a 7.30. 

Przerwa w dostępie do wniosków „Rodzina 500+”

Bank Pocztowy informuje, że w poniedziałek (31 stycznia) od godz. 18.00 do maksymalnie godz. 0.00 nie będzie możliwości złożenia wniosku Rodzina 500+ oraz wniosku o Rodzinny Kapitał Opiekuńczy za pośrednictwem bankowości elektronicznej banku.

Podobny komunikat można znaleźć na stronie internetowej mBanku, który informuje, że tego samego dnia od godz. 19.00 wnioski nie będą dostępne. Można je składać od 1 lutego zaraz po północy.

10 sprawdzonych sposobów, jak polepszyć zdolność kredytową

Poradnik

10 sprawdzonych sposobów, jak polepszyć zdolność kredytową

Pobierz poradnik bezpłatnie lub kup za 10 zł.
Masz pytanie? Napisz na [email protected]

Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Jeśli chcesz fakturę, to wypełnij dalszą część formularza:
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Podaj kod w formacie xx-xxx!
Pole wypełnione niepoprawnie!

---

Przerwa techniczna w Banku Millennium

Bank Millennium zapowiadał na swojej stronie przerwę techniczną związaną z płatnościami kartami. W sobotę w nocy (29 stycznia) od godz. 0.30 do godz. 1.15 nie działały płatności Blik oraz inne usługi jak spłata karty, aktywacja nowej karty i zmiana ustawień karty. Bank nie przewidywał trudności z płatnościami kartami w tym czasie.

Przerwa w Getin Noble Banku

Niedostępność bankowości internetowej i mobilnej to efekt uboczny prac technicznych, które były prowadzone przez informatyków Getin Noble Banku. Prace miały miejsce w nocy z soboty na niedzielę (29/30 stycznia) między godz. 23.50 a godz. 4.00.

Przerwa techniczna w mBanku

mBank to kolejny bank, który w ten weekend pracuje nad usługami maklerskimi. eMakler nie będzie działał w sobotę (29 stycznia) od godz. 6.30 do godz. 20.00.

Przerwa techniczna w Toyota Banku

Toyota Bank dołącza do listy przeprowadzających prace serwisowe w sobotę (29 stycznia). Od godz. 21.00 do godz. 22.00 mogą wystąpić problemy w dostępie do systemu bankowości elektronicznej, automatycznego serwisu telefonicznego i usług tzw. szybkich płatności.

Prace modernizacyjne w Banku Pekao

sobotę (29 stycznia) Bank Pekao planował przeprowadzić prace modernizacyjne, które wpłynęły na dostęp do usług maklerskich. Od godz. 7.00 do godz. 18.00 klienci mogli mieć trudności w dostępie do składania dyspozycji i zleceń w serwisie Pekao24Makler, aplikacji Pekao24Makler i PeoPay oraz platformie eTrader Pekao.

Przerwa w dostępie do ubezpieczenia w Inteligo i PKO BP

Na stronie Inteligo można przeczytać, że w sobotę (29 stycznia) od północy do godz. 5.00 w aplikacji IKO nie było dostępu do ubezpieczenia Moje Podróże24. W przypadku PKO BP zakres niedostępnych ubezpieczeń był nieco szerszy. Bank informuje, że w serwisie internetowym i telefonicznym iPKO oraz aplikacji IKO nie były dostępne ubezpieczenia Moje Podróże24, Mój Dom24, Moje Życie24, PKO Ubezpieczenie dziecka oraz Assistance. Godziny przerwy pozostają takie same jak w przypadku Inteligo.

Prace w Nest Banku

Klienci Nest Banku nie mieli możliwości zalogowania się do bankowości internetowej i mobilnej przez godzinę w sobotę (29 stycznia). Jest to spowodowane pracami serwisowymi, które potrwają od 0.30 do 1.30.

MDe

Źródło:
Tematy
Kredyt gotówkowy bez porównania opłacalny.

Kredyt gotówkowy bez porównania opłacalny.

Teraz z kodem PROSTY masz 0% prowizji za udzielenie kredytu gotówkowego (RRSO 12,68%).

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki