REKLAMA

Przerwy w bankach na weekend. Może przydać się gotówka

2021-05-07 14:50
publikacja
2021-05-07 14:50
Przerwy w bankach na weekend. Może przydać się gotówka
Przerwy w bankach na weekend. Może przydać się gotówka
fot. lucadp / / Shutterstock

Między 7 a 9 maja zostaną przeprowadzone prace serwisowe, które mogą pokrzyżować plany klientów kilku banków. Jeden z nich zapowiada brak możliwości płacenia kartami debetowymi. Aż trzy instytucje informują o przerwie w dostępie przelewów Express Elixir.

Na ten weekend przerwy zapowiedzieli Bank BPS, Bank Pekao, BNP Paribas Bank Polska, Credit Agricole, mBank oraz neoBank.

Prace serwisowe w Banku BPS

Przez większość soboty (8 maja 2021 r.) nie będzie działała bankowość elektroniczna w Banku BPS. Będzie to spowodowane przeprowadzeniem prac serwisowych. System nie będzie dostępny od godz. 0.45 do godz. 18.00.

Przerwa techniczna w Banku Pekao

Bank Pekao zaplanował prace na niedzielę (9 maja br.). Od godz. 0.30 do godz. 4.30 nie będzie można zlecić przelewu ekspresowego Express Elixir czy przelewu na telefon BLIK. Między godz. 3.00 a godz. 7.00 nie będzie można natomiast płacić kartami debetowymi i korzystać z aplikacji mobilnej banku.  

Prace serwisowe w BNP Paribas Banku Polska

Bank poinformował na swojej stronie internetowej, że w nocy z piątku na sobotę (7/8 maja br.), w godz. 21.00 – 1.00 przeprowadzi prace serwisowe, które spowodują czasową niedostępność systemów BiznesPl@net, GOmobile Biznes, BNP Paribas Connect Host to Host.

Przerwa w Credit Agricole

W nocy z piątku na sobotę (7/8 maja) bank na 1,5 godziny wyłączy serwisy CA24 eBank i CA24 Mobile. Przerwa zacznie się o północy.

Prace w mBanku

W niedzielę (9 maja br.) klienci nie będą mogli wysyłać przelewów ekspresowych między godz. 0.30 a godz. 4.30. Funkcja nie będzie działała zarówno w serwisie transakcyjnym, jak i na urzędzeniach mobilnych.

Przerwa techniczna w neoBanku

Podobnie jak Bank Pekao i mBank, także i neoBank informuje o możliwych problemach w korzystaniu z przelewów ekspresowych Express Elixir w niedziele (9 maja br.) w godz. 0.30 – 4.30.

MDe

Źródło:
Tematy
Szukasz pracownika? Opublikuj pierwsze ogłoszenie o pracę już od 59,32 zł na Pracuj.pl!

Szukasz pracownika? Opublikuj pierwsze ogłoszenie o pracę już od 59,32 zł na Pracuj.pl!

Advertisement

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki