REKLAMA
WEBINAR

Uwaga na przerwy w środku tygodnia. Może nie zadziałać bankowość internetowa

Monika Dekrewicz2023-06-06 13:03analityk Bankier.pl
publikacja
2023-06-06 13:03

Banki przyzwyczaiły swoich klientów do przeprowadzania prac technicznych w weekend. Niektóre jednak planują modernizacje swoich systemów w środku tygodnia. Taką „niespodziankę” przygotowali dla swoich klientów Bank BPS i Santander Consumer Bank. W czwartek przerwę będzie miał także system Elixir. 

Uwaga na przerwy w środku tygodnia. Może nie zadziałać bankowość internetowa
Uwaga na przerwy w środku tygodnia. Może nie zadziałać bankowość internetowa
fot. Filip Blazejowski / / Forum Polska Agencja Fotografów

W przypadku obu banków na problemy trzeba się przygotować we wtorek, czyli 6 czerwca br. Bank BPS informuje na swojej stronie internetowej, że w godz. 20.00 – 22.00 nie będzie możliwości obsługi kart płatniczych w bankowości internetowej. Przeprowadzane prace nie będą miały wpływu na inne usługi banku.

Tego samego dnia prace serwisowe przeprowadzi również Santander Consumer Bank. W jego przypadku klienci muszą się nastawić na brak dostępu do bankowości internetowej i mobilnej. Podobnie jak w Banku BPS, przerwa potrwa dwie godziny, ale w nieco innym czasie – od 22.00 do północy.

Co więcej, Krajowa Izba Rozliczeniowa przypomina, że w najbliższy czwartek, 8 czerwca, system Elixir ma przerwę w standardowym funkcjonowaniu z uwagi na dzień wolny od pracy. Ważne przelewy warto zlecić wcześniej.

Bankier.pl
Źródło:
Monika Dekrewicz
Monika Dekrewicz
analityk Bankier.pl

Autorka rankingów Bankier.pl, w szczególności z rynku lokat i kont oszczędnościowych. Prześwietla bankowe produkty, tłumacząc czytelnikom ich szczegółowe warunki i porównuje promocje, zawsze ostrzegając przed haczykami w regulaminach. Przygotowuje autorski "Bankowy rozkład jazdy", w którym co miesiąc zapowiada najważniejsze zmiany dla klientów sektora. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tematy
Najlepsze konta firmowe dla nowoczesnego biznesu

Najlepsze konta firmowe dla nowoczesnego biznesu

Komentarze (2)

dodaj komentarz
ministerprawdy
Pamiętajcie! Gotóka nie ma przerw w działaniu, nie da się jej działania zawiesić - więc idzie do likwidacji.
zoomek
Ale bedzieeee super jak bedooo dłuższe przerwy w systemie CBDC. Będziemy sztachetami wypłacać kasjerom/kasom automatycznym w marketach. Zabraknie służb aby lud upilnować.

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki