REKLAMA
BADANIE

Przerwy techniczne w planach kilku banków. Sprawdź, czy Twój jest na liście

Monika Dekrewicz2023-01-27 14:40analityk Bankier.pl
publikacja
2023-01-27 14:40

Większość klientów banków może odetchnąć z ulgą. W najbliższy weekend tylko kilka instytucji przeprowadzi prace serwisowe. W zaledwie jednym przypadku z problemami będzie trzeba borykać się w ciągu dnia. Pozostałe przerwy będą miały miejsce w nocy.

Przerwy techniczne w planach kilku banków. Sprawdź, czy Twój jest na liście
Przerwy techniczne w planach kilku banków. Sprawdź, czy Twój jest na liście
fot. Irina Kononova / / Shutterstock

W ten weekend prace nad systemami przeprowadzą: Bank BPS, Bank Pocztowy, BNP Paribas Bank Polska, Santander Consumer Bank.

Prace serwisowe w Banku BPS

Bank BPS informuje, że w ten weekend na krótko wyłączy bankowość internetową dla klientów. W nocy z piątku na sobotę (27/28 stycznia 2023 r.) od godz. 23.00 do godz. 1.00 nie będzie ona dostępna z uwagi na prace serwisowe.

Reklama

Przerwa w Banku Pocztowym

Prace administracyjne mogą pokrzyżować plany niektórych klientów Banku Pocztowego. W niedzielę (29 stycznia) od godz. 8.00 do godz. 14.00 nie będzie można wykonywać transakcji 3D Secure.

Prace w BNP Paribas Banku Polska

O przerwie w nocy z piątku na sobotę (27/28 stycznia) w godz. 22.00 – 1.00 poinformował również BNP Paribas Bank Polska na stronie logowania do bankowości internetowej. W tych godzinach niedostępne będą następujące usługi: płatności Blik, przelew na telefon Blik, Bilety i Parkingi, płatności online typu PaybyLink, PaybyNet i PayU Express oraz przelewy Express Elixir.

Przerwa w Santander Consumer Banku

Korzystający z usług Santander Consumer Banku mogą napotkać problemy z działaniem bankowości elektronicznej (bankowość internetowa i mobilna). Bank uprzedza, że przerwy w dostępie mogą mieć miejsce w nocy z soboty na niedzielę (28/29 stycznia) i w nocy z niedzieli na poniedziałek (29/30 stycznia) w godz. 22.00 – 2.00.

Źródło:
Monika Dekrewicz
Monika Dekrewicz
analityk Bankier.pl

Autorka rankingów Bankier.pl, w szczególności z rynku lokat i kont oszczędnościowych. Prześwietla bankowe produkty, tłumacząc czytelnikom ich szczegółowe warunki i porównuje promocje, zawsze ostrzegając przed haczykami w regulaminach. Przygotowuje autorski "Bankowy rozkład jazdy", w którym co miesiąc zapowiada najważniejsze zmiany dla klientów sektora. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tematy
MINI pełne przygód.

MINI pełne przygód.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki