W Polsce powstanie trzeci sklep irlandzkiej firmy odzieżowej. Primark rozszerza ekspansję o kolejne lokalizacje.


Po Warszawie i Poznaniu przyszedł czas na Katowice. Trzeci sklep Primark zostanie otwarty na Śląsku. Irlandzka marka pojawi się w centrum handlowym Silesia City Center. Według planów, Primark rozpocznie pracę za dwa lata - w 2023 r. Sklep zajmie około 3600 mkw. Klienci kupią m.in. akcesoria, buty, odzież damską, męską oraz dziecięcą.
Trzeci sklep Primark w Polsce
– Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnej lokalizacji sklepu Primark w Polsce, w ramach dalszego rozwoju firmy w Europie Środkowo-Wschodniej. Rozwój galerii handlowej Silesia City Center zapewnił nam możliwość zlokalizowania sklepu w samym centrum Katowic – mówi Maciej Podwojski, Area Manager w Primark na Polskę, Słowenię oraz Czechy.
Pierwszy Primark w Polsce otwarty został w Galerii Młociny Warszawie w sierpniu ubiegłego roku. Sklep zajmuje 3660 mkw na dwóch piętrach. Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że irlandzka firma podpisała umowę na kolejny lokal - tym razem w poznańskiej galerii handlowej Posnania. Otwarcie planowane jest na 2021 r.
DF



























































